Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ovo vise zaista NEMA SMISLA!!!

Ja ne znam zbog cega, ali mi je obrisan predmet! Prvo mi ne obrisana H&M haljina koja je bila u top predmetima.. Ali sam precutala i nisam htela da otvaram temu.. A sada mi je obrisana H&M haljina koju sam postavila pre nedelju dana! Ovo zaista nema smisla, jer postujem sva pravila sajta.. Prva slika mi je bila kolaz od dve slike, sto je dozvoljeno.. Jedna slika moja, jedna sa neta.. Da li je jos neko primetio da mu se predmeti brisu a da uredno postuje pravila sajta? A profil admina nije dostupan, zelela sam da joj se obratim poruko.. I sada je javno pitam zbog cega su mi predmeti obrisani? Hvala..
2017 02 04
Meni su obrisane torbe 4 komada Moje slike bez kolaza I slika sa neta Nove Nikakva komercijalna prodaja samo su nove I po jedan komad I mene zanima zbog cega se brise
2017 02 04
Meni je adminka takođe brisala predmete, a kada sam je pitala zbog čega odgovor je bio: "cene ne smeju biti u evrima"! Glupost, to čak i nije na onom spisku razloga zbog kojih se brišu predmeti. A postavlja se i pitanje zbog čega je onaj znak na koji kliknemo da označimo da je predmet prodan upravo simbol evra? Mislim da su jednostavno neki profili "vidljiviji" i pod budnijim okom iz ko zna kojih razloga..... :@
2017 02 04
I meni je obrisano brdo predmeta. Ali ja jesam preterala jer sam imala vise istih postavljenih predmeta na sajtu. Samo je pocelo da nestaje, na moje oci i sa oko 60 se broj smanjio na 25... Ali ja sam stvarno zasluzila... :")
2017 02 04
Uglavnom brisu kada se postave slike sa neta ,kao opis predmeta ,mislim da ne gledaju da li imas neku sliku iz ''realnosti '' ..Isto tako su meni obrisali par slika sa neta koju sam stavila pod naznakom ''trazim '' .. Mislim da jednostavno slike sa neta ne prolaze ..E sada koga zakaci brisanje ,zakacilo je . :(
2017 02 04
> lokibg: > Meni je adminka takođe brisala predmete, a kada sam je pitala zbog čega odgovor je bio: "cene ne smeju biti u evrima"! Glupost, to čak i nije na onom spisku razloga zbog kojih se brišu predmeti. > A postavlja se i pitanje zbog čega je onaj znak na koji kliknemo da označimo da je predmet prodan upravo simbol evra? > Mislim da su jednostavno neki profili "vidljiviji" i pod budnijim okom iz ko zna kojih razloga..... :@ E onda znam zbog cega su moje obrisane Moje su u eurima bile cene
2017 02 04
@TinaAdamov, ja koliko sam razumela, a mislim da sam dobro skapirala, na prvoj slici mozes ubaciti kolaz od samo dve slike, jedna slika moze biti sa neta a jedna obavezno licna.. I prva slika ne moze biti sa neta.. Ja to postujem.. ali eto, obrisan mi je predmet :( A mislim da je zabranjeno postavljati kao zaseban predmet "trazim" jer postoji podforum za clanice koje traze neki predmet.. Takodje je zabranjeno postavljati kao predmet sliku rasprodaja ili snizenje..
2017 02 04
> JelenaDuletic: > > lokibg: > > Meni je adminka takođe brisala predmete, a kada sam je pitala zbog čega odgovor je bio: "cene ne smeju biti u evrima"! Glupost, to čak i nije na onom spisku razloga zbog kojih se brišu predmeti. > > A postavlja se i pitanje zbog čega je onaj znak na koji kliknemo da označimo da je predmet prodan upravo simbol evra? > > Mislim da su jednostavno neki profili "vidljiviji" i pod budnijim okom iz ko zna kojih razloga..... :@ > E onda znam zbog cega su moje obrisane > Moje su u eurima bile cene Ma daaaaaaaj....pa šta ako su bile! Kakav je to prekršaj! A pritom nije ni navedeno da je zabranjeno! Koliko prevaranata vršlja upravo, a naše cene u evrima su najveći problem! Pa ima ih i u Popularnim predmetima, takoreći bodu oči pa opet nisu obrisani....dakle, pravda je vrlo selektivna na sajtu!
2017 02 04
Pa ako nisu obrisane zbog cene u eurima Ne znam zbog cega bi mi obrisali Videcemo da li ce SAda kada su mi cene u dinarima 😊 Nadam se da nece
2017 02 04
> LoolaA: > @TinaAdamov, > ja koliko sam razumela, a mislim da sam dobro skapirala, na prvoj slici mozes ubaciti kolaz od samo dve slike, jedna slika moze biti sa neta a jedna obavezno licna.. I prva slika ne moze biti sa neta.. > Ja to postujem.. ali eto, obrisan mi je predmet :( > A mislim da je zabranjeno postavljati kao zaseban predmet "trazim" jer postoji podforum za clanice koje traze neki predmet.. > Takodje je zabranjeno postavljati kao predmet sliku rasprodaja ili snizenje.. Ne znam onda u cemu je stvar . Treba se obratiti adminima <3
2017 02 04
Uglavnom stavljam iste slike kao sto je I predmet, jednu sa interneta I jednu moju.. uglavnom je slika sa neta ona na kojoj se vidi kako stoji.. A zasto ne moze jedan predmet dva puta to ne znam :( Obrisacu naravno ako je van pravila.. Ali predmet koji mi je obrisan je bio jedini, I bio je identican predmetu koji imam..
2017 02 05
Ne znam onda što ti je obrisan... Postavi ga ponovo. Da, van pravila je, ne sme se jedan isti predmet postavljati više puta.
2017 02 05
Onda je to moja greska, nenamerna.. Ja se izvinjavam.. Odmah cu obrisati..
2017 02 05
...Mogu samo da se prikljucim grupi. Obrisani su mi svi najgledaniji predmeti. Otvarala sam temu o tome...Kao odgovor na konkretna pitanja dobila sam link sa praviliima za postavljanje predmeta. Tako da i sada ne znam u čemu je bio problem....
2017 02 05
> BabyPink: > ...Mogu samo da se prikljucim grupi. Obrisani su mi svi najgledaniji predmeti. Otvarala sam temu o tome...Kao odgovor na konkretna pitanja dobila sam link sa praviliima za postavljanje predmeta. Tako da i sada ne znam u čemu je bio problem.... Problem je sti nekome bodes oci iz samo njemu poznatog razloga! Kakva crna pravila.....ne kopcamo se na ledjima ;)
2017 02 05
1 2