Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta vi mislite o ovome

A i kvalitet je diskutabilan ovde :D
2017 01 20
Pa po meni ako je dobar brus 500 din i jakna na pr. ostecena onda vredi. Ai svako bira svoju cenu, osoba koja prodaje jaknu za 500 moze da ne radi razmenu za nju jer ne verujem da ce naci nesto u toj vrednosti a da to nisu mindjuse, brus, majica..
2017 01 20
> carapica13: > U potpunosti se slazem. Cak sam videla da neke rade stvar za stvar, ne po vrednosti..sto mi je isto glupo..sto znaci da nesto sto vredi 2000 moze da se menja za nesto sto vredi 500..a tek oni fazoni da pitaju za razmenu, a za ono sto mi se iole svidi to nije njihovo, prodale su vec i slicni fazoni. Kad se radi razmena stvar za stvar ne ide tako 2000din za 500din, vec se gleda priblizno. To je uglavnom da bi se odbili oni koji povecavaju cene pri razmeni, jer se desava da dogovorite razmenu, a onda oni traze da im platite jos nesto preko, jer oni pri razmeni dizu cene. Ja recimo pri razmenama ne gledam cene toliko i menjam stvar za stvar, sto ne znaci da cu traziti da mi daju vilu, a ja njima garsonjeru ili obrnuto, vec da ako je razlika u ceni manja ja necu traziti doplatu i ne ocekujem da je oni traze od mene. Naravno da se desi da dam dve stvari za jednu, ili da trazim dve stvari za jednu, jer je logicno da ne mogu da ocekujem da mi neko da cipele za majicu. Medjutim kada se radi o klasicnoj razmeni onda je princip "stvar za stvar" ok, jer mi je glupo traziti doplatu 100 - 200din.
2017 01 20
Hm...razmene... Ni raditi niti ne raditi. Relativno sam nova na sajtu i okusala sam se u razmenama. Hajde recimo da je ok...ali stanje robe nije onako kako sam ocekivala i kao sto sam ja dala tj. besprekorno...Doplatu nisam trazila... rakoh hajde stvari su u rangu otprilike clanica je spustila cenu...neka..S druge strane pomislim opet stoji ti nesto u regalu bez veze ako ga nisi vec prodao razmeni i uzmi nesto sto ces da bar obuces a svi znamo kakva je situacija i da novca nema... I drugo sto me fascinira su recimo Guess torbe na sajtu i njihova cena. Nedavno sam trazila torbu za sebe i pregledajuci naisla na takvo smece izguljeno i ofucano sa nenormalnim cenama koje ne idu ispod 2000!!!!!!!!!!!!! Dragi boze pa ja niti bih kome takvo sto dala niti bih sama nosila a kamoli jos kupila! Bila sam zaprepascena!!!!!!! Bez komentara.
2017 01 20
> dadevu: Guess torbe.. potpuno se slazeem i ne samo torbe nego i novcanici.. kakve veze ima da li je guess ili nesto drugo ako je za kantu za kantu je. Ne mogu da zamislim ko bi to kupio , da plati unistenu torbu 2600 samo zato sto je to guess .
2017 01 21
1 2