Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem sa ulaskom na sajt

Da li neko Jos od jutros ima problem da udje na mk a registrovan je preko FB naloga
2017 03 28
Imam takodje problem .Morala sam sada otvoriti drugi nalog jer se preko fb ne mogu ulogovati ,da bih mogla obavestiti admina .
2017 03 28
Verovatno je do sajta neki problem Ako vam odgovori na poruku obavestite I mene mozete I ovde da Ne Ne saljem onda I Ja poruku istog sadrzaja Verovatno ima Jos clanica koje su se obratile adminu Hvala vam
2017 03 28
ima meni su se javile tel koje znam licno molim vas ako mozete javite mi ovde sta se desava da ih obavestim Hvala
2017 03 28
ima meni su se javile tel koje znam licno molim vas ako mozete javite mi ovde sta se desava da ih obavestim Hvala
2017 03 28
Poslala sam adminki link teme. Ja se nisam registrovala preko fejsa, ali i meni vec para dana kad se logujem iskace to o nesigurnosti.
2017 03 28
> OlgaAN: > Poslala sam adminki link teme. > Ja se nisam registrovala preko fejsa, ali i meni vec para dana kad se logujem iskace to o nesigurnosti. Ja celo jutro pokusavam ali neuspevam Ovo je moj drugi nalog gde prodajem deciju garderobu a on Nije preko fb maloga otvoren Ako neko uspe znacilo bi mi da mi javite ovde Pozz I Hvala vam Jelena Duletic
2017 03 28
Pomoc!!! ovo je profil moje drugarice>Od sinoc se ne mogu ulogovati na moj nalog koji je preko FB. Sta da radim?
2017 03 28
EVO JA PROBALA DA DOBIJEM ADMINKU ALI ONI SE LOGUJU PREKO FB OSTAVILA SAM PORUKU NA FB
2017 03 28
i ja isto nmg da se ulogujem preko fejsa..morala sam skroz drugi nalog da napravim :@ nema sansee sve stvari da ponovo ubacujem :O
2017 03 28
ja sam jos sinoc oko 4h htela da udjem na sajt preko fb naloga i nije htelo
2017 03 28
Ne ulazim preko fb naloga, ali svejedno imam problem, svaki put kada pišem korisničko ime i lozinku, iskače obaveštenje: ,,Ova veza nije sigurna. Prijave ovde mogu biti ugrožene" I danima tako.
2017 03 28
Mi ,koji se logujemo preko FB naloga ne mozemo uci uopste ,a ostali verovatno nece moci vrlo skoro takodje ,ako se nesto ne uradi po tom pitanju .
2017 03 28
Imala sam i ja problem, logujem se preko fejsbuka. Ukucala sam u polje korisnicko ime svoj mail, pa sam isla na opciju zaboravili ste lozinku i na mail mi je prosledjena neka lozinka, a korisnicko ime sam ukucala JovanaMitic i uspela da udjem na nalog. Probajte tako dok ne bude otklonjen problem :) :")
2017 03 28
> JovanaMitic: RADIIIII :D HVALAA :DD
2017 03 28
1 2 3