Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Herve leger haljine

Često viđam na sajtu ove haljine, cene se kreću od 2000 pa do 10000 .. nisam nikad kupovala te haljine, znam da se u Nemačkoj kreću cene od 1000 e pa na više, dakle, nema ispod 1000. Ovde sam vidjela i po buticima i šverceri da prodaju za 7000,8000.. Da li su to originali, mislila sam da nisu? Ali vidim ovde sve članice pišu da je original ,imaju i etiketu herve leger.
2017 03 28
Naravno da nisu originali, kao ni 90% brendova ovde na sajtu.... Adidas, Burberry, Timberland, Tommy Hilfiger itd.
2017 03 28
To su naravno sve kopije. Samo sto postoje bolje kopije i losije :)
2017 03 28
Ali glupo je pisati da su originali, realno nije mnogo za dobru kopiju ni 10 000 ako je kao original.. Ali obmanjivati nije fer. Mada mislim da ove članice sto prodaju same ne znaju da li je original.
2017 03 28
Ma meni je to sa originalima sve prazna prica dok ne kupis neku stvar u radnji koja i zvanicno prodaje odgovarajucu robnu marku pri cemu za Srbiju nisam bas sigurna ni da je to tacno, na zalost Ovde na krpicama ima fantasticnih stvarcica ali bezveze je pisati original kad nije, meni ako se nesto svidi kupicu za manje ili vise para a i da pise dupli original ne znaci mi puno :)
2017 03 28
Ja prodajem haljinu herve leger naravno da je kopija valjda je to vecini jasno ili se ja barem nadam,cena tih haljina krece se po nekoliko stotina evra,ako ne i vise ,logicno ako je stavljena cena 5000 ,ili 6000 hiljada da je kopija...samo je razlika u kvalitetu,jer imaju neke kineske koje ni na sta ne lice i kvalitetne kopije,ova moja koju ja prodajem,bas je kvalitetna ne znam kakva je original, jer nikad nisam imala ali ovo izgleda kao da je prava.
2017 03 28
Ja prodajem haljinu herve leger naravno da je kopija valjda je to vecini jasno ili se ja barem nadam,cena tih haljina krece se po nekoliko stotina evra,ako ne i vise ,logicno ako je stavljena cena 5000 ,ili 6000 hiljada da je kopija...samo je razlika u kvalitetu,jer imaju neke kineske koje ni na sta ne lice i kvalitetne kopije,ova moja koju ja prodajem,bas je kvalitetna ne znam kakva je original, jer nikad nisam imala ali ovo izgleda kao da je prava.
2017 03 28
PEPEJEANS, vi ste lepo naveli u opisu da je kopija, i to je fer i maksimalno korektno sa Vaše strane.. Ovde je reč o onim prodavcima i onim haljina kod kojih je u opisu navedeno i više puta ponovljeno da je u pitanju original.. pt je čista laž i obmana
2017 03 28
e to vec nije regularno,mada se moze zakljuciti i po ceni niko ne bi prodavao original za par hiljada ...
2017 03 28
> PEPEJEANS: > e to vec nije regularno,mada se moze zakljuciti i po ceni niko ne bi prodavao original za par hiljada ... Pa ne treba mi ovde da zaključujemo po cenama , poredimo i ostalo.. vec treba da se napiše tako, kako jeste. Jedini problem je sto same članice možda misle da je original, jer na pr. napišu original plaćena 11. 000, a toliko se kreće cena kopija. Ova bela koji sam ja postavila link što je 5000, ta se odavno prodaje za 2000,3000 po sajtovima nova.
2017 03 28
> carapica13: > > PEPEJEANS: > > e to vec nije regularno,mada se moze zakljuciti i po ceni niko ne bi prodavao original za par hiljada ... > Pa ne treba mi ovde da zaključujemo po cenama , poredimo i ostalo.. vec treba da se napiše tako, kako jeste. > Jedini problem je sto same članice možda misle da je original, jer na pr. napišu original plaćena 11. 000, a toliko se kreće cena kopija. Ova bela koji sam ja postavila link što je 5000, ta se odavno prodaje za 2000,3000 po sajtovima nova. ja sam napisala da se izmedju ostalog tako moze zakljuciti,ali da je u redu da i prodavac to naznaci.
2017 03 29
Kimberly, gledala sam cene na sajtu i na ebayu još pre godinu, dve. Ali stvarno smatram da treba upozoriti, da kažem blokirati sve te koji svesno lažu da je reč o originalima. Ti Znaš, ja znam, ali postoje devojke sigurno koje ne interesuju bendovi i ne znaju cene glupo im je prodavati maglu. Ai uostalom sama bi se maloumno osećala da kupim nešto od nekog (iako znam da je kopija) a taj neko tvrdi da je original.
2017 03 29
Da carapica13... Ili "nova Kylie sminka original" a 5x jeftinija nego na njenom sajtu. Po kojoj logici? Kinesku sminku ne bih stavila na lice. Ko zna od koje jeftine hemije je prave. To ne kontrolise nijedna farmaceutska kuca. Pa i poznatiji brendovi mogu da izazovu probleme sa kozom lica ili maskara na ocima... a tek kineske farbe i ko zna sta sve stavljaju od hemije.
2017 03 29
Mnogi napisa samo HL zato sto je stisnutija, zato sto lici na njih, neke samo asocira. Dobro treba gledati prilikom kupovine. Ne kazem, kupovala sam originala za zaista smesne pare, ali se bez slika etikete i sl ni ne upustam u takvu pricu.
2017 03 29
Da, ali postoje fejkovi i sa etiketom, kopije. Vidjela sam po buticima i ovde. One ne napisu HL nego napišu original HL .. Ko sto rece članica gore, slabo je tih originala kod nas.
2017 03 29
1 2