Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za savet

Evo ovako,pre Nove godine,kupila sam cizmice. Poslate su mi sa ostecenim krznom,koje sam reklamirala clanici i koja je bez sire rasprave prihvatila povracaj novca,ali se od tada ne javlja.Sta da radim u ovoj situaciji?
2017 01 08
Da li se clanica pojavljuje na sajtu, kako ste je kontaktirali?
2017 01 09
Hvala na interesovanju. Kontaktirala sam je preko krpica, odgovorila je malo ljuto ali sa obecanjem da ce refundirati novac. od tad, vec 5 dana nije na krpicama. Poslala sam joj samo poruku na mobilni da ima poruku na krpicama, da li je videla? i to je to. Pozdrav,
2017 01 09
Malo sta mozes da uradis. Posalji joj ponovo poruku i daj joj rok za vracanje novca. Ukoliko ne ispuni rok, jedino sto mozes da uradis jeste da joj ostavis negativnu ocenu za saradnju.
2017 01 09
da li imate sliku ostecenja?
2017 01 09
Javila mi je da je otisla van zamlje i da je cekam,ne znam dokle,sliku ostecenja imam i njoj sam poslala(unutrasnje krzno potpuno skinuto do koze)
2017 01 09
Definitivno je rizicno uzimati od osoba koje ne zele licni kontakt , nego samo salju, sta ce nam poslati ( ukoliko smo u istom mestu), ja nisam takva prema svojim kupcima, dajem im sansu da vide i odluce da li ce uzeti, ma kako bilo jeftino. Ili u mom slucaju skupo. Ostaje mi da sacekam u neizvesnosti.
2017 01 11