Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je neko uspeo nešto prodati na aukciji?

Pratim teme na aukciji svaki dan. Interesuje me da li se tu nešto uspe prodati, da li ima efekta stavljati šta? 😕😕😕
2017 03 12
Da, ja sam uspela prodati Guess torbicu. Cena je na profilu bila 3700, spustena na aukciji na 2000. Prodata za 2100. Verujem da je prodata zato sto je stvarno bila dobra cena i prilika :-)
2017 03 12
Verovatno, to je super cena bila. Moracu i ja da probam. 😃
2017 03 12
Ja sam prodala 1 ili 2 predmeta, ne sećam se tačno, bilo je ooodavno. Mislim da je bila samo početnička sreća. :') :')
2017 03 12
> cath95: > Ja sam prodala 1 ili 2 predmeta, ne sećam se tačno, bilo je ooodavno. Mislim da je bila samo početnička sreća. :') :') 😂😂😂😂😂
2017 03 12
Ja jednom 😂😂
2017 03 12
Ja nisam ali evo sad se nadam pošto sam stavila za sako koji je kao nov trostruko manju početnu cenu ;) Videćemo večeras hehe.....
2017 03 12
Jednom sam prodala nesto na aukciji, davno je to bilo. U poslednje vreme sam stavljala pojedine stvari na aukciju, i desavalo se da devojke ne shvataju kako se aukcija odigrava. Pojedine su davale ponude u inbox, a ne u temi, a zna se da su aukcije javne. Drugo, kada se stavi pocetna cena, od te cene se licitira, a desilo se par puta da su devojke shvatile da je pocetna cena ona kojom se licitira, npr. ako je pocetna cena 500 dinara, a minimalni bid 50 dinara, one su shvatale da se krece od tih 50 dinara. Bilo je situacija i situacija na aukcijama, ali bar se nesto desava :)
2017 03 12
Nisam jos nudila ali bih tako kupila :) dobra prilika da se kupi nesto jeftinije, mada jos nisam videla nesto za sta bih licitirala. Ideja o aukcijama mi se svidja za kupovinu :)
2017 03 12
Ja mislim da neke devojke pogresno shvate aukcija od snizenja.Mnoge zato stvar prodaju,a mnoge zato "licitiraju "
2017 03 12