Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za savet

Evo ovako,pre Nove godine,kupila sam cizmice. Poslate su mi sa ostecenim krznom,koje sam reklamirala clanici i koja je bez sire rasprave prihvatila povracaj novca,ali se od tada ne javlja.Sta da radim u ovoj situaciji?
pre 14 dana, 22:20
Da li se clanica pojavljuje na sajtu, kako ste je kontaktirali?
pre 14 dana, 00:14
Hvala na interesovanju. Kontaktirala sam je preko krpica, odgovorila je malo ljuto ali sa obecanjem da ce refundirati novac. od tad, vec 5 dana nije na krpicama. Poslala sam joj samo poruku na mobilni da ima poruku na krpicama, da li je videla? i to je to. Pozdrav,
pre 13 dana, 09:59
Malo sta mozes da uradis. Posalji joj ponovo poruku i daj joj rok za vracanje novca. Ukoliko ne ispuni rok, jedino sto mozes da uradis jeste da joj ostavis negativnu ocenu za saradnju.
pre 13 dana, 16:25
da li imate sliku ostecenja?
pre 13 dana, 20:34
Javila mi je da je otisla van zamlje i da je cekam,ne znam dokle,sliku ostecenja imam i njoj sam poslala(unutrasnje krzno potpuno skinuto do koze)
pre 13 dana, 21:35
Definitivno je rizicno uzimati od osoba koje ne zele licni kontakt , nego samo salju, sta ce nam poslati ( ukoliko smo u istom mestu), ja nisam takva prema svojim kupcima, dajem im sansu da vide i odluce da li ce uzeti, ma kako bilo jeftino. Ili u mom slucaju skupo. Ostaje mi da sacekam u neizvesnosti.
pre 11 dana, 09:30