Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Komunikacija medju clanovima sajta :)

Svakog dan citam razne teme, citam razna prepucavanja i sl. I stvarno sam se svega nacitala :D I svaki dan vidjam sve vise i vise negativnih utisaka.Sve je teze naleteti na nekog clana koji nema nikakvih negativnih utisaka :D Zanimaju me vasee saradnje na ovom sajtu, i ljudiii koji su provereni prodavciii :D
2016 12 27
Nisu uvek negativni utisci merilo, desi se da te zezne neko ko ima sve pozitivne, a neko sa negativnim ispadne skroz fer, nema pravila :)
2016 12 27
imaš i prodavce koji napumpavaju svoje utiske,imaju više naloga pa se časte,ne vidim poentu u tome jer ništa ne prodaju :)
2016 12 27
Mene najvise nerviraju one sto sve nesto traze a nikad nista ne kupe,devojke ovde poginu ostavljajuci linkove i mere i na kraju nista.Ja sam imala mnogo lepih saradnji,ali naletala sam na par njih koje su katastrofa i takve ne treba da budu na ovom sajtu.
2016 12 28
Iman bas bas svega :D Meni je npr bilo zanimljivo, javim see clanici za cenu nekog seta posto je napisala da joj se ponudi u inboks neka cena i da odmah salje ko to uradi, pa bilo koja cena da je i ja to i uradim. I dobijem povratan odgovor kako je to sto sam ja napisala bezobrazno i da je cena tog seta sminke mnogoooo veca. Da treba da se informisem i sto nekih jada xd Ja sta cu zahvalim se i to je to xd Sada , nakon blokiranog profila, napravila je novi i poslala mi poruku da se javim da ce da mi proda po snizenim cenama i jos napisala *draga*. Ja se nasmejala i zahvalila na ponudi i to je sve xd Znaci nekad mozemo da napumpamo cene i da se svadjamo a u drugom trenutku sve super i sve moze da se snizi i slicno 8-) :D
2016 12 28
Ja citam uvek tudje utiske i nekako volim kad je to provereno xd Al sto ima bezobraznih ljudi to je cudo xd
2016 12 28
Ja neke clanice ovog sajta obozavam. Na primer Marlylin, ili clanica Alegra777. To su dve clanice sa kojima sam imala prelepu saradnju, i ne samo saradnju vec i razgovor. Bicu slobodna kad kazem da ima bezobraznih devojcura koje ne znaju kada je dosta, i nekako me to mnogo razocara kada vidim, ali opet kad se setim da postoje divne devojke poput ovih, drago mi je sto sam ovde. :) <3
2016 12 28
Clanica Alegra ima stvarno dobre stvariii i meni se dopada :D Ja sve nesto odustajem od sajta, al iz istog tog razloga se uvek vracam, samo zato sto hvalaaa Bogu postoji jos uvek dobar broj clanica kojee su diivneee <3 x-)
2016 12 28
> Choko_moko: > Ja neke clanice ovog sajta obozavam. > Na primer Marlylin, ili clanica Alegra777. > To su dve clanice sa kojima sam imala prelepu saradnju, i ne samo saradnju vec i razgovor. > Bicu slobodna kad kazem da ima bezobraznih devojcura koje ne znaju kada je dosta, i nekako me to mnogo razocara kada vidim, ali opet kad se setim da postoje divne devojke poput ovih, drago mi je sto sam ovde. :) <3 Tako je, obe su kraljice!!!! Ja ih obožavam! Marylin je retko duhovita, a Alegra je jedan pozitivni oblačić i vrlo kreativna (to sam i njoj rekla baš tim rečima) :")
2016 12 28
> catwomen1234: > Clanica Alegra ima stvarno dobre stvariii i meni se dopada :D > Ja sve nesto odustajem od sajta, al iz istog tog razloga se uvek vracam, samo zato sto hvalaaa Bogu postoji jos uvek dobar broj clanica kojee su diivneee <3 x-) Nema greške ....
2016 12 28
Zato ih i volimo. ☺❤ Vidite da ipak imamo lepu saradnju, nismo mi bas tako lose ( a i kako mozemo kad ovako dobro izgledamo) 😀 Sve u svemu, valjda je takvo vreme doslo da smo svi pomalo (vise) nervozni, napeti, u zurbi ( a ne dobijamo skoro nista od toga ) i sve se to odrazava i kroz komunikaciju strpljenje i ljubaznost. A nema niceg lepseg nego biti ljubazan!(: Slobodno mogu da kazem da nas ima dobrih, nemojte da se razocaravate, samo budite oprezne i ne naivne, to je sto vi mozete da uradite za vas licno, a ove dobre devojke kao dve navedene clanice su pravi primer da se biti ljubazan i korektan isplati. Dve-dve, ali barem znamo da jos ima dobrih. ❤
2016 12 29
> Choko_moko: > Zato ih i volimo. ☺❤ > Vidite da ipak imamo lepu saradnju, nismo mi bas tako lose ( a i kako mozemo kad ovako dobro izgledamo) 😀 > Sve u svemu, valjda je takvo vreme doslo da smo svi pomalo (vise) nervozni, napeti, u zurbi ( a ne dobijamo skoro nista od toga ) i sve se to odrazava i kroz komunikaciju strpljenje i ljubaznost. > A nema niceg lepseg nego biti ljubazan!(: > Slobodno mogu da kazem da nas ima dobrih, nemojte da se razocaravate, samo budite oprezne i ne naivne, to je sto vi mozete da uradite za vas licno, a ove dobre devojke kao dve navedene clanice su pravi primer da se biti ljubazan i korektan isplati. > Dve-dve, ali barem znamo da jos ima dobrih. ❤ Ipaaaaaak ima, nije sve izgubljenoooo. :D Evooo za pohvaluuu, i mi ovde imamo lepu konverzacijuuu :D Mali razgovori i male sitnice umeju da ulepsaju dan bar malo , pa makar i u velikoj zurbiiii :D tako ste vi meni ovdeeee ulepsali xd <3 <3
2016 12 29
Evo i ja da se javim :) slazem sa svime sto sam procitala ima nas svakakvih,ja sam bas dosta divnih saradnji imala a i sa nekim clanicama sam najpozitivnije odusevljena. Odmah da uzvratim simpatije LokiBg i Coko Moko obe su zaista jako prijatne i pozitivne osobe a to je nesto sto nam danas najvise treba,pozitivni ljudi koji ce da nas uzdignu i ulepsaju dan a ne da nas mrace :)
2016 12 30