Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nije teško biti fin!!!!!

Ne razumem članice koje kliknu "Želim" i onda se ne javljaju... ukoliko ste pogrešili a hteli ste da stavite u omiljenim... šta je teško izviniti se....
2016 10 20
Redovna pojava kod mene. Ili traze mere, dodatne slike i ne jave se. Vise me ne cudi uopste, zacudim se kada se neko javi ko zna sta zeli. Nazalost sve ih je manje. Uglavnom mi postavljaju hiljadu pitanja i ispare. Ne znam sta je sa ljudima ne razumem takvo ponašanje
2016 10 20
u poslednje vreme zadnji zivac mi cupaju clanice koje traze dodatne slike ja slikam jos dvadeset slika i one traze jos kad im napisem da vise nemam ideja kako da im slikam vec da mi one kazu odgovor dobijem ne znam kako ali mi posaljite jos dodatnih slika znaci tarzis nesto a ni ti ne znas sta hoces ja ne mogu sa obicnom kosuljom da se zakacim na luster i da se slikam ako sam vec slikala sve to je uopste i bilo moguce slikati
2016 10 20
Čisti bezobrazluk.. igranje sa tudjim živcima
2016 10 20
Bahatost i bezobrazluk.Idi u prodavnicu i slikaj i isprobavaj,stvarno preteruju u zahtevima.Klikne zelim postavi pitanje i onda hoce da ostavi broj tel da ti nju zoves i cimas da li hoce da kupi ili ne..haos
2016 10 20