Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Zbunjena! :/

Pocela sam posle duzeg vremena da se zabavljam sa jednim deckom. Iskreno ja nisam htela da bilo sta imam s njim, jer sam ranije imala losa iskustva sa maladjim momcima. Ali se izgreda od sudbine ne moze! Upoznali smo se na poslu i tako je krenulo prvo nase dopisivanje na fbu, pa mi je trazio br i jedva sam mu dala. Onda smo se kuckali preko waca... I krenuli da se zabavljamo. Ali nevolje su pocinjale u zadnje vreme to da se on jednostavno meni ne javi dan, dva i onda me pozove kao da nista nije bilo. Evo ovo je treci put kako je tako nesto uradio. Meni je iskreno dojadilo sve to. Cak smo i preko telefona dog da moramo da pricamo i resimo taj problem. Poslednji put smo se videli u sredu na poslu, onda se culi u cetvrtak da se vidimo predvece. I on je naravno lego da spava i opet se uspavao. I danas je drugi dan kako se ne javlja. Juce i prekljuce sam ga zvala, ne jvalja mi se, pa je nedostupan, pa mi se opet ne javlja! Drugarica mi je rekla da je juce okacio sliku sa posla sa kolegom, na fejs i ne ulazi vise... Ja sam toliko zbunjena i ne znam hoce li se stvarno vise javiti! Koje je vase misljenje o svemu ovome?
2017 03 18
Kao devojka sam raskidala veze odmah po nejavljanju. Svako moze da se javi ili pusti poruku. Mislim da to nije to. Jednom ako si okrenula i on se nije javio, video je bar kasnije propusten poziv i dovoljno je sto se tice onih koji drze do sebe. Mozda nekoj drugoj ne smeta, pa neka mu je srecno sa onom sa kojom se nadje na toj talasnoj duzini. Ima veza koje tako funkcionisu, ali to treba oboma da odgovara. Inace, ne volim povrsnost u bilo cemu, a neko tako funkcionise ceo zivot 😕 Nadji nekog zrelijeg 😉
2017 03 19
Ako je nezreo moguce da te namerno takvim ponashanjem navodi da ti prekines njemu jer on ne zna kako ili nema hrabrosti:)
2017 03 19
Ili 1) nesto mulja sa strane 2) dobio je sta je hteo i sada je nezainteresovan 3) ili je to jako glupa fora
2017 03 21
Nezrelim muskarcima je interesantno da smuvaju zenu koja ne zeli da bude sa njima, pa ako uspeju u tome, onda im vise nije interesantno. Flertuj sa drugima, ako zelis da vidis da li sam u pravu 😉
2017 03 22
.
2017 03 23
Raskidaj odmah ili mu daj još jednu šansu, ali jasno reci u čemu je problem i da ne želiš takvu vezu. . Pretpostavljam koliko te to na neki način izjeda, čekaš da telefon zazvoni i slično. Nemoj da se kidas za džabe . Ne mora n ida ti piše sad 24 sata dnevno..ali da ti se ne javlja dan, dva.. Prosto mora naučiti da ako imas devojku, onda joj posveti pažnju 😒
2017 03 26
Ako nezelis odmah raskid, kad se prvi put bude sam tebi javio neodgovaraj. neodgovaraj ni na sledece pozive. Postoje muskarci koji svoj ego nadopunjuju na takav nacin koji on tebi radi. ne javljaj se i ne odgovaraj na poruke neko vreme-cisto da vidis koliko je uporan. U medjuvremenu trazi drugog, jer taj nije za tebe.
2017 05 15
Hahaha slucajno procitah temu 😃 Moj muz, kada smo se tek zblizavali imao teoriju da se ribe vise loze kada ih kuliras tj " ladis" malo citiram :D nadam se da decko nije pomislio da ces ti vise da se zaiteresujes ako te kulira. Moguce i da nije zainteresovan :/ mislim da treba da budes otvorena i prema drugoj vezi sa osobom koja ti prija :)
2017 05 18
Dušo moja draga dotični gospodin je jako neozbiljan.. Ne trči za njim, jel da si mu bitna odgovorio bi na poruke, a ne da ti jedeš sebi džigericu i buljiš u tel ceo dan.. Očigledno je to da je neozbiljna i ne zagrejan za tebe, pritom te ne ceni pa ni minut za poruku nema. Dobio je šta je hteo , i sad te kuliraj . Ne piši takvoj stoci, nego ceni sebe. Za stokom se ne trči nego stoka sama dođe. Kuliraj i ti, a kad se gospodin javi ti reci da izlaziš i da ćeš mu se ti javiti. Potrčiš li na svaki njegov poziv , znače da si otkinula za njim. Drži malo do sebe, a on ako mu je stalo do tebe će te i potražit i. Kad je u startu to kilavo , jbg to loše i ide . Na žalost mi smo te koje idu srcem a ne glavom. .
2017 05 20
slažem se sa babypink a inače tu su pokazatelji i veoma psihički nestabilne osobe beži što dalje
2017 06 18
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj