Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ja ne verujem :/ u soku sam

Pitala sam jednu clanicu za popust, na sta je ona odgovorila da moze..Nismo uspele da se dogovorimo oko slanja, na sta se ona naljitila sto odustajem i napisala mi da sam slepica koja kupuje polovne stvari i da radim za sitan novac..Naravno to me nije uvredilo, ali da li je moguce da smo takvi ljudi postali? u soku sam..
2017 02 22
Ovde iz dana u dan stvari i komunikacija medju clanovima postaju sve gori i gorii. Retko koja dobra stvar moze da se vidi, cuje, procita i dozivi. Bas loseee.
2017 02 22
Mozda bi bilo dobro da nam navedes koja clanica je u pitanju cisto da znamo sta nas ocekuje ako se usudimo da pitamo nesto doticnu 😂 Strasno,zar je toliko tesko postalo biti kulturan bar malo 😲
2017 02 22
Ahahahahaa posto ona nije slepica koja to isto radi na ovom sajtu! Joj izvini, mozda je glupo sto se smejem ali oplakah...... :') :') :')
2017 02 22
Strašno 😶
2017 02 22
Doslo je grozno vreme, nazalost .. :s
2017 02 22
Mislim da bi trebalo uvesti kao obavezan predmet u skolama Vestine komunikacije, jer ocigledno da su ljudi poceli da gube sposobnost iste, upotrebu lepih reci i postovanja sagovornika.
2017 02 22
> bokismoki: > Pitala sam jednu clanicu za popust, na sta je ona odgovorila da moze..Nismo uspele da se dogovorimo oko slanja, na sta se ona naljitila sto odustajem i napisala mi da sam slepica koja kupuje polovne stvari i da radim za sitan novac..Naravno to me nije uvredilo, ali da li je moguce da smo takvi ljudi postali? u soku sam.. Strasno! Dno dna! Meni je ovo jako smesno i usput zalosno za nju.. :') :') :') :'( :'( :,'( :,'( Nije sve za svakoga :') :') :')
2017 02 22
Ne kapiram ni ja čemu uvrede??? Ma umislila riba da ima butik i da je vlasnica.... A i ti, pa gde si videla popust u prestižnom renomiranim butiku??? Umišljena vlasnica nema ona vremena za tebe ,mene , a ne još da udari popust na cenu.... Pa još si i slepica, ma dobro te nije isterala iz njenog Virt lokala... ja mislim ipak da je ona nedoj.. paćenica, ona i njoj slične . Malo sam gruba možda,ali sa pojedinim damama ovde treba biti bezobrazan i grub. Ako si pitala za popust nisi joj glavu otkinula,uostalom i da se niste razumele čemu uvreda..
2017 02 22
Nisi jedina,mene neka pitala za razmenu, ja odgovorim da nisam nista nasla na sta ce ona meni da sam smesna i jadna :o wtf??Samo iskuliras nisu takve vredne ni odgovora ;)
2017 02 22
> lokibg: > Ahahahahaa posto ona nije slepica koja to isto radi na ovom sajtu! Joj izvini, mozda je glupo sto se smejem ali oplakah...... :') :') :') Ma opusteno :) ona prodaje slepicama :)
2017 02 22
Ova umišljena vlasnica Virt butika ne samo što je bezobrazna nego je i senilna...Jedna cena pudera u naslovu druga u opisu. To su garant cene pre i posle sniženja...haha.Kapiram da je to OK jel prodaje slepcima a oni ne vide .... Haha
2017 02 22
Ova umišljena vlasnica Virt butika ne samo što je bezobrazna nego je i senilna...Jedna cena pudera u naslovu druga u opisu. To su garant cene pre i posle sniženja...haha.Kapiram da prodaje slepcima pa oni razliku u ceni i ne vide.Haha
2017 02 22
> MiciZara: > Ova umišljena vlasnica Virt butika ne samo što je bezobrazna nego je i senilna...Jedna cena pudera u naslovu druga u opisu. To su garant cene pre i posle sniženja...haha.Kapiram da prodaje slepcima pa oni razliku u ceni i ne vide.Haha Hahahahah, oplakah :3:3:3
2017 02 23
Da znate da se nesto cudno desava :o Posaljem devojci ponudu da kupim haljinu i evo ne odgovara vec 20 dana a loguje se uredno. Prethodno sam odgovor na pitanje o dimenzijama cekala 10 dana. Druga situacija je sa kupcem. Ispitivanje, odgovaranje, dogovor, razmena podataka i MUK! I sad gledam, pojavljuje se ovde, dobila i dve negativne zbog istih situacija. A na to uzvratila negativnim sa teskim mazanjem. Mozda pravi bazu nasih podataka i ceka ko ce da joj se zameri da oplete. Ne znam, nisam pametna ...
2017 02 23
1 2