Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za savet :)

> zlata331: > u kojem delu grada zivi pa ako mi je usput pogledacu ti ja. Vozdovac :)
2017 02 06
> PINAKOLADA: > Ucestvovala sam vise puta u temama gde je bila rec o utiscima i o tome koliko to utice na sticanje poverenja kod kupovine i prodaje ali uvek sam navodila svoj primer da se ne oslanjam puno na broj utisaka jer i sama ih nemam puno a apsolutno sam fer u saradnji..prosla sam i tako da mi utiske uopste nisu ostavili, i tako da su ih posle ostavljanja skinuli mada ne znam zasto kad su vec bili pozitivni tako da to za mene nije nikakav kriterijum..kad mi se nesto svidi kao kupcu, pokusavam da ostvarim sto bolju saradnju i izadjem u susret a pogotovo kao prodavac, slala sam i pre uplate svakako > Mogu da razumem da se plasite ako su u pitanju veci iznosi sto je opravdano, ali ne obazirite se puno na taj br.utisaka jer ima svakakvih primera ovde :) Znam da broj utisaka nazalost nije merodavan. I ja sam citala i da su mnoge devojke sa puno utisaka prevaranti. Ima nas raznih :/
2017 02 06
> KaTjaP: > Predivne saradnje sam imala sa clanicama sa malim brojem utisaka, cak i sa devojkama koje su se tek registrovale i bile pravi pocetnici u kupovini. I same smo nekada kretale od Nule. > Ali, cinjenica je da je navala prevaranata budi sumnju i oprez. > Posto govoris da se radi o velikoj sumi novca, iskreno, kada su takve sume u pitanju, ne bih kupovala da predmet ne vidim. Dobar predlog je dat, mozes da zamolis nekog da ti predmet pogleda i preuzme. Lepo receno :) pun je sajt prevaranata i preplavili su sajt nazalost :(
2017 02 06
> sajberstrip: > Licno za vece iznose. > Ti ili osoba od poverenja da pogleda, plati i uzme. > Cas svakome, optimizam da, ali treba biti realan-samo to je sigurna i proverena varijanta. Ostalo-moze da bude, ali i ne mora da znaci. > I to nema veze sa brojem utisaka, izuzev njih par proverenih sa novim stvarima, vise sa onim sta pise u istim. > Tacno je da su svi nekada bili novi, ali mislim da je fer kada se prodaje skupo a nemate 'kredibilitet' da pokusate da nadjete prihvatljivu opciju za drugu stranu (ako mislite da prodate):recimo deo novca unapred, ostatak kada druga strana uzme paket i uveri se itd. Naravno, ako je sa druge strane iskusnija i fer clanica. > p.s. kao prodavac sa novim clanovima uvek sam imala dobra iskustva. kao kupac-ne bas. ako cemo iskreno. Pitacu je ako hoce da prihvati za deo novca ili da se nekako dogovorimo drugacije :) znam da je najbolje licno vidjenje ali smo bas daleko a nema niko da mi preuzme :(
2017 02 06
> Lustgirl: > Do sada sam imala samo pozitivna > iskustva sa clanicama bez utisaka, secam se da sam izmedju ostalih jednom zamolila i OljuBg da se nadje sa devojkom i preuzme sat, nije bila neka cifra u pitanju ali je meni tad bio tesnac i sve se divno zavrsilo, sve tri smo cak i dobile dozvolu administratora da se ocenimo medjusobno. Ali necije pozitivno iskustvo ili negativno za Vas ne mora nista da znaci. Pronadjite nekoga ko bi licno preuzeo od clanice, neko u koga imate poverenja :) Bas lepo od te clanice :) svaka cast za divne saradnje :)
2017 02 06
1 2