Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

kako se ovde prodaju stvari koje su skuplje?

Zdravo devojke treba mi savet, da li ovde uspevate da prodate odecu, obucu koja je skuplja od 5000 din i kako to uspevate? kako privuci kupce? pozz
2016 12 28
Nikako :D Salim se, mislim da je pre svega bitno da je prodavac pouzdan, da ima puno pozitivnih ocena, i da ima stvari koje bi neko platio toliko :D
2016 12 29
I ja imam nove kozme cizme koje su samo 55 e i niko.... a to duboke na njima jos stoji cena 129 e...niko ne kupuje...mada ja sam na ovom sajtu pre 3 nedelje uzela cizme za 8500 😊😊😊😂😂
2016 12 29
Postoje clanovi koji kupuju skupe stvari i oni tacno znaju sta zele i koliko ta stvar vredi. Prosle godine sam uz cenkanje prodala kozne italijanske duboke cizme za 4500. Iako vrede troduplo, ali mi je bio potreban novac i aj das sta das. Mada takve stvari se redje prodaju. Makar je u mom slucaju tako, fotografije mi nisu bas najbolje i slabo baratam sa aparatoma..kako god da postavim predmet slika ispadne drugacija. :)
2016 12 29
Ja nista skuplje od 1600 nisam prodala, racunajuci da je i to snizeno sa prvobitno stavljenih 2200, dok je u radnji tad bilo 8000. Ne znam kako drugima uspeva sem zbog profi slika
2016 12 29
Тешко је, мада те ствари вреде и више, дешава се да наочаре које продајем за 5000 неко жели да купи сваких месец дана али никад не дође до остављања података. Иначе наравно , наочаре вреде толико да их код нас не можете наћи , тражила сам и нашла неке црне уске квадратасте које су с'краја 90' . Тренутно сам приморана да вршим повраћај јер чизма не одговара у пределу листа , плаћене су са снижењем 4600 и наравно вреде ко зна колико јер су кожне , класичне и елегантне а модерне и уклопиве на све то врхунска кожа. Први пут доживљавам ово , страшно , у супротном добијам негативну а и неко ће други бити срећнији са њима . Првенствено треба о томе мислити . Добра сарадња нису само утисци већ наш осмех који о томе може рећи више :) када је неко задовољан као ми кад нађемо нешто корисно а повољно. Најскупље што сам купила је хаљина и ако нешто сматрам повољним то су хаљине и обућа јер се често купују а углавном знају бити као нове и наравно снижене како би се продале .
2016 12 30
Radis povracaj jer kupcu ne odgovara cizma u predelu lista??
2016 12 30
> sanjajo: > Radis povracaj jer kupcu ne odgovara cizma u predelu lista?? Да не оде тема у другом смеру биће теме ако буде било проблема .
2016 12 30
Slazem se sa Vama svima, ali postoje stvari koje vrede da se prodaju po vecoj ceni, vidim da dosta njih uspevaju da prodaju, ali ne razumem kako? :) :) Ja imam haljine nove, elegantne stoje mi na drugom profilu koji koristim, ali nista se ne desava, cene su od 3500 do 18000 din...ne znam sta da radim bukvalno :z
2017 01 01
Cao devojke I ja sam snizila cizme, dva pari za 5900, sve su kozne, vecinom kupljene u Italiji, slikam telefonom, pa nekad se ne vidi najbolje. Valjda je i trziste prepuno stvari, a i kupovna moc nije sjajna za neke, pa sam resila da snizim cene. Samo da kupac bude zadovoljan. Zelim vam srecu u Novoj godini i vise prodatih stvari :)
2017 01 03
Meni se nekada desi da bas najskuplje stvari prodam prve... na primer imam dosta guess stvari koje su za krpice mozda ,,skupe'' ali im je cena 3-4 puta manja kod mene nego u radnjama, pa valjda to privuce mosterije :)
2017 01 04
Naravno prodala sam cizme od 7,500din i jedne od 6,000 din kozne i markirane onda farmerice od 4,500 din sve je bilo novo farmerice 2x obucene... Ja uvek kazem svaka roba ima svog kupca Ja volim da ulazem u sebe pa to cinim i kvalitetnim stvarima sto recimo ne znaci da je marka merilo kvaliteta .. Ali eto moje iskustvo ovde :)
2017 01 12