Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da vam predmet dodje na prvu stranu, tj. medju najpopularnije, par saveta :)

> OlgaAN: > Ajao! Dobijala sam ovde svakakve epitete, sad ce jos da ispadne da sam kapitalista :'), sto nisam, jer nekako volim da budem sam svoj majstor...u svemu sto umem i mogu. > Top i ostale krpicaste liste prepustam onima koji u njima nalaze smisao i zadovoljstvo. ;) > Ne znas Cedu? Da postavim sliku?! :") :') Da svedocim mogu i ja, za tebe za sve i bilo kada. Obavezno, jedva cekam! :D :D :)
2016 12 11
Hahahahahaha, hit! :') Svaka cast, to je bas nesto "novo", sto mi kazemo osvezenje. E ali ja nisam clan, jedino da ga cekam sa kesom stvari ispred skupstine, pa da kazem "Balsa druze, pomagaj, zivot je u pitanju, tebi ide procenat", kao da mu treba :')
2016 12 11
Meni zvuci bolje od tapkanja :')
2016 12 11
> OlgaAN: > Meni zvuci bolje od tapkanja :') Nakon ove ideje tapkanje je prevazidjeno :')
2016 12 11
Hahahahahaa sećam se članice iz Čedine stranke i moram reći da je prodavala odlično! Sve do trenutka kada su jedna po jedna članice počele da joj ostavljaju negativne ocene zbog prevare....hah! Ali to je bilo i očekivano da svako ko ima veze sa politikom i političarima bude ili malo lakšeg morala ili malo lepljivijih prstića! :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 12 11
Zena je blokirana, ali ako se neko seti njenog korisnickog imena (bilo je nesto sa Bilja, Biljana) neka javi, mozda je google zapamtio slike sa njenog naloga.... da vidite set Ceda+krpice :D
2016 12 11
A ja budaala probala da dodam cipelice ili jastuk za pidzame... Eh da sam znala ranije da ubacim stranacku licnost :') :') :')
2016 12 11
> lokibg: > Hahahahahaa sećam se članice iz Čedine stranke i moram reći da je prodavala odlično! Sve do trenutka kada su jedna po jedna članice počele da joj ostavljaju negativne ocene zbog prevare....hah! Ali to je bilo i očekivano da svako ko ima veze sa politikom i političarima bude ili malo lakšeg morala ili malo lepljivijih prstića! :') :') :') :') :') :') :') :') Ma, neeee...radilo se o "zavisti i ljubomori" ;) Salu na stranu, Bilja je vrlo atraktivna plavusa...
2016 12 11
Bogami, nakon ovoga sto Loki napisa (a ima istine), ja se ipak vracam na tapkanje! :') :')
2016 12 11
Mislim da niko ne dovodi u pitanje da li je korektna clanica, vec cinjenicu da kaci fotografije sa politicarima. Po mom misljenju to nekako ne prilici ovom sajtu. Ja ne volim ni kada devojke okace slike iz provoda i slicno, kamoli kada se umesa politika gde joj mesto nije.
2016 12 11
Kako god, evo nama za par dana gospodina politicara OPET u Popularnim ...uz crne kozne Zara :') Osvezenje :D
2016 12 11
Slazem se, imam par svojih prijatelja koji su u pocetku delili letke, a sada, nakon uvlacenja u "ono" nezgodno mesto, gubljenja stava (ako su ga ikada i imali) i celokupne svoje licnosti, rade u drzavnom sektoru, dok ljudi koji su bili primeri i kao studenti i uopsteno grcaju u mukama. Medjutim, to je neka druga tema, a i da ne mracimo sa realnoscu. Olja ona ocigledno toliko njega voli da nije mogla odoleti :') Olga za promenu, neka i dodje, ove sada predmete smo naucili napamet. ,:(
2016 12 11
ima i drugi nacin da bez tapkanja stigne predmet na naslovnu stranu suknju malo podignes dekolte malo spustis pod obavezno grudi na izvolte a dupe natrćeno za par sati eto naslovne strane mislim bar je lakse od tapkanja :D
2016 12 12
OMG! Hahaha, na sta sve necemo naici na ovom sajtu! Sto se ''kliktanja'' i ''lajkova'' tice, slazem se da nikako nisu merilo za prodaju. Do sada sam prodala bas one stvari koje nisu ni obelezavane kao ''omiljene'' dok mi tasna sa 360 i kusur pregleda i 23 srca :") stoji i ceka :,'(
2016 12 12
> NinaKg: > OMG! Hahaha, na sta sve necemo naici na ovom sajtu! > Sto se ''kliktanja'' i ''lajkova'' tice, slazem se da nikako nisu merilo za prodaju. Do sada sam prodala bas one stvari koje nisu ni obelezavane kao ''omiljene'' dok mi tasna sa 360 i kusur pregleda i 23 srca :") stoji i ceka :,'( To se i meni desava, verovatno jer taj predmet "padne u zaborav", zatrpaju ga novi, clanice zaborave na isti i to je to. Zbog toga mislim da nije lose da se predmet postavlja iznova na svakih 6 meseci.
2016 12 12
1 2 3 4 5 6 ... 7