Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Svi bi trebali da stave broj telefona za kontakt ako nisu tu

Nekome se nesto svidi, i onda ceka vecnost da bi dobio odgovor i mozda ga i ne dobije. Zar nije lakse za poslovanje staviti broj telefona Prodaja bi porasla bar za 50%
2016 12 27
Lakse jeste, ali i ovde ima toliko clanica koje bi prosto legle na telefon i poslale 150 poruka u minuti, jedna clanica je cak pisala temu da joj se telefon zasijao od poruka u 7 izjutra od clanice koja nije imala pametnija posla da radi. Prodaja raste kada je azurnost prisutna. Ako je neko azuran na sajtu i tu je da odgovori na pitanja, on ce i da proda, clanice koje ne odgovaraju i loguju se jednom u 100 godina ocigledno nisu nesto zainteresovane da prodaju, tako da sve i da ostave broj, to ne bi pomoglo nikome, i samo bi konflikata bilo vise.
2016 12 28
> IvanaLazarevic: > Nekome se nesto svidi, i onda ceka vecnost da bi dobio odgovor i mozda ga i ne dobije. > Zar nije lakse za poslovanje staviti broj telefona > Prodaja bi porasla bar za 50% Tako sam i ja mislila pa sam stavila broj i posle toga sam dozivela uzas , zvao me je neki poremecini lik za carape predstavljajuci se kao direktor pozorista i da mu trebaju carape za glumce baletane i onda kada sam skontala da je poremecen ustvari suprug je morao da reaguje ali je on nastavio da cima nocu sa skrivenog broja a u to vreme mi je sin bio od nekoliko meseci, strasno. Od toga imam neverovatan strah i odbojnost :s dajem broj samo kada je sve ok...
2016 12 28
Slazem se sa vama. To apsolutno kod mene ne dolazi u obzir. Vec mi je muka kad me ovi sa kupinda zovu nakon sto kupe,nasta to lici..necu da mesam prodaju i svakodnevnicu sacuvaj Boze! Ljudi jesu poremeceni,moju mamu je neka zvala i smarala sat vremena na kraju nije ni kupila tu jaknu,uzasavam se toga. Poruka ovde,sms i cao!
2016 12 28
Ne slazem se za broj. Nisam bila tu mesec dana, morala sam da otputujem i stavila sam to u opis. Sve sam uredno proverila kad sam dosla. Ne bih da sutradan nego zloupotrebi i da me zivka kao sto je vec bio slucaj.
2016 12 29
Ja uvek dajdm broj telefona kada neko zatrazi radi lakse komunikacije, ali slazem se da je bolje da ne stoji na profilu...
2017 01 04