Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ČLAN ProdajaKG2015 PREVARANT - FEJK KOZMETIKA

Od člana sam kupila Chanel tečni puder, Chanel kameni puder, rumenilo, sjaj, i član je tvrdio da je original i pisalo je da je original i postavljene su slilke originala. Medjutim, kad je stigla roba to niti je ono sa sike, niti je original, nego neka krema tonirana koja mi je izazvala svrab kad sam malo nanela, čisto da proverim sebe. Kada sam je obavestila da je ovo fejk kozmetika, ona je rekla da povraćaj ne vrši, da joj salje to tetka iz Pariza !!!!. Koga to ona laže, baš me zanima??? Član je veliki prevarant, lažov i vrlo bezobrazna i drska. ,ŠTA dalje trebam preduzeti u vezi ovoga, jer sam nova na sajtu? Ovim ujednom obaveštavam druge kad vide kozmetiku od nje, da beže "glavom bez obzira"
2017 01 06
Klasika,opisuje kao original i skida slike sa neta a posalje neko djubre koje ne vredi nista a sto je najgore ugrozava zdravlje ljudima.Ne verujem da ce da vam vrati novac,sem negativne ne verujem da mozete bilo sta vise.Posto ste novi otvarajte oci kad kupujete ovde,a sto se tice kozmetike ja vam savetujem da kupujete iskljucivo u parfimerijama,apotekama i sl.jer oni ne smeju da se igraju sa zdravljem ljudi sigurno.
2017 01 06
Mislim da tu nema sta vise da uradis, takvo je na sajtu stanje da kupci u opste nisu zasticeni. Ali zar ti nije cudno da za 3000 kupis svu tu sminku koja je navodno original i to ni manje ni vise nego Chanel? 😞
2017 01 06
Zasto da ne budu takve cene, pa kod Nere, Belle, sam kupila originale, Chanel, vrlo povoljno. CatarinaCat, Milinche isto ima super proizvode, chanel, bas povoljno. Tako da mi nije čudno, ovo je sajt gde se može kupiti original i to povoljno. Tako dda Vas komentar u vezi "čudno da sam kupila za taj iznos" nije ispravan. Moje mišljenje.
2017 01 06
Ne znam.... za taj iznos sve to ne moze da se kupi ni u Avonu kvalitetnija sminka. Samo sjaj za usne original Chanel je oko 30€....
2017 01 06
Prvo sam mislila da se ne javljam i iskuliram ovaj forum,ali sam odlucila da se obratim svim clanicama koje su se ubacile u prepisku! Clanica koja je postavila pricu je preuvelicala stvar i nafilova..Pre porudzbine je dobila u poruci detaljne slike svakog proizvoda i opis..A s'obzirom da je rekla da se razume odlicno u original,znala bi na osnovu slika da li je fejk ili ne! Ja tu sminku sam dobila na poklon iz Francuske...Ne koristim taj bren,ali sam sestri poklonila identicni puder koji je i ona narucila i identicno mirise na chanel i ne nastaju osip! Ne zelim da se bakdjem sminkom je na mom sajtu je to jedina sminka koja je mogla da se nadje,prodajem garderobu i aksesoare..Nosene ili nove..Toliko...Srdacan pozdrav svima...Ps,..Ko hoce moze dobiti iste slike kao clanica sto je dobila cisto da se uveri u to ko laze a ko ne.!!
2017 01 06
ne nastaje osip*
2017 01 06
Opet Francuska?????? MOždad iz nekog naselja kraj KG koji se zove Pariz..Molilm te devojko, dosta foliranja vise. Jeste poslala slilke, slilke ko slike ne može se sve videti, najvise sam verovala rečima, JESTE ORIGINAL, iz Francuske, e ubi me ta Francuska, zbog nje ispadoh koza nad kozama, možda i Francuska koza :). Znao bi na osnovu slika, ja sam ovo, ja ono, bla, bla, bla. Ne interesuje me vise sta ti prodajes i kako, znam da prodajes fejk kozmetiku. Na žalost, na jedan poseban dan odreagovala si kako si odreagovala, zavrnula, svaka čast, ja cu i dalje kupovati ovde, upoznavati divne osobe, a ti "pozdravi tetku u Parizu". Parižanka, osip nije isto sto i svrab Zavrsavam sa parižanima, odoh u Srbiju
2017 01 07
Meni sad nije jasno! Da li je pislo u opisu da je roba ORIGINAL a devojka dobila kopiju ili je kupac bio obavesten da je kopija u pitanju? Ako je svesno kupila kopiju nema sta da se buni ??? Dajte prepisku opis bilo sta da se vidi ko prica istinu!!?
2017 01 07
> Lustgirl: > Meni sad nije jasno! Da li je pislo u opisu da je roba ORIGINAL a devojka dobila kopiju ili je kupac bio obavesten da je kopija u pitanju? Ako je svesno kupila kopiju nema sta da se buni ??? Dajte prepisku opis bilo sta da se vidi ko prica istinu!!? Tako je, zato sam u startu napisala da bi trebalo objaviti fortografije-šta je stiglo u odnosu na ono što se nudilo u oglasu....
2017 01 07
Da, pisalo je da je original na samom sajtu, slika sa neta, sad je obrisano, nema ih više. Ako treba, mogu slikati pa postaviti. Ja sam sve uradila sto je do mene, obavestila admina i napisala da prodaje kopije. Ljudi, ja sam pogresila, ipak cu kupovati od proverenih prodavaca ovde na sajtu, naucila sam na svojoj grešci, na žalost. HRISTOS SE RODI
2017 01 07
Vaistinu se rodi! :") Slikajte to što Vam je stiglo. Ako nije original a članica imala na oglasu slike originala sa neta onda ste Vi potpuno u pravu. Ali ako Vam je poslala slike tih stvari koje Vam je poslala trebalo je ipak da proverite kodove i originalnost....žao mi je što je ovako ispalo, sledeći put ili pravac parfimerija ili kupujte od proverenih članica na sajtu....3000din danas nije mala cifra :(
2017 01 07
Vaistinu se rodi! Uzdravlje!
2017 01 07
> Lustgirl: > Meni sad nije jasno! Da li je pislo u opisu da je roba ORIGINAL a devojka dobila kopiju ili je kupac bio obavesten da je kopija u pitanju? Ako je svesno kupila kopiju nema sta da se buni ??? Dajte prepisku opis bilo sta da se vidi ko prica istinu!!? Tako je...Kupih i ja od člana pre par meseci dva parfemska mleka original..Međutim rok istekao jednom pre dve godine. Dotična ima hiljadu i više pozitivnih.Pa ko bi mi verovao da je tako.A negativna bi joj bila obrisana odmah..I još kao nema ličnog preuzimanja,pa zato i nema jel je roba koju uvaljuje je isteklog roka.Rok nisam morala ni da pogledam po mirisu sam osetila da nije uredu.Silne pare na reklamu ovde ostavlja, pa koga briga što je rok istekao...
2017 01 07
A najluđe mi je ono original Maskara Lancom pa 600,800,din..Original tog kvaliteta koji nude imate i kod Kineza ili na buvljaku u Pančevu.Prevaranta na sve strane..Neka dobar je meni i Jasmin i Lili ,bar znam šta kupim kad kupim.Sretan Božić svimaaaa
2017 01 07
1 2