Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OSTECENA SAM A DOBILA SAM NEGATIVNU OCENU

Paket sam poslala clanici http://mojekrpice.rs/marijanamoma-67886 da izvrsi uplatu pouzecem jer je mrzelo da ide do poste. Rekla mi je da nije preuzela paket jer je na poslu , paket mi se vratio ..pise da nece da preuzme niti da ga plati . Postarinu sam platila 700 din. zbog povracaja , ocenila clanicu negativno a ona je isto to ucinila meni. EVO DOKAZ DA NIJE HTELA DA PREUZME PAKET , NITI DA GA PLATI ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/9aec3159f53761405210e600761c5c8a.jpg)
pre 13 dana, 12:16
Verovatno ti je admin uklonio negativnu. Zaista mi nije jasno zasto iko narucuje ista ako nema da plati.. A te budalastine da nisu videle kurira da im nista nije stiglo. Meni kad stize paket, prvo mi stize poruka da je pristigao paket za mene i da ce mi biti isporucen u toku dana, nakon toga me zove kurir da izadjem i preuzmem paket, ako se ne javim, stize mi poruka da je vracen u postu i da ga mogu preuzeti u narednih pet dana...Jedino ako omasis broj telefona, ali i onda ostavljaju onaj papiric u sanduce..
pre 13 dana, 15:35
> masha91: > Verovatno ti je admin uklonio negativnu. Zaista mi nije jasno zasto iko narucuje ista ako nema da plati.. A te budalastine da nisu videle kurira da im nista nije stiglo. Meni kad stize paket, prvo mi stize poruka da je pristigao paket za mene i da ce mi biti isporucen u toku dana, nakon toga me zove kurir da izadjem i preuzmem paket, ako se ne javim, stize mi poruka da je vracen u postu i da ga mogu preuzeti u narednih pet dana...Jedino ako omasis broj telefona, ali i onda ostavljaju onaj papiric u sanduce.. Uklonila mi je adminka negativnu. Strasno , devojka toliko laze na telefon nece da se javi ..udjem jutros u pracenje posisljke pise da je odbila prijem. Posle pola sata kurir mi doneo paket nazad , 700 din. bacila na postarinu .slikala gde pise da nece da primi i plati ..kaze moraju nesto da napisu. Ima nas svakakvih , sva sreca ima i divnih clanova
pre 13 dana, 16:19
Stvarno strasno !!!!!
pre 13 dana, 19:57
To je čist bezobrazluk..A što kupuje ako pare nema???Ne razmišlja da drugome izbija pare iz džepa.Prava koza,a za koze nije ništa do livade.,😁
pre 13 dana, 20:13
Ne začude me nalozi sa po par utisaka...obično budu fake i za očekivati je. Čast izuzecima. Ali članice sa 50-70 i preko 100 pozitivnih utisaka da naprave ovakvu štetu nekom članu a sebi sramotu - nikada neću da razumem ]:(
pre 13 dana, 23:41
I jos 76 pozitivnih ocena... Pametne su clanice koje samo salju nakon uplate na racun :/
pre 13 dana, 23:58
Bas strasno...
pre 13 dana, 01:15
> emushka: > Ne začude me nalozi sa po par utisaka...obično budu fake i za očekivati je. Čast izuzecima. > Ali članice sa 50-70 i preko 100 pozitivnih utisaka da naprave ovakvu štetu nekom članu a sebi sramotu - nikada neću da razumem ]:( I ja sam iznenadjena , jos sam joj rekla da ce biti veca postarina ..kao nema veze , mrzi je da ide da izvrsi uplatu.
pre 12 dana, 15:31
Izbrisala je sve predmete koje prodaje , verovatno je vec otvorila nov nalog http://mojekrpice.rs/marijanamoma-67886
pre 9 dana, 11:50