Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li ima efekta stavljati naslovne fotografije i praviti one kombinacije?

Ja sam na sajtu bas prilicno dugo, davno davno pre nego sto je bilo placanja tih naslovnih slika i kombinovanja itd itd. Ja i dalje nista ne koristim, nisam sigurna koliko ima efekta. Kakvi su vasi utisci, osim sto mozda estetski, na oko igleda lepo?
2017 03 05
Moje misljenje je da nekad to i nema nekog posebnog efekta, osim sto kazes, da lepo na oko izgleda.. Clanice ovde pre uzmu neku iznosenu stvar koja nije lepo ni uslikana, pa se posle zale po sajtu, ne mozes svetu ugoditi.. Ja se trudim da lepo uslikam i iskombinujem sa jos necim kad me ne mrzi, ali mi bolje ide prodaja na nekom drugom sajtu, nego ovde.. x-)
2017 03 05
Ja sam skoro pocela da koristim te kombinacije. Nemam bas vremena da slikam stvari, onako kako bi zelela, pa mi je ovo laksa varijanta. Meni, iskreno, kombinacija privuce paznju ali se iznerviram kada slika sa neta nema apsolutno nikakve veze sa stvarnim predmetom.
2017 03 05
> Mini92: > Moje misljenje je da nekad to i nema nekog posebnog efekta, osim sto kazes, da lepo na oko izgleda.. Clanice ovde pre uzmu neku iznosenu stvar koja nije lepo ni uslikana, pa se posle zale po sajtu, ne mozes svetu ugoditi.. Ja se trudim da lepo uslikam i iskombinujem sa jos necim kad me ne mrzi, ali mi bolje ide prodaja na nekom drugom sajtu, nego ovde.. x-) Koje sajtove jos koristis,naravno gde ide dobro prodaja a da su besplatni 😊
2017 03 06
i mene zanima koje si sajtove jos koristila, pretpostavljam da su u pitanju kupindo ili limundo, ja ne znam nijedan drugi gde prodaja ide mnogo bolje... Cini mi se da je ranije mnogo vise ljudi koristilo ovaj sajt, nisam bila aktivna neko vreme, ali tako mi se barem cini :)
2017 03 06
Podeli koji je sajt u pitanju :D to sto kazes, isto vidim da devojke prodaju sa mutnim slikama staru garderobu a ja npr vecina nova garderoba, lepo slikana, pedantno, detaljni opisi,, dosta cak i sa etiketama i dalje stvari.... :D > Mini92: > Moje misljenje je da nekad to i nema nekog posebnog efekta, osim sto kazes, da lepo na oko izgleda.. Clanice ovde pre uzmu neku iznosenu stvar koja nije lepo ni uslikana, pa se posle zale po sajtu, ne mozes svetu ugoditi.. Ja se trudim da lepo uslikam i iskombinujem sa jos necim kad me ne mrzi, ali mi bolje ide prodaja na nekom drugom sajtu, nego ovde.. x-)
2017 03 07
I ja isto sam se skoro vratila... a kazi mi, kupindo i limuno, kako ide tamo? Znam da je kupujem prodajem zahtevan, trazi br licne karte i maticni br, sto mi je preglupo. A cula sam za kupindo i limuno da se ugradjuju, uzimaju deo i mora da se placa preko njih nesto... > JelenaSokic: > i mene zanima koje si sajtove jos koristila, pretpostavljam da su u pitanju kupindo ili limundo, ja ne znam nijedan drugi gde prodaja ide mnogo bolje... > Cini mi se da je ranije mnogo vise ljudi koristilo ovaj sajt, nisam bila aktivna neko vreme, ali tako mi se barem cini :)
2017 03 07
> FashionCode: > I ja isto sam se skoro vratila... a kazi mi, kupindo i limuno, kako ide tamo? Znam da je kupujem prodajem zahtevan, trazi br licne karte i maticni br, sto mi je preglupo. A cula sam za kupindo i limuno da se ugradjuju, uzimaju deo i mora da se placa preko njih nesto... > JelenaSokic: > > i mene zanima koje si sajtove jos koristila, pretpostavljam da su u pitanju kupindo ili limundo, ja ne znam nijedan drugi gde prodaja ide mnogo bolje... > > Cini mi se da je ranije mnogo vise ljudi koristilo ovaj sajt, nisam bila aktivna neko vreme, ali tako mi se barem cini :) da, zato sam prestala na limundu i kupindu da prodajem, upravo zbog provizije koju uzimaju. Iskreno, Moje krpice su zaista predobra ideja za nas devojke, gde nema prodaje delova automobila, kreveta i sl, zato sam resila da prodajem samo ovde. Ali ne znam kako da krene prodaja, posto mi se nekako cini da se nista ne desava od kada sam se vratila :(
