Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Pomoc oko platinasto-plave kose

Imam neku plavu/svetlo smedju prirodnu boju kose, i zelim da dobijem platinasto plavu. Zvala sam par frizera, i kod svih je to veliki problem. Ili kosta 10000, i proces traje 3-4 dana, ili postoji mogucnost da ispadne zuta pa ljudi odbijaju da mi rade da me ne bi upropasitli... Znam devojke koje su iz crne prelazile u plavu, i nazad u crnu, ne vidim sto je problem iz moje prirodno plave izvuci jos plavlju? Da li se neko farbao u ovu boju, pa moze da mi preporuci frizera, ili farbu ili bilo sta? :D Svaki savet bi mi dobro dosao :D
2017 04 07
Pramenove sam radila u Šoboti na prirodnoj boji kose,tamno smedja,po farbi to je neka 6 nijansa,znači nije baš svetla,imam nenormalnu crvenu pigmentaciju,bolje da ti frizer to odradi,sama nećeš znati jer nikad boja ne ispadne kao na kutiji od farbe,oni plavu boju izvlače sa blanšom i hidrogenom od 6 %,izvukli su mi bele pramenove,negde su bili žuti jer je preliv bio beige,ne vidim neki problem da ti ne uspe,ali napominjem samo frizer to zna.
2017 04 07
kupite sajos (ne znam tacno kako se pise)najsvetlije pepeljasto plavu.Pratite sva uputstva koja su napisana na onom papiru.Na kraju farbanja stavlja se neka kesica(koja se nalazi u farbi u njoj je nesto ljubicasto.TO sluzi da boja ne povuce na zuto.To drzite na kosi malo duze nego sto pise.Ja sam tako od jednog farbanja od svetlo smedje izvukla pepeljasto plavu.To je moje iskustvo i uspelo je.Svaka kosa je drugacija pa ne smem da garantujem.Ja sam prezadovoljna svojom bojom.
2017 04 07
Hvala puno svima, ici cu kod nekog frizera jer kuci sama nema sanse da to odradim :D Nego bih ja to odmah, bez prvo stavljanja pramenova ali sad vidim da to ide malo teze
2017 04 08
Probaj sa stilovom a11. Farba je stvarno jaka, mnogo. Meni je napravila ranice po glavi, ali da izvlaci izvlaci stvarno lepo. :) P.s.prirodno mi je plava kosa ali sam se farbala u tamno braon sto je bila potpuna katastrofa i sa stilovom farbom sam posle 2-3 farbanja bila skrooz plava.
2017 04 08
> MarijaBor: > Probaj sa stilovom a11. Farba je stvarno jaka, mnogo. Meni je napravila ranice po glavi, ali da izvlaci izvlaci stvarno lepo. :) > P.s.prirodno mi je plava kosa ali sam se farbala u tamno braon sto je bila potpuna katastrofa i sa stilovom farbom sam posle 2-3 farbanja bila skrooz plava. Ne bih bas da probam pa da dobijem ranice hahaha :D Ne, prvi put svakako ne bih sama radila, plasim se da ne upropastim nesto
2017 04 08
Imala sam kratko vreme pepeljasto- ledeno-plavu. Izvukla sam je nakon prvog farbanja. Kosa mi je uvek posle toga bila slamasta i bezivotna, bez sjaja, izlomljena. Jako sam vodila racuna i negovala je ali dzabe. Sada samo prirodna ali ako bih se farbala ne bih stedela pare na dobrog frizera 😊 jer dzabe ti boja kada ti kosa izgleda kao metla 😊
2017 04 08
Oko 120e sa popustom ,:)
2017 04 10