Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Molim vas brisite prodate stvari redovno :)

Samo bez potrebe se pretrpava sajt ... skoro sam naisla na clanicu koja od 50 i kusur predmeta ima barem 15tak prodatih a jos uvek stoje na profilu. Smatram da to i nama kao kupcima jako smeta kada gledamo neciji profil. :/ Ja skoro uvek odmah nakon sto mi clanica javi da je preuzela paketic brisem stvarcicu jer pa cak i ko zna koliko pregleda da ima stvar je prodata i mislim da nema potrebe vise je drzati na profilu
2017 03 12
Podržavam !!!😊
2017 03 12
I ja sam otvarala istu temu ali članicama je jako bitno da gledaju svije prodate stvari iz samo njihovog razloga,sajt se bespotrebno zatrpava.
2017 03 12
Ne samo da se ne brišu, već ih mnogi "neprimetno" zamene za drugi predmet i opis, ako ste se pitale otkud vam toliki nepoznati predmeti u ❤ listi....
2017 03 13
> _tanja_: > Ne samo da se ne brišu, već ih mnogi "neprimetno" zamene za drugi predmet i opis, ako ste se pitale otkud vam toliki nepoznati predmeti u ❤ listi.... :s nazalost i za to sam cula
2017 03 13
Jedino se konfekcijski broj ne može izbrisati i zameniti, pa to ne popunjavaju, osim u samom polju za opis. Vec mi se 5x desava ta situacija za kratko vreme, jako iritantno 😄
2017 03 13
Ja sam imala problem sa brisanjem predmeta do skoro, ne znam da li je jos neko imao isti problem, ali jednostavno nece i nece. Kliktala kao nenormalna na kanticu i nista.
2017 03 13
Ovu temu smo toliko puta pokrenuli da je zalosno sto do sad clanice nisu ukapirale. Ili ne zele, mozda ima godi da njihov "ekstra" predmet i dalje stoji da mi vidimo kako one imaju svega. Kao i one sto prodaju, ali zapravo ne. Predmet boli glava, lep , cena i vise nego priistojna, svidjanja mnogo a kad se javis da hoces da kupis ni O od odgovora... Ja drzim prodato, dok se clanica ne javi da je stiglo i da je sve ok. Ipak nikad nisam sigurna da li ce mi se paket vratiti. I onda jedva docekam da sklonim. Prosto volim tu rec BRISATI :')
2017 03 14
natysd- ok je to sve ali da neko ne brise predmete koji su prodati pocetkom 2016 :O Ja mislim da kako je Admin-ova obaveza da blokira, kaznjava, brise nedozvoljene predmete i td tako je i nasa obaveza da prodat predmet sklonimo. Lepo bi ja mislim bilo da se i pojedini nalozi sa preko 5 prodatih a ne obrisanih predmeta kaznjavaju :/ mislim , skoro pa i tvrdim da bismo bile azurnije :D
2017 03 14
Mislim da nekada davno su se prodati sami brisali za par dana, ili me je izdalo secanje :D
2017 03 15
Mislim da je to jedan od glavnih problema ovde na sajtu.
2017 03 18
Drze ih jer ce druge clanice lakse doci do njih kada nadju taj WOW predmet u omiljenima kod neke druge osobe ili preko search opcije, pa ce pogledati i ostale njihove predmete.
2017 10 14