2017 03 08
> FashionCode: > Podeli koji je sajt u pitanju :D to sto kazes, isto vidim da devojke prodaju sa mutnim slikama staru garderobu a ja npr vecina nova garderoba, lepo slikana, pedantno, detaljni opisi,, dosta cak i sa etiketama i dalje stvari.... :D > Mini92: > > Moje misljenje je da nekad to i nema nekog posebnog efekta, osim sto kazes, da lepo na oko izgleda.. Clanice ovde pre uzmu neku iznosenu stvar koja nije lepo ni uslikana, pa se posle zale po sajtu, ne mozes svetu ugoditi.. Ja se trudim da lepo uslikam i iskombinujem sa jos necim kad me ne mrzi, ali mi bolje ide prodaja na nekom drugom sajtu, nego ovde.. x-) Koliko sam ja videla, reklamiranje drugih sajtova ovde je zabranjeno, pa mozda zato ne sme da podeli, da je ne bi banovali :)
2017 03 08
Da, da...sajt na L ima pocetnu proviziju samo od postavljanja aukcije + 45 od ostvarene cene. Sajt na K ima 8% proviziju od prodate cene. Zbog toga moraju da se dopunjuju racuni, i onda se sa njih skida. Tipa, kao novcanik ovde. Ja ponekad i prodam nesto, kako kad, ali uglavnom slabije.
2017 03 09
P.S...nekako mi se cini da se najbolje prodaju ZARA krpice, asesoari...
2017 03 09
> NShibridi: > P.S...nekako mi se cini da se najbolje prodaju ZARA krpice, asesoari... Mislim da si u pravu. Cesto je ''no name'' stvar kvalitetnija od pomenute marke ali ... Ima vise onih kojima je bitno da kazu da je stvar tog i tog brenda. To je, valjda, nesto mnooogo bitno :/
2017 03 11
Nisam nigde videla da je zabranjeno reklamiranje drugih sajtova, mislim i nije lepo svakako da ne kazem fer. Ja se svakako slazem da su krpice najbolje idejno resenje bazirano samo na zene sto smanjuje put potraznje do artikla ili kupca a sa druge strane je jednostavno i pristupacno da bilo ko moze da prodaje. Ali i ja se slazem, ja sam idealno prodavala, u posti su me gledali svaki dan sa po 5 paketa a sada jedva da nedeljno odem da saljem. Mislim da je problem u tome sto se nedovoljno aktivno vodi racuna o azurnosti. Ne mogu clanice da dodju do pocetne strane od silnih onih koje drze namerno prodate predmete ili predmete koji i nisu na prodaju. Znam neke oglase koji stoje godinu dana a predobar artikal prejeftin i nemoguce je da nije nasao svog kupca. Ali ima lukavih i kvarnih ovde pa usporavaju svima drugima prodaju...
2017 03 11
> FashionCode: > Nisam nigde videla da je zabranjeno reklamiranje drugih sajtova, mislim i nije lepo svakako da ne kazem fer. Ja se svakako slazem da su krpice najbolje idejno resenje bazirano samo na zene sto smanjuje put potraznje do artikla ili kupca a sa druge strane je jednostavno i pristupacno da bilo ko moze da prodaje. > Ali i ja se slazem, ja sam idealno prodavala, u posti su me gledali svaki dan sa po 5 paketa a sada jedva da nedeljno odem da saljem. > Mislim da je problem u tome sto se nedovoljno aktivno vodi racuna o azurnosti. Ne mogu clanice da dodju do pocetne strane od silnih onih koje drze namerno prodate predmete ili predmete koji i nisu na prodaju. Znam neke oglase koji stoje godinu dana a predobar artikal prejeftin i nemoguce je da nije nasao svog kupca. Ali ima lukavih i kvarnih ovde pa usporavaju svima drugima prodaju... Potpuno se slazem sa tobom :(
2017 03 12