Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Samo je jedna..

LokiBg! Primetila sam da neke članice prate njen profil i da dosta njih imaju neki problem sa Lokicom,bodu im oči njeni predmeti i svašta nešto po forumima,ali hejterkama poručujem: Loki je jedno divno stvorenje,jedna srdačna osoba,jedan "lak" čovek,u smislu da je lako sa njom komunicirati i biti u kontaktu. Osoba koja uvek da iskren savet,koja je uvek tu (bar za mene),koja je ostavila predivan utisak na mene,koja prija,zasmejava,zrači optimizmom i dobrotom!" I na kraju ove priče da kažem glavnu poentu,danas me je iznenadila paketom sa predivnom obućom,kako sam je jednog trenutka pitala za mišljenje o nekoj kombinaciji uvidele smo da manjkam sa obućom,ona je bez reči spakovala obuću koja joj ne treba i prosledila je meni! Pa šta reći onda?! Koliko nailazim na članice pri dogovorima o razmeni,koje svoj predmet precenjuju i traže po 10 stvari za njega,postoje osobe koje ne traže ništa zauzvrat jer su prosto takve! (Kakve hejterke nikada neće biti)! Loki veliko ti hvala što si mi ulepšala današnji kišoviti dan i upotpunila moje "ograničene" modne kombinacije ☺☺☺ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2017 04 06
Nista ja tu ne bih ni dirala ni dodavala. :) <3 <3 <3 <3 <3
2017 04 06
> OlgaAN: > Nista ja tu ne bih ni dirala ni dodavala. :) > <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 :") :") :") :") :* :* :* :* :*
2017 04 06
:") :") :") :") :") :") :") :") :") :") :") :") <3 <3 <3 <3 <3 Moram da uslikam sad boju svog lica hahahaha.....pocrveneh kao bulka što bi rekla moja mama! :") :") :") :") :") :") :") :") <3 Toliko me nahvalila Marylin da samo mogu da ostavljam ove rumene emotikone! Hvala puno!!!! :* :* :* :* :*
2017 04 06
Slazem se u potpunosti !!! . Hejteri neka hejtuju . ''Za dobrim se konjem prasina dize'' ,stara je poslovica ..Loki ne zelim da te vredjam :') :') :') Pustite hejtere , stete sami sebi . Lokice ,samo napred !! <3 <3 <3 <3
2017 04 06
Loki ❤❤❤
2017 04 06
Bravo za Loki <3
2017 04 06
Slazem se za misljenje o Loki. Divno stvorenje ❤❤❤❤ Do sada smo imale samo jednu saradnju kojom sam odusevljena iako bih najradije pokupovala pola njenih predmeta🤗🤗🤗 Sve u svemu divna osoba 😍😍😍
2017 04 06
Jeste. Ja sam je licno upoznala i potvrdjujem sve napisano 😘
2017 04 07
<3 <3 8-)
2017 04 07
Loki je izuzetno inteligentna, pismena,kulturna, ljubazna ,humanitarna osoba,a uz to lepa,zgodna i mama dva dečaka. Pošto hejteri ne mogu biti zadovoljni tuđim uspehom, to su jako tužne osobe, Pa neka je prate...možda nešto pametno i korisno nauče od nje :
2017 04 07
Loki carica :D njeni komentari me uvek iskreno nasmeju :D <3 kiss :*
2017 04 07
> dana23: > Loki je izuzetno inteligentna, pismena,kulturna, ljubazna ,humanitarna osoba,a uz to lepa,zgodna i mama dva dečaka. > Pa neka je prate...možda nešto pametno i korisno nauče od nje :") Tako jeeee,slažem se 😉😉😉😜😜😀
2017 04 07
Loki nema pojma... 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😉😉😉😉😀😀😀😀😚😚😚😘😘😘 💐🌸🌷🌺🌾🌼🐞🐝🎶🎵🍬🍨🍧🍯🍒🍓🍉🍇
2017 04 07
Najlepse stvari od nje i najlepse saradnje s njom :) LOKI NAJ NAJ ❤❤❤❤❤
2017 04 07
1 2 3