Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Nekorektan odnos!

Molim vas...imam problem! Znam da sigurno dobijate ovakvih pitanja milion, ali me zanima sta vi mislite. Naime clanica mi je prodala predmet sa felerom za koji tvrdi da nije videla. Ukazala sam joj na to, ona tvrdi da ne zna nista o tome, a novac odbija da vrati. Inace je pre prodaje pitana o predmetu, da li je ostecen i slicno...rekla je da nije. Znam da ne mogu Bog zna sta da uradim, ali da li biste mogli barem da me posavetujete? Hvala unapred
2017 04 05
Ostavi negativan utisak i slikaj sta ne valja da bi dokazala zasta je negativna
2017 04 05
Zdravo , Da li je neko saradjivao sa" Ines777"? Sreca pa se ne radi o krupnim stvarcicama . procitala sam da se uglavnom problemi desavaju kada du razmene u pitanju . Ova clanica je imala 13 pozitivnih komentara , dogovorile smo se za razmenu .ona meni tasnu ja njoj novcanik i eku letnju pidzamicu u petak . ostavila je svoju adredu i br.tel kojinja nisam proverila . ja sam poslala takodje svoj paket u petak . sinoc na krpicama vidim da je clanica blokirana !!!! Tasna nije danas ni stigla , pozvala sam br.koji mi je ostavila , kaze da je ne postojeci . u imeniku trazim adresu po imenu i prezimenu , ne izbacuje mi pretraga rezultate . Eto samo da obavestim . ovde sam od pre 2 meseca pa ne znam mnogo . od sada cu biti oprezna a i bilo bi dobro da mi posaljete neki savet uopste . Hvala 😁
2017 04 10
> mastalica: > Zdravo , > Da li je neko saradjivao sa" Ines777"? > Sreca pa se ne radi o krupnim stvarcicama . procitala sam da se uglavnom problemi desavaju kada du razmene u pitanju . Ova clanica je imala 13 pozitivnih komentara , dogovorile smo se za razmenu .ona meni tasnu ja njoj novcanik i neku letnju pidzamicu u petak . ostavila je svoju adresu i br.tel koji ja nisam proverila . ja sam poslala takodje svoj paket u petak . sinoc na krpicama vidim da je clanica blokirana !!!! Tasna nije danas ni stigla , pozvala sam br.koji mi je ostavila , kaze da je ne postojeci . u imeniku trazim adresu po imenu i prezimenu , ne izbacuje mi pretraga rezultate . > Eto samo da obavestim . ovde sam od pre 2 meseca pa ne znam mnogo . od sada cu biti oprezna a i bilo bi dobro da mi posaljete neki savet uopste . > Hvala 😁
2017 04 10
Zdravo ,da li je neko saradjivao sa ZORICA KRPICA Kovin?Naime devojka ima pun sajt markiranih stvari dogovorile smo razmenu ja njoj originaljaknu Nike i Tommy H duks a ona meni Nike komplet trenerku .Paket preuzet 10 marta a ona meni nije poslala!Nece da se javi na telefon ne odgovara na poruke OPREZZZZZZZZZ! :s
2017 04 14
Meni nije jasno zasto ljudi i dalje rade razmene sa bilo kim a da nije licno preuzimanje...
2017 05 04
broj kolutova cipke uz traku na svakoj polovini se ne slaze,na prodavanoj slici ima po tri koluta od srednje crne linije,ali posto je clanica izbrisala poluprofil grudnjaka,naravno ne vidi se kako treba kao na profilnoj slici,dok na mojoj fotografiji -bela pozadina,vidi se po jedan kolut od srednje linije....da li je to isto?? E pa nije.... Odsada samo licni kontakt i licno preuzimanje..
2017 05 05