Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde vam je osnovna kultura?!

Za pojedine članice je vaspitanje izgleda misaona imenica... Koliko se samo puta desi da me devojka/žena pita za neku stvar a posle toga nestane "bez zbogom". Da nije protiv pravila sajta svakoj do jedne bih ostavila po 3 negativne... Pa majku mu, jel toliko teško reći "hvala, ne odgovara mi/ hoću/ neću"...?! Nemojte biti toliko proste, stvarno me je sramota i na vaš red. -_-
2017 01 16
Meni takve osobe izgledaju pomalo izgubljeno ili su jednostavno nevaspitane... Svakavih ima ovde... :s
2017 01 16
Meni se svakodnevno javljaju za mere, da slikam kako stoji, retko ali retko koja mi posle toga odgovori, zahvali se i kaze da predmet odgovara/ne odgovara. Svaka iskulira, nekad se pitam da li ovde postoje dezurne devojke/zene koje tako trose necije vreme :|
2017 01 16
Ma mani je to grozno, drndam se da slikam iz 1000 uglova, merim svaku ivicu predmeta, trudim se da uvek odgovorim što brže i na kraju ni hvala... Nikoga ja ne teram da kupi nešto što ne odgovara ali valjda je osnovna kultura i vaspitanje oglasiti se sa hoću, neću ili hvala ko se neko već potrudio oko vas...
2017 01 16
Pogledajte sta meni pise u opisu profila :)
2017 01 16
Pametno, ali osecam da i pored toga neke ne napisu, pa i meni u opisu profila pise UPLATA PA SLANJE i kad se vec sve dogovorimo i ostavim broj racuna, stize poruka "a ne ne, ja ne uplacujem unapred". PA STA TRAZIS ONDA NA MOM PROFILU?! 😂 Ne znam, ne znam, da li su pojedine namerno bezobrazne ili direktno glupe, nisam jos uspela da procenim.
2017 01 16
direktno su proste i nekulturne,meni se to stalno desava,ali sta cemo mi ne mozemo da ih vaspitamo. :")
2017 01 16
Mislim da je vec vise puta ova tema otvorena.. svakodnevna pojava, ja sam se vec navikla,. Ako zelis nesto da prodas cuti ,meri i slikaj da bi mozda neko kupio, tako je nazalost. A uplatu u napred ne radim jos uvek, mada ne mogu da pricam imate mnogo vise utisaka od mene, za sada mi se nije desilo da neko ne preuzme..sve clanice po pitanju toga bile su korektne.
2017 01 16
@carapica, blago tebi, ja ti od srca zelim da tako bude i ubuduce. Meni se nekoliko paketa vratilo i nije problem u duploj postarini vec je stvar principa. E zato ko hoce na racun - hoce, ko nece - ne mora. :) Meni dusa mirna a ne da se stresiram oko kojekakvih. Ali to sada nije tema, samo sam provukla kako pored toga sto ne umeju da odgovore na poruku, ne umeju izgleda ni da procitaju opis profila... :)
2017 01 16
Uhh, ja ne šaljem niti me interesuje da ih jurim ali mi je onda najbolji momenat "pa kako si prodala, ja sam te prva pitala?!" Pa lutko, pitala si pre mesec dana i nisi mi dala NIKAKVU povratnu informaciju, najbolje da svakoga čekam mesecima.... Užas, užas... Mada, kod mene i u radnju se desi da uđe neka tako "lepo vaspitana" pa nit' dobar dan, nit' doviđenja, samo uđe, ćuti i izađe. Ne znam kako ih nije sramota, pa mene bude blam... A zato gde ne treba jezičina se samo tako razveže... :')
2017 01 16
Članice koje pored napisanih mera, 5 postavljenih fotografija i detaljnog opisa stanja predmeta, traže da im se još meri, slika, postavljaju pitanja da im se dočara boja predmeta uživo, itd. u 9 od 10 slučajeva, ne nameravaju da kupe taj predmet i ne treba ih shvatati ozbiljno, a samim tim, ne treba se nervirati oko njih. Iskreno bih vam preporučila da ne odgovarate na nebulozna pitanja, gubljenje je vremena, a nećete zaraditi ni novac ni "Hvala". :D
2017 01 16
Uh ja sam znala neke ljude da smaram itekako, ali sam se uvek zahvaljivala. Skoro me je jedna zavlacila i to sa razmenom. Dogovorile se za razmenu, a jos sam joj naglasila da joj farbe ne mogu poslati pre 20. i to mi i stoji u opisu, ali da cu joj rezervisati i sve fino i na kraju mi se ona javlja da je kupila kanu i da joj ne trebaju farbe, a pre toga me nekoliko puta pitala kada cu poslati iako sam joj rekla zasto ne mogu i kada mogu. A da ne govorim o tome da sam odbila 2 clanice zbog nje, jer sam htela da ispostujem dogovor. Bezobrazluk cist. Ali nisam mogla nista jer do saradnje nije doslo.
2017 01 16
stalno se desava, vec sam navikla :))
2017 01 17
Ne znam, ja nikako da naviknem, svaki put iznova čupam kosu sa glave zbog nemogućnosti da svaku ponaosob "prevaspitam" :')
2017 01 17
Ih koliko sam ja ovakvih tema ostavila.. :( i sto je najgore sve vise je takvih clanica.. ili jos gore kad hocu nesto da kupim pa se ta clanica sto prodaje javi pa odjednom nestane..:/
2017 01 17
1 2