Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Da li neko ima dobar recept za mafine?

Cokoladni ili vocni. Po mogucstvu, ali da nije kao patispanj. :* Zeljno iscekujem vase predloge. Hvala unapred. :D
2017 01 03
Imam ja neki.... 1 jaje 1 vanilin šećer 100 g šećera 2 šoljice brašna 1 prašak za pecivo 2 šoljice kefira 1/2 šoljice ulja 3 kašike kakaoa (aa) :) 100 g seckane čokolade unutra možete šta hoćete, višnje, čokoladu....
2017 01 05
3 jajeta, 200 gr brasna, 150 gr secera, 200 gr otopljene cokolade, 1 pavlaka, pola margarina (125 gr), jedan prasak za pecivo, jedna vanila. Po zelji visnje, ili rendana kora narandze. Umutis jaja i secer, dodas brasno, prasak za pecivo, i rastopljen margarin i cokoladu, i pavlaku... Peci 20 min na 180 stepeni.
2017 01 05
Hvalaa vam :*
2017 01 08
Hej znam i ja. Ja najvise volim one kao lava sto su unutra zivlji pa se tope po tanjiru..
2017 01 10
Ja sam ovo spremala kao mafine u one kalupe za projice. Predivno je, a extra jefino. 2čaše jogurta 2čaše brašna 2čaše šećera 1čaša ulja 2kašike kakaa kašičica sode bikarbone Na kraju, po ukusu, možeš u sve to da dodaš lomljenu čokoladu, seckane orahe, lešnike...šta god hoćeš. A i ne moraš ništa I to razliješ i pečeš nekih 15ak minuta. Ne mora mnogo dugo da se peče, ako se peče duže, samo će biti malo suvlje. Odozgo sam stavljala šlag.
2017 01 16
> Tamaris86: > Ja sam ovo spremala kao mafine u one kalupe za projice. Predivno je, a extra jefino. > 2čaše jogurta > 2čaše brašna > 2čaše šećera > 1čaša ulja > 2kašike kakaa > kašičica sode bikarbone A koje solje, za kafu male ili veće? jel neće biti gorke od sode bikarbone? :) i ako neko ima dobar recept za proju (u kalupima za mafine isto) neka ostavi recept <3
2017 01 19
> BabyPink: > > Tamaris86: > > Ja sam ovo spremala kao mafine u one kalupe za projice. Predivno je, a extra jefino. > > 2čaše jogurta > > 2čaše brašna > > 2čaše šećera > > 1čaša ulja > > 2kašike kakaa > > kašičica sode bikarbone > A koje solje, za kafu male ili veće? jel neće biti gorke od sode bikarbone? :) > > i ako neko ima dobar recept za proju (u kalupima za mafine isto) neka ostavi recept <3 Case od jogurta. To mi je merka. :") I nece biti gorko od sode ;)
2017 01 20