Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Original online

Moj omiljeni sajt za porucivanje ORIGINAL brendirane garderobe i obice po snizenim cenama. Uvek ima artikala na ogromnom snizenju u odeljku "Clearance". http://rs.sportsdirect.com// Ako se pretplatite dobijacete jos vise ponuda stvari koje su na velikom snizenju. Sajt je Britanski... tako da za prispece treba otprilike nedelju dana. Ima mnooogo kvalitetnih brendova (Adidas, Nike, Puma itd) i mozete sortirati pretragu po polu, bendu, boji, velicini itd. Moj omiljnei sajt! :) Nema razloga za kupovinom nekvalitetnih kopija kad mozete kupiti preudoban, kvalitetan original na odlicnom snizenju. Patika ima bukvalno po ceni od npr 20-30e.
2017 02 25
Izvini kako si naručivala preko sajta? Neko ti je donosio ili redovno na srpsku adresu uz carinjenje? Hvala
2017 02 28
Koliko se ceka na dostavu? I kako naruciti? Hvala. Ako moze pojasnjenje.
2017 02 28
> Zokaaaooo: > Koliko se ceka na dostavu? > I kako naruciti? > Hvala. > Ako moze pojasnjenje. Ceka se od 3-5 radnih dana ,placa se karticom ,narucuje se na sajtu ,i ja sma odusevljena ,stalno kupujem od njih ,jedino sto uracunavaju vecu postarinu od oko 13 evra,tako da se isplati ukoliko se naruci vise stvari ,a do 50 evra se ne placa carina ,znaci izaberete nesto do 37 evra +postarina 13 i ne placate carinu :")
2017 02 28
> Djulimun: > Izvini kako si naručivala preko sajta? Neko ti je donosio ili redovno na srpsku adresu uz carinjenje? Hvala Donosi DHL :") :")
2017 02 28
> Djulimun: > Izvini kako si naručivala preko sajta? Neko ti je donosio ili redovno na srpsku adresu uz carinjenje? Hvala i mozete cekate na snizenja ,a cesto daju i do 80 % snizenja ,ja sam kupila patike koje su bile na snizenju sa 98 evra na 14 evra ,a mnogo lepih i jos kvalitetnih stvari ima :") obaveznno kada se ulogujete promenite u evre ,jer cene stoje u funtama :")
2017 02 28
Bas kako kaze djordjeivana :) Ono sto mi se najvise dopada je sto je britanski sajt i sto su stvari 100% original... o kvalitetu i da ne govorimo. A snizenja fenomenalna... U tom delu "Clearance" su stvari na totalnoj rasprodaji po super cenama a ako se pretplatite stize na mail jos bolja ponuda (jer tako odmah mozete da vidite kad je neka akcija). Imam par drugara koji su svasta kupili.. trenerice, jakne, patike, cipele za planinarenje... kad god im pohvalim neke stvari kazu da su sa tog sajta :D takodje ima kvalitetnog vesa, carapa, puno odece za trening, patike, cipele, baletanke, kupacih kostima... mnogo sportskih brendova.
2017 02 28
Ja sam se plašila carine, da to ne zadržavaju i izmišljaju koliko treba da platim. To me je brinulo, a videla sam i neku grupu na fb za naručivanje, mada uzimaju dosta velike provizije. Hvala devojke, sad ste mi razbili strah :)
2017 02 28
Hvala. Ja ne znam da otvorim karticu, a i ovde ne vidim patike na punu petu ali da su original. U svakom slucaju ako neko zna neki sajt gde ima patike original na punu petu neka pise. :=) :=)
2017 02 28
Ma nema šta da ne znaš za karticu :) odeš u Erste banku i tražiš poklon karticu za internet, nemaš mesečnog održavanja, a karticu dopunjavaš po potrebi, tj koliko trošiš na netu. Sve će ti lepo objasniti. Pretpostavljam da je tako i u drugim bankama.
2017 02 28
I u Intesa banci se ne placa odrzavanje ako otvoris samo devizni racun (ako zelis i dinarski to je 130rsd/mesecno, mada za porucivanje ti treba samo devizni). Daju ti Visa karticu i mozes da kupujes preko neta. Pitaju te da li zelis za evre, dolare... mozes oba da potrazis i sve je besplatno. Dobijas karticu vrlo brzo. Sve je stvarno lako :) Najbolje je da sama porucujes.
2017 02 28