Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Ima li neko iskustva sa onim spravama sto truckaju ? !

Ne znam kako se zove uopste danas sam bila na promotivnom ''casu". Sprava kao traka za trcanje samo kraca, da na nju cisto stanete i ona trucka u razlicitim nivoima a vi na njoj stojite. Tim truckanjem se aktiviraju vasi misici dok vi stojite. I to moze da se radi i ne samo da stojite nego sedite a stpjite na jednoj nozi pa, kako god se okrenete aktiviraju se drugi misici. Samo mene interesuje koliko je to efektno, kad stojim i tresu mi se misici da li oni zaista rade i napreduju ili je to kako ja imam osecaj samo neki moderan vid masaze i stimulacije kao limfna drenaza. I da li je uopste zdravo, mene su u jednom momentu bubrezi boleli...
2017 03 30
Cula sam od trenera da je tacno da brze mrsavis, ali nije zdravo jer ti rastrucka sve unutrsanje organe! Tako da bolje duze trenirati, nego stetiti zdravlju.
2017 04 02
Heh ja sam isla na to :D Luda je stvar zaista. Vodite se ovim *** Ja sam morala da skinem samo 4 kile. Kile nisam skinula, butine i zadnjicu sam zategla i sve strije i celulit su nestali, a stomak zbog kog sam dosla i nije nesto nesto. Sve zavisi sta ti je bitno :D Na kraju svakog tog treskanja ide i masaza, to je najlepsi deo, zavrti mi se u glavi od truckanja i onda legnem i opustim se :D
2017 04 14