Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

moja ideja oko trazenih stvarcica

Predlazem kada neko trazi neki predmet i ako ga nadje da nam pokaze sta je kupio.Nadam se da ce te me podrzati.
pre 27 dana, 14:06
Zasto bi neko polagao racune bilo kome i pokazivao sta je kupio?
pre 27 dana, 14:56
Mislim da devojka samo zeli da se dokaze da je neko nesto stvarno trazio, a ne da se samo reklamirao i da nije mislila na nikakvo polaganje racuna. Ali izgleda da niko ne zeli da podrzi njenu ideju!
pre 25 dana, 00:48
Gladiola,u pravu si.
pre 20 dana, 00:19
Zato sto se vecina reklamira na taj nacin..ne traze zaista
pre 17 dana, 14:06
Razumem zasto to zelis, jer se zaista dosta ljudi tako samo reklamira, ali sa druge strane verujem da dosta ljudi i odustane od trazenja toga sto su zeleli, jer se nudi zaista 99,9% onog sto veze sa vezom nema. Devojka trazi dzemper haljinu, nudi joj se letnja, tanana, koncana tunika... Pamtim da sam trazila crne cizme sa debljom stiklom i stavila sam i sliku, a devojka mi je ponudila "iste takve, samo sive i sa otroped petom". I sta onda reci? Koju posluku porati?...
pre 17 dana, 22:22
Poenta je u tome da prvo pretrazis po sajtu a onda se oglasis.Mnogi imamo stvari koje nismo ni stavili na profil.
pre 15 dana, 12:45
Zlato naravno da se prvo pregleda sajt, ali meni se recimo traženje smučilo zbog članica koje lupaju lažne tagove, pa mi u pretrazi izbaci sve, samo ne to što treba. Drugo, možda neko ima baš taj model u tom broju koji članica traži i onda je bolje da okači temu i da se pronađe neko ko to ima. Ali članice očigledno mrzi da čitaju i onda nastaje cirkus.
pre 15 dana, 15:01