Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POMOĆ - član bez jednog utiska

Kad vam osoba bez jednog utiska, bez jednog predmeta pošalje jako ljubaznu poruku i broj telefona radi kupovine jako skupe torbe , šta raditi ??
2016 12 28
Traziti uplatu unapred na racun ili postnet. Moze i licno preuzimanje.
2016 12 28
> tokanica: > Traziti uplatu unapred na racun ili postnet. Moze i licno preuzimanje. Amin! I nema nervoze i grickanja noktiju :)
2016 12 28
> andreabarac: > Kad vam osoba bez jednog utiska, bez jednog predmeta pošalje jako ljubaznu poruku i broj telefona radi kupovine jako skupe torbe , šta raditi ?? Meni je najbolja saradnja bila sa devojkom bez utiska. Nisam joj trazila prvo uplatu, vec je platila pouzecem.. bila je bunda u pitanju, teska dosta, 7000..devojka nit je trazila sto slika , niti dimenzije samo je pitala da naruci , ostavila podatke. Svi trazite uplatu u napred, a sta ako se i ta clanica posto je nova plasi da uplati, a ne dobije nista.
2016 12 28
> andreabarac: > Kad vam osoba bez jednog utiska, bez jednog predmeta pošalje jako ljubaznu poruku i broj telefona radi kupovine jako skupe torbe , šta raditi ?? Meni je najbolja saradnja bila sa devojkom bez utiska. Nisam joj trazila prvo uplatu, vec je platila pouzecem.. bila je bunda u pitanju, teska dosta, 7000..devojka nit je trazila sto slika , niti dimenzije samo je pitala da naruci , ostavila podatke. Svi trazite uplatu u napred, a sta ako se i ta clanica posto je nova plasi da uplati, a ne dobije nista.
2016 12 28
Ako saljes post ekspresom, mozes radi obostrane sigurnosti da trazis unapred da plati duplu postarinu, za slucaj eventualnog vracanja paketa. Ti ces platiti postarinu u jednom pravcu i zaracunace jednu taksu od 45 dinara. To je sasvim korektno. Npr. ako je torba teza od 500 gr.postarina je 240 u jednom pravcu i jedna taksa je jos 45, a ona placa pri preuzimanju otkup- koliko je torba i drugu taksu od 45. Na iznos torbe umanjis 240 plus 45 plus 240, koje ti je unapred platila post netom ili na racun
2016 12 28
Ja bih trazila uplatu unapred za iznose preko + 1000 din :) Ako je ozbiljan kupac ne vidim problem zasto ti jednostavno ne bi uplatila unpred ipak ti imas 87 pozitivnih ocena a ona ni jednu..
2016 12 28
i ja bih trazila uplatu unapred,pogotovo ako imas puno utisaka...i meni je jedna clanica isto ljubazno trazila da kupi torbu,prvo se bunila malo kad sam trazila uplatu,kaze vec je kupovala od neke devojke iz mog grada i ona joj nije trazila unapred...ja se uredno izvinila i rekla nemate utisaka ne zelim da rizikujem nista licno ali svasta sam videla na sajtu ,na kraju je pristala i ostavila podatke i ja njoj svoje za uplatu,rekla sutra uplacuje,ja sutradan nosila torbu na posao posto smo se dogovorile da uplati dok ja zavrsim pa da posaljem posle posla,jos sam se nesto zadrzavala u gradu pa sam joj produzila vreme za uplatu sto je rekla da joj odgovara i na kraju nestala nit uplatila niti se vise javila ...tako da po meni uplata unapred najbolje ... nikad ne znas ko se krije iza novog profila,mozda bude skroz ok a mozda te i zavrne tako da sto je siguro sigurno je :)
2016 12 28
Meni su najbolje saradnje sa novim clanovima,tj clanovima bez ijednog jedinog utiska.Do sada su svi bili fer,korektni,uvek su uplacivali pre slanja,pojavljivali se u tacno vreme kada je licno preuzimanje u pitanju.Moje iskustvo je da je mnogo lakse saradjivati sa njima,nego sa starim clanovima.Verovali ili ne,u pokusaju da ispadnem covek,prevarena sam od strane clanice sa vise od 150 pozitivnih..pa vi vidite..!Ne mora da znaci da su novi clanovi bolji i korektniji,ja sam iznela moje licno iskustvo.
2016 12 28
Svi smo nekad bili novi clanovi bez utisaka. U ovom slucaju obe imate pravo za predostroznost. Zato u takvim slucajevima je najbolja licno nalazenje,ako je moguce.
2016 12 29
Ja sam se tako zeznula i naravno doticna nije preuzela posiljku.
2016 12 29
Uplata unapred iskljucivo, ma koliko god imala utisaka. Bar je kod mene tako. Mozda izgubim kupca, ali ne rizikujem. I utisci nisu merilo.
2016 12 29
Za članove bez utisaka (pod uslovom da prodavac ima brojne pozitivne) se slažem za uplatu unapred. Jednostavno, neko nepisano pravilo (barem prema mom mišljenju) je da iskustvo i gomila pozitivnih ocena daju za pravo traženje uplate unapred od neproverenih članova. Ipak, za kupce sa više pozirivnih se ne slažem. Možda neko ne može da stigne do banke zbog svog radnog vremena, možda čuva malo dete i lakše mu je da plati pouzećem i ko zna još koji razlozi. A ako će da me zavrne i taj neko sa pozitivnim ocenama (što se može desiti), onda neka mu ide na obraz. Naravno da će mi biti krivo i da su te pare bačene, kolika god da je svota, ali šta da se radi. Svakako to ide na obraz kupcu...A pogotovo ako kupac ima više ocena od mene. U toj situaciji nikada ne bih tražila uplatu unapred, osim ako kupcu tako više odgovara. Opet kažem, nepisano pravilo broja pozitivnih ocena...
2016 12 29
Ma svejedno me nervira, sto porucujes ako ti ne treba.
2016 12 29
Koji si car. x-) Ne mogu da zamislim da neko poruci stvar od 200-300din. i nece da plati.
2016 12 29