Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ČLAN ProdajaKG2015 PREVARANT - FEJK KOZMETIKA

Srecan Bozic Svima..Na danasnji dan necu ulaziti u prepisku po pitanju teme! Sutra cete dobiti detaljne slike koje je clanica dobila ko zeli i prepisku! Prijatan dan..
2017 01 07
> Tako je...Kupih i ja od člana pre par meseci dva parfemska mleka original..Međutim rok istekao jednom pre dve godine. Dotična ima hiljadu i više pozitivnih.Pa ko bi mi verovao da je tako.A negativna bi joj bila obrisana odmah..I još kao nema ličnog preuzimanja,pa zato i nema jel je roba koju uvaljuje je isteklog roka.Rok nisam morala ni da pogledam po mirisu sam osetila da nije uredu.Silne pare na reklamu ovde ostavlja, pa koga briga što je rok istekao... Možeš li ovde ili u pp da mi kažeš ko je ta članica? Drugarica mi je rekla još letos da je njena sestra od "proverenog" člana naručila kozmetiku a dobila djubre koje je spolja to a iznutra nema veze sa tom kozmetikom. Čudila se kako toliko devojaka uzelo od nje a nije joj bilo jasno da nema nijedan negativan utisak, pa je čak govorila da li se toliko ljudi ne razumeju u kozmetiku itd. A evo sad vidim to što kažeš da bi se nekom negativna brisala odmah?! Par puta sam htela da se razmenim za neku kozmetiku ali imam mnogo osetljivu kožu. I do ove teme sam bila sto posto sigurna da članica sa par kozmetičkih preparata neće da proda nešto jer ovde stavi to malo što joj ne treba, za razliku od nekog ko prodaje na veliko i nabavlja ko zna gde, ima puno ocena a članovi mu ne daju negativnu iz straha. Nekoliko puta sam dizala ruke od sajta i uvek se vratim sa nadom da će nešto da bude bolje... I zašto nam je za odeću obavezno da stavimo veličinu a za kozmetiku ne mora bar kod šifra ili sta vec da može da se proveri od kad je taj proizvod i odakle je? Džabe nam članica ostavila sajt (koji je jako dobar, hvala) na kom može da se proveri kad oni u opisu predmeta ne ostave to što treba za proveru...
2017 01 07
> MiciZara: > > Lustgirl: > > Meni sad nije jasno! Da li je pislo u opisu da je roba ORIGINAL a devojka dobila kopiju ili je kupac bio obavesten da je kopija u pitanju? Ako je svesno kupila kopiju nema sta da se buni ??? Dajte prepisku opis bilo sta da se vidi ko prica istinu!!? > Tako je...Kupih i ja od člana pre par meseci dva parfemska mleka original..Međutim rok istekao jednom pre dve godine. Dotična ima hiljadu i više pozitivnih.Pa ko bi mi verovao da je tako.A negativna bi joj bila obrisana odmah..I još kao nema ličnog preuzimanja,pa zato i nema jel je roba koju uvaljuje je isteklog roka.Rok nisam morala ni da pogledam po mirisu sam osetila da nije uredu.Silne pare na reklamu ovde ostavlja, pa koga briga što je rok istekao... eee, ja o tome pričam odavno ali je malo onih koji slušaju. Izgleda je bitno šta piše na ambalaži, a rok trajanja je nevažan...o posledicama koje upotreba takvih proizvoda može da ostavi na vašu kožu da i ne govorim. Pretpostavljam o kojoj se članici radi...vrlo slično sam i ja prošla. U početku se zaletela, kupovala sve i svašta, a da prethodno nisam proverila rokove trajanja, sve dok se nisam osula od jednog rumenila. Pošto sam neizlečiv zaljubljenik u šminku i kozmetiku, dovoljno mi je da samo bacim pogled na neke proizvode pa da vidim da se isti ne proizvode već godinama, a ovde se bez problema prodaju.
2017 01 07
Još gore je što se sve više devojaka/žena bavi šminkanjem. Ko zna koliko njih nabavi takvu kozmetiku pa uslužno šminkaju druge... Ode ja naširoko ali ako se stvarno valja ta kozmetika po pijacama onda ko zna gde sve može da se nadje. Meni je ovo sa pijacama i džakovima punim šminke grozno koliko sam videla nije to jedina tema o tome. Zato sam i rekla da mi je sigurnije kad članica ima jako malo. Njeno je greškom kupila, ili dobila i ne treba joj hoće da se reši toga nije joj cilj da zaradi.
2017 01 07
Kupujem u DM-u , parfimerijama, nikad nisam uzimala sminku na krpicama jer sam jednom ranije otvorila temu za razmenu i sta mi je stizalo od ponuda mogu reci bila sam zgrozena! Hajde da kupis parfem u roku koristen ali da uzimas kremu za lice koju je neko mackao prstima i ko zna kad je otvorena i koristene ruzeve itd to mi je stvarno... A i kada kupujes nesto"original" sigurno treba da se zapitas kakav je to " original" kad za 25€ dobijes 2 pudera, rumenilo i sjaj???? Ja sam za zabranu prodaje polovne kozmetike i kozmetike van roka! Svaki proizvod koji je original mora da ima svoj jedinstveni kod, a prodavac treba da ga navede kao i rokove upotrebe. 😊
2017 01 08
Kao sto vidite cak i sjajeve nije kupila za taj novac vec dobila! U porukama mozete videti da je sve detaljno pre porudzbine dobila slikano!
2017 01 09
1 2