Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da vam predmet dodje na prvu stranu, tj. medju najpopularnije, par saveta :)

A vidi mene,mladu bombajlu! :') :') :') Sta ti je zdrav seoski zivot :") Ti sva fina, ljubazna, a ja nekonstatujuce "Inbox" :,'(
2016 12 13
> OlgaAN: > A vidi mene,mladu bombajlu! :') :') :') > Sta ti je zdrav seoski zivot :") > Ti sva fina, ljubazna, a ja nekonstatujuce "Inbox" :,'( To ti je od previše salate na tezgi :') :') :')
2016 12 13
Nista bez cvaraka! :') :') :')
2016 12 13
Pa lepo kaže moj muž: kad je žena nervozna ili je PMS ili je na dijeti :') :') :') :') :')
2016 12 13
> lokibg: > Meni samo nije jasna jedna stvar....moja maksi haljina na prugice se vrti već neko vreme u tim najpopularnijim predmetima i sad kad sam je izmenila u naslovu i stavila nižu cenu i dalje se vrti onaj neizmenjeni oglas na koji naravno kad se klikne prikazuje naslovnu stranu jer to više nije to....i šta sad? Ona i dalje mučenica ima 72 lajka i skoro 2500 pregleda, ali devojke koje su zainteresovane za nju sada ne mogu da vide da je snižena cena! :o Mene ova promena linka izludjuje! I zato sto ne mogu da vidim da li je neka stvar, iz meni omiljenih, snizena a i zato sto to isto ne mogu da vide drugi kod mene! :@ Totalna glupost!!!
2016 12 13
...
2016 12 14
Postavila bih slicicu i na nalog, ali sam obecala šefici da cu da budem dobra. o:) :') :')
2016 12 14
:') :') :')
2016 12 15
:') x-) :')
2016 12 15
Inace, zaboravih napisati, prosledjena je adminu i ova tema i objasnjeno je jos jednom sve, pa ce se u narednom periodu obratiti tehnicarima da i oni vide sta sa ovima koji pumpaju preglede.
2016 12 15
> NatySd: > . ?!
2016 12 15
> OlgaAN: > Oljiska, srecom da ste ti i AleksandraKraus to videle i mozete da posvedocite, jer mi vrv. mnogi ne bi verovali ,:) Malo sa zakašnjenjem, ali sećam se te situacije, prstenje je bilo u pitanju čini mi se :) Ne mora da znači da članice koje "podižu" rejting svojih predmeta to rade ručno i provode dosta vremena ovde, možda koriste Autoclicker :P
2016 12 15
> AleksandraKraus: > > OlgaAN: > > Oljiska, srecom da ste ti i AleksandraKraus to videle i mozete da posvedocite, jer mi vrv. mnogi ne bi verovali ,:) > Malo sa zakašnjenjem, ali sećam se te situacije, prstenje je bilo u pitanju čini mi se :) > Ne mora da znači da članice koje "podižu" rejting svojih predmeta to rade ručno i provode dosta vremena ovde, možda koriste Autoclicker :P Alex, da, dva prstena :) Autoclicker? Koriste ga oni koji klikcu programe za lajkovanje ...ili?!
2016 12 15
:') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 12 15
> Alex, da, dva prstena :) > Autoclicker? Koriste ga oni koji klikcu programe za lajkovanje ...ili?! To je program koji automatski klikće na nešto što je korisnik podesio, verujem da je moguće da se koristi i u svrhe lajkovanja ali nisam potpuno sigurna, čula sam za njega još pre par godina, ali mislim da postoji još uvek :)
2016 12 15
1 2 3 4 5 6 7