Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OSTECENA SAM A DOBILA SAM NEGATIVNU OCENU

Paket sam poslala clanici http://mojekrpice.rs/marijanamoma-67886 da izvrsi uplatu pouzecem jer je mrzelo da ide do poste. Rekla mi je da nije preuzela paket jer je na poslu , paket mi se vratio ..pise da nece da preuzme niti da ga plati . Postarinu sam platila 700 din. zbog povracaja , ocenila clanicu negativno a ona je isto to ucinila meni. EVO DOKAZ DA NIJE HTELA DA PREUZME PAKET , NITI DA GA PLATI ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/9aec3159f53761405210e600761c5c8a.jpg)
2017 01 09
Verovatno ti je admin uklonio negativnu. Zaista mi nije jasno zasto iko narucuje ista ako nema da plati.. A te budalastine da nisu videle kurira da im nista nije stiglo. Meni kad stize paket, prvo mi stize poruka da je pristigao paket za mene i da ce mi biti isporucen u toku dana, nakon toga me zove kurir da izadjem i preuzmem paket, ako se ne javim, stize mi poruka da je vracen u postu i da ga mogu preuzeti u narednih pet dana...Jedino ako omasis broj telefona, ali i onda ostavljaju onaj papiric u sanduce..
2017 01 09
> masha91: > Verovatno ti je admin uklonio negativnu. Zaista mi nije jasno zasto iko narucuje ista ako nema da plati.. A te budalastine da nisu videle kurira da im nista nije stiglo. Meni kad stize paket, prvo mi stize poruka da je pristigao paket za mene i da ce mi biti isporucen u toku dana, nakon toga me zove kurir da izadjem i preuzmem paket, ako se ne javim, stize mi poruka da je vracen u postu i da ga mogu preuzeti u narednih pet dana...Jedino ako omasis broj telefona, ali i onda ostavljaju onaj papiric u sanduce.. Uklonila mi je adminka negativnu. Strasno , devojka toliko laze na telefon nece da se javi ..udjem jutros u pracenje posisljke pise da je odbila prijem. Posle pola sata kurir mi doneo paket nazad , 700 din. bacila na postarinu .slikala gde pise da nece da primi i plati ..kaze moraju nesto da napisu. Ima nas svakakvih , sva sreca ima i divnih clanova
2017 01 09
Stvarno strasno !!!!!
2017 01 09
To je čist bezobrazluk..A što kupuje ako pare nema???Ne razmišlja da drugome izbija pare iz džepa.Prava koza,a za koze nije ništa do livade.,😁
2017 01 09
Ne začude me nalozi sa po par utisaka...obično budu fake i za očekivati je. Čast izuzecima. Ali članice sa 50-70 i preko 100 pozitivnih utisaka da naprave ovakvu štetu nekom članu a sebi sramotu - nikada neću da razumem ]:(
2017 01 09
I jos 76 pozitivnih ocena... Pametne su clanice koje samo salju nakon uplate na racun :/
2017 01 09
Bas strasno...
2017 01 10
> emushka: > Ne začude me nalozi sa po par utisaka...obično budu fake i za očekivati je. Čast izuzecima. > Ali članice sa 50-70 i preko 100 pozitivnih utisaka da naprave ovakvu štetu nekom članu a sebi sramotu - nikada neću da razumem ]:( I ja sam iznenadjena , jos sam joj rekla da ce biti veca postarina ..kao nema veze , mrzi je da ide da izvrsi uplatu.
2017 01 10
Izbrisala je sve predmete koje prodaje , verovatno je vec otvorila nov nalog http://mojekrpice.rs/marijanamoma-67886
2017 01 13