Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Dali je normalan decko

E ovako moj decko jako zeli sex samnom ali samo da imam na sebi nesto od satena dali ogrtac rukavice suknjice košulje su mu naj draze. Dali se vama tako nesto desilo kaze da sam mu onda posebno privlacna.
2016 11 09
Ako mu je to jedini nacin onda nije nesto u redu sa njime.. Ako povremeno zeli i prefrira tako sta.. to je manje vise ok.. Neki se npr loze na stikle i podvezice... Ali ako jedino tada si mu privlacna i jedino tada zeli sex sa tobom.. mozda mu trebaju neke psiholoske konsultacije..
2016 11 10
Ma i štikle su mu sexy naravno al i kad izlazimo voli da obucem primjer satenske hlace košulju ili neke suknjice . Jako ga volim i ne bi htijela prekidati radi toga . Ali me brine sto mu je sve satensko kao preljepo i jednostavno preferira da i nosim bilo sta od satena i kupuje mi takvu garderobu.
2016 11 10
:') Pa dobro voli dečko saten, bože moj...
2016 11 10
To što on voli i što ga stimuliše ,nosi u spavaćoj sobi,a ti kad izlaziš ,oblači šta ti voliš i u čemu se ti lepo osećaš o:) o:) o:)
2016 11 11
Voli saten... 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
2016 11 22
...jeste normalan decko, svako ima svoj fetis, imaju ga iz zene, a ne samo muskarci i u tome nema nista nenormalno, neko voli pojedine delove garderobe, neko obucu, neko carapice i sexy ves, tako i on voli saten, nista neobicno niti je to razlog da ne budes sa njim...dana23 je skroz u pravu, nemoj pogresno da shvatis, ali sve je stvar zrelosti i iskustva, ljudi su razliciti i vole razne stvari, opet se ponavljam svako ima svoj fetis
2016 12 20
Hvala vam na misljenjima i odgovorima. I sama sam malo razmislila i misli da nema nista posebno lose u tome .
2017 01 03