Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ko je ovde lud?

Ulazim na sajt i vidim poruku od doticne, posto zamene radim pogledam profil, ima desetak predmeta ali nista sto bi me zainteresovalo, ljubazno joj kazem da nisam nista pronasla i op, dodeli mi negativnu! Bez saradnje, bez ikakvog povoda ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/4f6ad7a8c0d7ce3cdca329fa6708d46b.jpg) ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/b1a135964d6bb96098a03a7ffb5a26b4.jpg) Posto videh da nisam samo ja dobila negativnu od doticne na ovaj nacin ocigledno joj fali neka daska. E sad mene zanima kako ja o ovome da obavestim admina?
2017 01 04
Najpre onaj komentar na ocenu izmeni u nešto tipa - Nisam pronašla ništa kod Vas za razmenu i ne možete mi zbog toga dati negativnu ocenu. Ovaj trenutni komentar deluje nezrelo i nije na mestu, kontam da je dat u trenutku zbog nervoze. :) Adminki se javi da ti obriše ocenu kada ti proradi stranica, nije mi jasno zašto trenutno ne može da se otvori uopšte.. :|
2017 01 04
ovde ima svakojakih budala.lepo si napisala da radis razmene ali ti se kod nje nista ne svidja i to je to,ne radis ih po svaku cenu.Strasno
2017 01 04
gospodja -djica sa ozbiljnim smetnjama...
2017 01 04
Jeste bilo u trenutku ali poludela sam, ako udjete na njen profil videcete da je podelila jos 4-5 negativnih iz istog razloga kao meni-zene nisu bile zainteresovane za razmenu. Ovo je stvarno strasno, ne znam dal doticna ne razume kako sajt funkcionise ili nas neko namerno provocira.
2017 01 04
ma koga briga dal je u trenutku ili nije ,lepo si joj objasnila piši adminu neka konacno reaguje
2017 01 04
> Jenyfer: > gospodja -djica sa ozbiljnim smetnjama... Trebalo bi listu takvih canica sa smetnjama da napravimo. Ima ih kolko volite...nakotilo se toga bas dosta.
2017 01 04
Fali njoj ceo nameštaj u glavi ne daska...Nedovršen slučaj jbg.. .
2017 01 04
> anitast: > Jeste bilo u trenutku ali poludela sam, ako udjete na njen profil videcete da je podelila jos 4-5 negativnih iz istog razloga kao meni-zene nisu bile zainteresovane za razmenu. Ovo je stvarno strasno, ne znam dal doticna ne razume kako sajt funkcionise ili nas neko namerno provocira. Ma videla sam, ima neki problem u glavi ili ozbiljno ne razume kako ovo funkcionise. Ja ne znam da li smatra da si duzna da se menjas ako si napisala da radis razmenu, ili smatra da moras danima da gledas profil da bi zakljucio da li ima nesto za razmenu ili ne. Kako je moguce da za "10 sekundi" odlucis da ti nista od nje ne treba?! 😀 Link teme u ocenu samo dok adminka ne skloni ocenu i sta da radis. Sistem ocenjivanja je uzas...
2017 01 04
Pa sta se cimas Vidis da je bolesnik tezak Ko je jebe!!!
2017 01 05
Verovatno niko zato je I takva :)
2017 01 05
Ovako, ovde cu da ostavim jedan svoj komentar posto nemam ovog trenutka vremena da nadjem odgovarajucu temu, a mislim da se tice svih nas ovde, clanica i clanova, i same svrhe Mojih krpica: Dobila sam POCEPANU stvar!!!Kupila sam jaknu, i platila ne bas malo, za polovnu stvar. Naglaseno je da ima pojas, koji je bio kljucna stvar, jer sam jaknu kupovala kako bih se zastitila od hladnoce i vetra, pojas mi nije stigao, a dobila sam jaknu koja je iscepana unutra, i nije duplo postavljena kako je u prepisci sa prodavcem spomenuto. Naravno da ce komentar i odgovor biti - a sto nisi otisla u butik i kupila novu stvar, hocu sigurno naredni put. Radi se o tome da su Moje krpice zajednica, i kao takva imaju koncept koji podrazumeva verovdostojnost onoga sto ovde iznosite i, neku iskrenost. Neko dobar je napravio ovu zajednicu, ali eto ima primeraka drustva koji ne shvataju koncept prodaje i menjanja stvari na internetu. Korisnica je JMilica9 iz Krusevca.
2017 01 12
> lenkatz: > Ovako, ovde cu da ostavim jedan svoj komentar posto nemam ovog trenutka vremena da nadjem odgovarajucu temu, a mislim da se tice svih nas ovde, clanica i clanova, i same svrhe Mojih krpica: > Dobila sam POCEPANU stvar!!!Kupila sam jaknu, i platila ne bas malo, za polovnu stvar. Naglaseno je da ima pojas, koji je bio kljucna stvar, jer sam jaknu kupovala kako bih se zastitila od hladnoce i vetra, pojas mi nije stigao, a dobila sam jaknu koja je iscepana unutra, i nije duplo postavljena kako je u prepisci sa prodavcem spomenuto. > Naravno da ce komentar i odgovor biti - a sto nisi otisla u butik i kupila novu stvar, hocu sigurno naredni put. Radi se o tome da su Moje krpice zajednica, i kao takva imaju koncept koji podrazumeva verovdostojnost onoga sto ovde iznosite i, neku iskrenost. Neko dobar je napravio ovu zajednicu, ali eto ima primeraka drustva koji ne shvataju koncept prodaje i menjanja stvari na internetu. > Korisnica je JMilica9 iz Krusevca. Trebalo bi novu temu da otvorite i u istoj postavite fotografije jakne, i link doticne clanice. Vidim da ste ostavili negativnu, i njen odgovor. Usvakom slucaju insistirajte da vam vrati novac. Jer je ona znala da je jakna oparana . A problem neka resi sa sestrom koja nije usila. Mada je svakako morala u opisu da navede tu manu. cak i da je usila.
2017 01 13