Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pohvala za chlanicu! :D :D :D

Naime radi se o nekome ko je od nedavno na sajtu! :-) Uvek se pre opredelim za saradnju sa chlanicom koja ima vishe pozitivnih ocena i uvek mi je u glavi ta neka misao da ne znam kako ce proci saradnja zato shto chlanica ima mozhda samo 2 ili 3 pozitivne ocene... Imale smo saradnju,kupila sam od ove chlanice repromaterijal,kroz prichu u inbox-u sam navela da taman treba da mi stigne paketic kad'mi bude rodjendan pa rachunam na to kao da mi je rodjendanski poklon. Moram da naglasim da je chlanica bila prefer i prekorektna shto se same saradnje tiche! Shto se tiche paketica i repromaterijala poslala je SVE po dogovoru i dodala je rodjendanski poklonchic! Komunikativna,ljubazna,spremna na dogovor! VELIKA mi je chast shto sam imala LEPU saradnju sa chlanicom koja je nova na sajtu! VELIKO HVALA dragoj chlanici i VELIKA POHVALA za nju! :D :D :D <3
2017 02 10
Divnooo
2017 02 10
<3 <3 <3
2017 02 10
Prelepo <3 <3 <3
2017 02 10
:") :") :") <3 <3 <3 :) :) :)
2017 02 11
> Skellingtonka: > Naime radi se o nekome ko je od nedavno na sajtu! :-) > Uvek se pre opredelim za saradnju sa chlanicom koja ima vishe pozitivnih ocena i uvek mi je u glavi ta neka misao da ne znam kako ce proci saradnja zato shto chlanica ima mozhda samo 2 ili 3 pozitivne ocene... > Imale smo saradnju,kupila sam od ove chlanice repromaterijal,kroz prichu u inbox-u sam navela da taman treba da mi stigne paketic kad'mi bude rodjendan pa rachunam na to kao da mi je rodjendanski poklon. > Moram da naglasim da je chlanica bila prefer i prekorektna shto se same saradnje tiche! Shto se tiche paketica i repromaterijala poslala je SVE po dogovoru i dodala je rodjendanski poklonchic! > Komunikativna,ljubazna,spremna na dogovor! > VELIKA mi je chast shto sam imala LEPU saradnju sa chlanicom koja je nova na sajtu! > VELIKO HVALA dragoj chlanici i VELIKA POHVALA za nju! :D :D :D <3 Hvala ti puno! Trudim se da izadjem u susret svima i da budem prijatna😊 nadam se da cemo ponovo saradjivati jer si ti jedna korektna, komunikativna i divna osoba, a takve na sajtu najvise volim hvala ti jos jednom😊❤
2017 02 11
Divno je procitati ovako nesto. Svaka cast <3 :")
2017 02 11
Nadam se da ce biti sve vise ovako lepih utisaka <3 <3
2017 02 12
<3
2017 02 12