Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da vam predmet dodje na prvu stranu, tj. medju najpopularnije, par saveta :)

Postoji jedna clanica kojoj se dosta predmeta vrte na pocetnoj, bukvalno za par dana izadju na naslovnu a imaju svega par lajkova.. al vidim ni da joj to "kliktanje" ne pomaze nesto puno jer u poslednih godinu dana bas slabo ostvaruje saradnje.. Ne bih da je imenujem jer nemam nista protiv nje a i ne smeta mi zaista, samo se vidi da nema efekta to sto radi jer prodaja joj slabo ide :-D A sto se tice clanice Biljane ona je prodavala bas dobre i lepe stvari i to veoma povoljno i zato su joj predmeti bili popularni... al posle je naredjala negativne pa vise ne posecuje sajt. :-)
2016 12 12
Apsolutno OlgaAN (Olgita) <3 Slazem se da lista nema veze sa prodajom.. Jer su to stvarcice koje svi hoce a niko ih nece :D tako mi ispada :') Hvalaaa na komplimentima OlgaAN i Mesecevab Takodje pohvale sa moje strane za vas kao clanice :") o:)
2016 12 12
Falaaa <3 Olgita...0o0o0o0o0 :o :D
2016 12 12
> HelloKittty: > Postoji jedna clanica kojoj se dosta predmeta vrte na pocetnoj, bukvalno za par dana izadju na naslovnu a imaju svega par lajkova.. al vidim ni da joj to "kliktanje" ne pomaze nesto puno jer u poslednih godinu dana bas slabo ostvaruje saradnje.. Ne bih da je imenujem jer nemam nista protiv nje a i ne smeta mi zaista, samo se vidi da nema efekta to sto radi jer prodaja joj slabo ide :-D Mozda je nekima to kliktanje u terapijske svrhe :')
2016 12 13
> Hvalaaa na komplimentima OlgaAN i Mesecevab > Takodje pohvale sa moje strane za vas kao clanice Hvala Lola ☺ OooOoo 😂😂
2016 12 13
Draga Lustig ne znam kada je nakupio ove preglede, ali nije jer je "prestar", poenta je da nakupi mnogo pregleda za jako kratko vreme. Imala sam haljinu koja je dosla na prvu stranu, zadrzala se tu oko dva dana i nestala jer je istekao rok, bila je postavljena odavno. O tome je i rec, predmet ti je bio i kvalitetan i sexy pa ne stize na prvu, a neke "krpe" za dva dana pogleda preko 900 ljudi? Jako smesno, ujedno i nemoguce. Nije to nikakva slava, da se dolazi do toga na posten nacin, mozda bi i bila, ovako, koga briga, vec smo zakljucili da im je dzaba. ,:)
2016 12 13
Meni samo nije jasna jedna stvar....moja maksi haljina na prugice se vrti već neko vreme u tim najpopularnijim predmetima i sad kad sam je izmenila u naslovu i stavila nižu cenu i dalje se vrti onaj neizmenjeni oglas na koji naravno kad se klikne prikazuje naslovnu stranu jer to više nije to....i šta sad? Ona i dalje mučenica ima 72 lajka i skoro 2500 pregleda, ali devojke koje su zainteresovane za nju sada ne mogu da vide da je snižena cena! :o
2016 12 13
Hmmm...interesantno. ...i bezveze Kad smo kod tvoje haljinice...ODLICAN primer da nije potrebno "trcenje" (Boze, kakav izraz, pogotovo kad njime jedna zena casti drugu), da bi slika bila atraktivna i stigla u Popularne.
2016 12 13
Ma vrv treba ovom raspadu od sajta da to azurira. Inace, je l znate onu opciju "preporuke", odmah pored "najpopularniji predmeti", e tu se vec ne znam ni ja koliko dugo vrti moja haljina koja je prodata jos letos i ja je uveliko izbrisala, tj. izbrisala mi je adminka cim je prodata, valjda se zabrinula zena da ja necu :')
2016 12 13
> Mesecevab: > Ma vrv treba ovom raspadu od sajta da to azurira. > Inace, je l znate onu opciju "preporuke", odmah pored "najpopularniji predmeti", e tu se vec ne znam ni ja koliko dugo vrti moja haljina koja je prodata jos letos i ja je uveliko izbrisala, tj. izbrisala mi je adminka cim je prodata, valjda se zabrinula zena da ja necu :') Hmmmm....a to mi tek nije jasno čemu služi. Svakome prikazuje različite preporuke-valjda svakome prema afinitetima, ali meni se tu mesecima vrti neki oooogroman grudnjak-valjda da mi pravi zazubice hahahahahaha :') :') :') :') :') :') OlgaAN hvala! :") I jeste da nema "trćenja" ali ni mene nisu zaobišli manijaci na ovom sajtu. Kad je neko poremećen svašta može da podstakne perverzne misli.
2016 12 13
Aha, evo ažurirana je izmena...malo sam trčala pred rudu, što nije ni čudno jer pola stvari ne funkcioniše na sajtu....e, sad bi baš mogla i da se proda ta haljinica! :") :") :") :')
2016 12 13
Loki ako se ne proda, postavi je ponovo pa cemo da klikcemo, sta fali, podelimo se na sate i eto, za dan je opet na prvoj strani :') :')
2016 12 13
Samo da se zna - ja za dz ne unistavam svoj mozak. 8-)
2016 12 13
Ahahahahahahahahahhahahaah Kume, će da platim i kliktanje i tapkanje ako treba! :') :') :') :')
2016 12 13
Ček, ček....ja mu ovde dođem ova tetka ćora? Hahahahah....ajd' dobro kad mora tako biti.... :') :') :') :') :') :')
2016 12 13
1 2 3 4 5 6 7