Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Svi bi trebali da stave broj telefona za kontakt ako nisu tu

Nekome se nesto svidi, i onda ceka vecnost da bi dobio odgovor i mozda ga i ne dobije. Zar nije lakse za poslovanje staviti broj telefona Prodaja bi porasla bar za 50%
pre 26 dana, 10:18
Lakse jeste, ali i ovde ima toliko clanica koje bi prosto legle na telefon i poslale 150 poruka u minuti, jedna clanica je cak pisala temu da joj se telefon zasijao od poruka u 7 izjutra od clanice koja nije imala pametnija posla da radi. Prodaja raste kada je azurnost prisutna. Ako je neko azuran na sajtu i tu je da odgovori na pitanja, on ce i da proda, clanice koje ne odgovaraju i loguju se jednom u 100 godina ocigledno nisu nesto zainteresovane da prodaju, tako da sve i da ostave broj, to ne bi pomoglo nikome, i samo bi konflikata bilo vise.
pre 26 dana, 01:37
> IvanaLazarevic: > Nekome se nesto svidi, i onda ceka vecnost da bi dobio odgovor i mozda ga i ne dobije. > Zar nije lakse za poslovanje staviti broj telefona > Prodaja bi porasla bar za 50% Tako sam i ja mislila pa sam stavila broj i posle toga sam dozivela uzas , zvao me je neki poremecini lik za carape predstavljajuci se kao direktor pozorista i da mu trebaju carape za glumce baletane i onda kada sam skontala da je poremecen ustvari suprug je morao da reaguje ali je on nastavio da cima nocu sa skrivenog broja a u to vreme mi je sin bio od nekoliko meseci, strasno. Od toga imam neverovatan strah i odbojnost :s dajem broj samo kada je sve ok...
pre 25 dana, 09:55
Slazem se sa vama. To apsolutno kod mene ne dolazi u obzir. Vec mi je muka kad me ovi sa kupinda zovu nakon sto kupe,nasta to lici..necu da mesam prodaju i svakodnevnicu sacuvaj Boze! Ljudi jesu poremeceni,moju mamu je neka zvala i smarala sat vremena na kraju nije ni kupila tu jaknu,uzasavam se toga. Poruka ovde,sms i cao!
pre 25 dana, 12:01
Ne slazem se za broj. Nisam bila tu mesec dana, morala sam da otputujem i stavila sam to u opis. Sve sam uredno proverila kad sam dosla. Ne bih da sutradan nego zloupotrebi i da me zivka kao sto je vec bio slucaj.
pre 24 dana, 14:01
Ja uvek dajdm broj telefona kada neko zatrazi radi lakse komunikacije, ali slazem se da je bolje da ne stoji na profilu...
pre 19 dana, 00:15