Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako ih nije sramota...

Mene samo interesuje kako neke clanice nije sramota da stavljaju cene tipa 2000 din za torbu koja se raspada na ruckama i ne znam gde sve... Trazim torbu..i naidjem na bas taj model koji dugooo trazim...vidim cena 2000 din. u opisu slike pise da se sa rucki ogulila i na jos nekim mestima...Pa sad razmisljm da li je normalno da neko na takvu torbu stavi tu cenu i jos napise u opisu kako moze da se nosi jos dugoooo...A koliko dugo??? dok se skroz ne raspadne???... i to sve za 2000 dinara... Za menje od 2000 din. imam i novu da kupim...slicnu... i to u radnji na sred Bulevara Kralja Aleksandra :D Pa se samo iznerviram i mislim da ovde neke clanice nisu bas normalne...ili misli da su neki ljudi toliko glupi da ce i to na kraju prodati za te pare... :o ]:( :@
2017 02 17
e ali svako ima pravo da proba ,pa ko nasedne .Ko ima obraz kao debeo djon on moze to da radi ,a koliko vidim dosta ih ima na sajtu . :@
2017 02 17
Hahaha jao jeste..mene najvise iscudjavaju farmerke na sajtu.. Znaci nosene farmerke izakane maksimalno kao fabricki iscepane a vidi se da su makazama u kucnoj varijanti cepkane i plus jos se te rupe razvalile maksimalno i kao 1000 din ako ne i 1500.. Takodje me nerviraju kineske majice koje su takodje po 1000din i to bez etikete znaci nosene..
2017 02 17
Meni nekako ova prica sa torbama najvise para usi 😑😑 koliko god da je placena, ona polovna i ostecena i nosena ko zna koliko vise nema fabricku vrednost + vecina je od eko koze a to znaci da ce se raspasti u skorije vreme jer takvi proizvodi prosto nisu napravljeni da traju dugo, ne znam kako to ne kapiraju+ kad vidim da ima tona "original" guess-ovih torbi, ili malo koriscenih po uzas ceni nije mi dobro, a svako ko je imao pravu guess torbu zna koliko su lepe a koliko se brzo raspadaju.
2017 02 18
Upravo pokusavam daa izbacim temu ali sajt je totalno van sebe... ja zelim da kazem jedno veliko SRAMOTA sve clanice , podjednako kao prevarante, koje mogu da tako varaju ljude, jer da, to je pljacka!!!! listajuci sada predmete ubacene naidjem na patike ili sta vec sa krznom koje nije pravo I brendom no name (ovo je jelte bitno navesti), koje postoje po radnjicama obicmijim, u mom gradu kako I u drugima (licno videla I uverila se), po ceni od 1500 dinara, dok ih ova clanica (nista licno) prodaje zaand 3500 Sram vas bre bilo
2017 02 18
Ma sve sama prava koza na sajtu od 5000rsd pa na gore a onda kad nateras da slikaju deo gde se navodi isto nekako ne mogu da nadju ili nisu sigurne od kog je materijala!
2017 02 18
> srecnoPrase: > Meni nekako ova prica sa torbama najvise para usi 😑😑 koliko god da je placena, ona polovna i ostecena i nosena ko zna koliko vise nema fabricku vrednost + vecina je od eko koze a to znaci da ce se raspasti u skorije vreme jer takvi proizvodi prosto nisu napravljeni da traju dugo, ne znam kako to ne kapiraju+ kad vidim da ima tona "original" guess-ovih torbi, ili malo koriscenih po uzas ceni nije mi dobro, a svako ko je imao pravu guess torbu zna koliko su lepe a koliko se brzo raspadaju. Ne bih se bas slozila sa ovim za prave Guess torbe. Zavisi i od kog su materijala. Jedna koju sam dobila znam da je original se raspala posle mesec dana a nosena samo par puta. Ne znam ni ja od cega je ono bilo,a druga 100%kozna evo vec drugu zimu je nosim,mrdnula nije,ma ni ogrebotinu nema kao da je sad iz radnje izasla. Tako da i kad kupujete originale najbitnije je da vodite racuna od kog su materijala😉
2017 02 18
Nije to problem samo ovde, imam iskustvo sa drugog sajta. Licitirala sam i pobedila na aukciji za ''novu, nekoriscenu'' tasnicu a kada je stigla ... 5-6 ostecenja. Mada, devojka je bila korektna i prihvatila je reklamaciju i povrat novca. Ali, cemu onda opis ako nema veze sa istinom. Kapiram da je sve to varijanta ''ako uspe, uspe'' :/ .
2017 02 18
Ja sam htela da kupim jedan mantilić koji sam videla prošlog meseca,cena mu je porasla 100% za mesec dana.Isto tako mi se desilo da kupim "novo" piše firma,dobijem iznošeno,sasvim deseta firma.Pošto sam nova ćutim i dam pozitivnu,sva srećna što je uopšte nešto stiglo. Sad sam već odustala od kupovine ovde,više se isplati novo ili sačekati sniženja.
2017 02 19
> LelaHNikoloski: > Ja sam htela da kupim jedan mantilić koji sam videla prošlog meseca,cena mu je porasla 100% za mesec dana.Isto tako mi se desilo da kupim "novo" piše firma,dobijem iznošeno,sasvim deseta firma.Pošto sam nova ćutim i dam pozitivnu,sva srećna što je uopšte nešto stiglo. Sad sam već odustala od kupovine ovde,više se isplati novo ili sačekati sniženja. Losa sreca samo, ne treba da odustajete jer ovde mozete pronaci jako dobre stvari po jako niskim cenama samo treba pronaci pravog prodavca. Ja sam, hvala Bogu, imala srece i kupujem ekstra stvari po smesnim cenama. A ocene ne treba da ulepsavate , svakome ocena po zasluzi i u komentaru navedete koliko ste zadovoljni robicom da bi posle Vas kupci znali sta treba da ocekuju od prodavca ;)
2017 02 19
rekoh jednom vec...zalosno...
2017 02 19
Imala sam zanimljivu torbu od eko koze sa aplikacijom sove i cirkonima, ali se na dva kraja minimalno izlizala i bilo me je sramota da je okacim na sajt pa sam je ostavila pored kontejnera nek uzme neko kome treba. Tako da je ovo dovoljno da shvatite kakvo misljenje imam po tom pitanju prodaje smeca, jer za mene je to za smece.
2017 02 19
Apsolutno se slazem u vezi pravih koznih Guess torbi 😉 ali ovo ostalo od eko koze pa cija god marka, brzo propada, a ovde uglavnom videh samo guess eko koza a cena po usima 😮😮
2017 02 21