Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Da li neko ima slican problem?????

> Wesna90: > Hvala vam puno devojke,probacu taj caj i uzecu taj umetak. Imam ja za prodaju te umetke, ali ne mogu ovde na sajtu da ih prodajem jer nema ta opcija :) Licno ih koristim jer mogu da se nose po ceo dan.
pre 17 dana, 21:42
Mojoj drugarici su pomogli silikonski ulosci. Ja sam napravila sebi problem od par obuvanja uskih cizama na stiklu i prestala bilo sta dalje tesno da nosim. Ne vidi se da je koska otecena, ali vise mi ne stoje otvorene sandale na stiklu- gde se vide prsti, sto znaci da je ipak nastao manji problem..ali mi zene zarad izgleda znamo da trpimo dok ne napravimo sebi problem ,:)
pre 16 dana, 00:41
Neudobna i tesna obuca, stikle koja se svakodnevno nosi dovodi do ovog problema sa cukljevima i iskrivljenim prstima. Uvek sam najvise novca davala za obucu, kvalitetnu i uvek koznu. Jedno u zadnji par godina otvorene sandale mogu biti od vestacke koze. Takodje sve moje cipele imaju kozu i unutra , tj kozno im gaziste. Zbog toga retko nosim patike, jedino mi odgovaraju Reebok classic duboke..jeste da su skupe ali su preudobne i vrede svaku paru. Imala sam srece pa sam ih kupila na snizenju od 30% :)Gledam devojke nose ove tvrde cipele na platformu,. jeftinu obucu i stopala su im unakazena u ranoj mladosti. Dobra obuca moze da se kupi za male pare samo ako se trazi, pa cak i na rate se vise isplati jer takve cipele traju godinama. Imam dosta godina i tek pre dve godine je poceo cukalj da se nazire na levom stopalu i odmah sam kupila silikonske uloske. Ne treba cekati . Cak i skroz ravno obuca dovodi do tih promena. Peta mora biti makar 3-4cm visa od prednjeg dela cipele. Godinama sam radila poslove gde se satima stoji i veci deo radnog vremena ne moze da se sedne. Nisu dzabe servirke, spremacice i radnice u trgovine nekada nosile borosane. Kazu da nista udobnije nema. Jesu ruzne al zdravlje na prvom mestu , a i tada su ih svi nosili.
pre 16 dana, 12:21
Ja stvarno nisam upoznata sa nekim delotvronim metodama a da nije operativna.Sama operacija se radi rutinski,ne spada u one koje su zahtevnijeg karaktera tako da i ako bi se operisalo, nema razloga za brigu.
pre 13 dana, 14:37
Meni su taj manji problem napravile kozne cizme sa manjom stiklom, jer su bile tesne i nisam stigla ni da ih razgazim. Uvek sam za koznu obucu i nisam za stikle sa nepravilnim padom- kad stopalo ne legne tacno gde treba, kao ni za one u kojima jedva hodate, jer su previsoke. Eko kozu necu ni da komentarisem, sem ako nije nesto mekano i lagano za 'ponekad obuti'. Cim osetite da vam nesto ne prija, menjajte
pre 13 dana, 21:22
Ja nemam iskustva sa tim, ali sam videla na netu 1 metodu za ispravljanje- sednes, tabane na pod, staviš neku jacu, siru gumicu za kosu ili nesto slicno rastegljivo na palceve i siris i skupljas stopala bez razdvajanja peta. Ne znam koliko sam bila jasna. Ali kazu da je dobra ta gimnastika za cukljeve.
pre 8 dana, 05:09
Prethodni 1 2