Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Piši , pesme , lekcije

Намењено случајним пролазницима који траже одговоре или су их већ открили, шкрабају или фасцинирају :) Једно лепо сећање Састоји се из тога На тебе оставе утисак Па и сами о теби имају већи од твога Временом се деси то И људе заволиш као себе Добивши нову наду Мирни људи окруже тебе .
2016 12 03
Dušu čuvaj , ostatak razdeli . Ovde sve mozes pa i ti priču podeli !
2016 12 16
"Ne budi dosadna dopustivši nešto što smatraš nedopustivim." :/
2016 12 24
.
2016 12 27
"Svakako nećeš , ako se pribrati zelis , Sebe i dušu svoju tek tako da deliš " "Dušu čuvaj , ostatak razdeli ." Dopada mi se.
2016 12 27
Moji stihovi Ceo jedan kosmos u dušu stane, za mala bića, malo je - ni kap da kane.... Sa izvora i testijom i šakama nosila, oštro kamenje, ko reči, bose noge seklo, iz popucalih ruku krv mi lila... I stalno se vraćala, nepresušni izvor čekao.... Kosmos vode odnela a ni kapi donela..... _______________________________________________________ Džaba.....neki ljudi samo imaju lik čoveka a ništa ljudsko u sebi....
2016 12 27
Tražiše a ne napiše se i oteše pa proliše....
2016 12 27
.... čisto, belo, netaknuto..... sunce pleše.....zove.... Stopalom brišem lepo.... ..... lepo ledi dah..... Ujeda a i dalje je lepo lepo i čisto
2017 01 07
Емушка , лепо је то од тебе ! Издвајање помисли од којих чињенице почињу да вреде. Читање делића сакупљаних, твојих Све су то песме животу ,успомене које никада не бледе. Желим да будем јача али без поеме само ме раслабљује ово нестално време. Мора да се верује, труди и воли Тешко је без песме, шале, стиха остали би сами као кућица на гори празни и бедни јер наша песма је тиха.
2017 01 14
"... prazni i bedni jer naša pesma je tiha...." ako su reči šapat a misli tišina tužna ptica ih donela... jer tišina je teška, teža od najtežeg kamena a sećanja postanu retka i znaš, i tuga se predala... Zato i biće glasa i pevaće oči i crvene trešnje... zrele, ozdraviće srce u toploj noći, a miris ruža na staroj klupi...neka... ptice ga donele...
2017 01 26
.
2017 02 19
> emushka: > Moji stihovi > Ceo jedan kosmos u dušu stane, > za mala bića, malo je - ni kap da kane.... > Sa izvora i testijom i šakama nosila, > oštro kamenje, ko reči, bose noge seklo, > iz popucalih ruku krv mi lila... > I stalno se vraćala, nepresušni izvor čekao.... > Kosmos vode odnela a ni kapi donela..... > _______________________________________________________ > Džaba.....neki ljudi samo imaju lik čoveka a ništa ljudsko u sebi.... Meni je ovo bas lepo i volela bi da takve stvari citamo po skolama..Sad kad razmiljam ne bi bilolose recimo da su u srednjoj izdavali skup pesama svakog iz generacije ili tako neki fazon,to bi bas podsticalo ljude da pisu a i da analiziraju pesme..
2017 02 25
> widiSTAimam: > > emushka: > > Moji stihovi > > Ceo jedan kosmos u dušu stane, > > za mala bića, malo je - ni kap da kane.... > > Sa izvora i testijom i šakama nosila, > > oštro kamenje, ko reči, bose noge seklo, > > iz popucalih ruku krv mi lila... > > I stalno se vraćala, nepresušni izvor čekao.... > > Kosmos vode odnela a ni kapi donela..... > > _______________________________________________________ > > Džaba.....neki ljudi samo imaju lik čoveka a ništa ljudsko u sebi.... > Meni je ovo bas lepo i volela bi da takve stvari citamo po skolama..Sad kad razmiljam ne bi bilolose recimo da su u srednjoj izdavali skup pesama svakog iz generacije ili tako neki fazon,to bi bas podsticalo ljude da pisu a i da analiziraju pesme.. ;) Misli izviru, plave, nose sve pred sobom, Reči ćute.... tek po koja... Boje se, povrediće, pa pognu glavu pred tobom.
2017 02 25
> emushka: > Misli izviru, plave, nose sve pred sobom, > Reči ćute.... tek po koja... > Boje se, povrediće, pa pognu glavu pred tobom. 😍 Predivno...
2017 02 25
Последњи стих , Емушка , је интересантан , као заљуб. ...
2017 02 25
1 2 Sledeći