Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

moja ideja oko trazenih stvarcica

Predlazem kada neko trazi neki predmet i ako ga nadje da nam pokaze sta je kupio.Nadam se da ce te me podrzati.
2016 12 26
Zasto bi neko polagao racune bilo kome i pokazivao sta je kupio?
2016 12 26
Mislim da devojka samo zeli da se dokaze da je neko nesto stvarno trazio, a ne da se samo reklamirao i da nije mislila na nikakvo polaganje racuna. Ali izgleda da niko ne zeli da podrzi njenu ideju!
2016 12 29
Gladiola,u pravu si.
2017 01 03
Zato sto se vecina reklamira na taj nacin..ne traze zaista
2017 01 05
Razumem zasto to zelis, jer se zaista dosta ljudi tako samo reklamira, ali sa druge strane verujem da dosta ljudi i odustane od trazenja toga sto su zeleli, jer se nudi zaista 99,9% onog sto veze sa vezom nema. Devojka trazi dzemper haljinu, nudi joj se letnja, tanana, koncana tunika... Pamtim da sam trazila crne cizme sa debljom stiklom i stavila sam i sliku, a devojka mi je ponudila "iste takve, samo sive i sa otroped petom". I sta onda reci? Koju posluku porati?...
2017 01 05
Poenta je u tome da prvo pretrazis po sajtu a onda se oglasis.Mnogi imamo stvari koje nismo ni stavili na profil.
2017 01 07
Zlato naravno da se prvo pregleda sajt, ali meni se recimo traženje smučilo zbog članica koje lupaju lažne tagove, pa mi u pretrazi izbaci sve, samo ne to što treba. Drugo, možda neko ima baš taj model u tom broju koji članica traži i onda je bolje da okači temu i da se pronađe neko ko to ima. Ali članice očigledno mrzi da čitaju i onda nastaje cirkus.
2017 01 07