Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

ZASTO MI SE BRISU PREMETI KADA POSTUJEM PRAVILA???

Sinoc mi je izbrisana jakna parka , slike nisu sa sajta ...postavljen je kolaz od dve slike . Vidim kod drugih clanica , da je glavna slika sa sajta ali se ne brisu. Molim da mi neko objasni??? ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/c12ccf11eeca3bce468ceff1d6ed5676.jpg)
2017 01 04
Verovatno zato sto nije vasa slika,vec od jedne druge clanice sto je prodavala tu jaknu,ali ste bez znanja iste clanice stavili slike,
2017 01 04
> kiki87: > Verovatno zato sto nije vasa slika,vec od jedne druge clanice sto je prodavala tu jaknu,ali ste bez znanja iste clanice stavili slike, Jeste slika od druge clanice ali uz njenu dozvolu , nikada ne bih uzela tudje slike bez pitanja Evo poruke u kojoj mi clan to potvrdjuje , a imaju i moje slike ..Drugi samo stavljaju slike sa sajta pa im se ne brisu emushka Taman posla, iskoristite slike slobodno. Malo njih bude kulturno i pita. Srećni vam praznici!
2017 01 04
Onda vas je neko prijavio neznajuci da ste se dogovorile za slike,niste jedini sa takvim problemom,i meni je obrisano dosta oglasa,jedan od razloga kolaz slika,a na pocetnoj stranici najpopularniji predmet kolaz slika,ili na jednom oglasu vise stvari za prodaju a opet u najpopularnijim takav oglas,ocigledno da pravila ne vaze isto za sve. Savetujem vam da postavite opet oglas,i napisete da imate saglasnost clanice za slike
2017 01 04
> kiki87: > Onda vas je neko prijavio neznajuci da ste se dogovorile za slike,niste jedini sa takvim problemom,i meni je obrisano dosta oglasa,jedan od razloga kolaz slika,a na pocetnoj stranici najpopularniji predmet kolaz slika,ili na jednom oglasu vise stvari za prodaju a opet u najpopularnijim takav oglas,ocigledno da pravila ne vaze isto za sve. > Savetujem vam da postavite opet oglas,i napisete da imate saglasnost clanice za slike Strasno , stvarno nikada ne bih postavila tudje slike bez pitanja. A ti koji se bave prijavama ocito su besposleni i zlobni
2017 01 04
Tacno tako Lanice.. Ali nemoj da se sekiras,mene zaista zadivljuju clanovi koji se aktivno bave tudjim profilima a ne kupuju nista :) kao da ih neko placa :) osim licne satisfakcije ne vidim razlog tome :) A ako je to nekome licna satisfakcija onda to govori o njemu i njegovom karakteru. Tako malo mu treba da bude srecan :)
2017 01 04
Ovde i ma puno dokonih i zlobnih ljudi koji po ceo dan spijuniraju i prijavljuju druge clanice i njihove nenamerne greske . Odvratnih bica na ovom svetu ima...zlobnih i zavidnih, to je u porastu u zadnje vreme. To sam se 100% uverila ovde na sajtu.
2017 01 04
Ali najsmesnije od svega je sto je to "na sajtu" 😂😂😂 Bar da je realno nesto neko te iznervira poludis nije ti dobro... Ali neee... Ovde ljude iznervira tudji profil i predmet.. Od osobe koju ne poznaju,nista ne znaju o njoj eto time se bave :) koliko je to smesno ja nemam reci 😂😂😂😂😂
2017 01 04
Najbolje je da u opisu predmeta stavis da su slike preuzete od Emushke uz njenu saglasnost, ovako je mozda neko posumnjao da si postavila sliku bez pitanja pa je mozda zato doslo do brisanja : )
2017 01 04
> KaTjaP: > Najbolje je da u opisu predmeta stavis da su slike preuzete od Emushke uz njenu saglasnost, ovako je mozda neko posumnjao da si postavila sliku bez pitanja pa je mozda zato doslo do brisanja : ) Iskreno nisam ni razmisljala o tome , bilo mi bitno da sam pitala Emushku . Ne bih ni uzela tudje slike ali mi lutka nema ruke , i nikako da docaram pravo stanje jakne. Gledam kod nekih clanica su sve slike sa sajta , ok meni to ne smeta . Nismo svi isti ;;)
2017 01 05
Molim za odgovor. Nova sam članica. Prodajem robu koju isključivo sama pravim. Nestala su mi 2 posta, odnosno slike 2 bidermajera, moj ručni rad. Zašto je obrisano, kada su u pitanju unikatni predmeti lične izrade?
2017 01 06
pitaj admina :) ne znam dal to moze da se prodaje ovde na sajtu ima spisak sta sme sta ne sme :)
2017 01 07
Isti problem! Meni vec treci put brisu Lacoste torbu a slike su licno Moje !!!!!! Uslikane pri kupovini ! Nema smisla zaista , slike Nisu sa neta , verovatno dokone i zle osobe zabadaju nos gde im mesto nije !
2017 01 08