Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

kako unapredi prodaju

Drage dame,devojke, imate li neki savet na koji nacin unaprediti malo prodaju na sajtu,ili generalno prodaja tesko ide?Ja sam tek poneku stvar prodala,najise mi se javljaju za razmenu,ili da snizim stvar ispod realne vrednosti...Hvalaaa :)
2017 04 11
I ja se pitam. Baš sam jutros htela da okačim istu ovu temu :)
2017 04 11
eto ,ne znam sta bih dodala ..:D ;D
2017 04 11
Jesu jeftinije neke,ali ne sve ,mislim da se ovde mogu naci dobre stvari obucene jedanput dvaput,po super cene.samo sto dosta ljudi varaju na krpicama,vidim da se dosta decojaka zali,pa ljudi postaju skepticni,a i uglavnom kupuju od proverenih clanica,pa po cenu i da im se ne svidi stvar toliko,ja takav utisak sticem on je sibjektivan,mozda gresim..
2017 04 11
Isplati se ivde uzimati markirane stvarcice (mada je pun sajt kopija) i nešto sto vise nema u prodavnicama, tj stare kolekcije iz zare, h&ma..
2017 04 11
da,znam na to i ja mislim..
2017 04 12
Slazem se, ovde se mogu naci extra stvari po povoljnim cenama ali i ... A kako unaprediti prodaju, pojma nemam :") . I sama se to pitam gotovo svakodnevno. Taman pomislim da ce nesto biti ali se ispostavi da je jedna od onih devojaka koje postave X pitanja i nestanu. I tako sve u krug. Cini mi se da je upravo to sto si pomenula razlog za slabu prodaju - stvari kojima nije mesto ovde (citaj djubre) ali i prevare koje se sve cesce desavaju. Tome mi ne mozemo stati na put, na zalost.
2017 04 12
Bezbroj pitanja za zamenu koju inace ne radim,od kupovine nista.
2017 04 12
Da nema razmena mislim da bih imala 20 utisaka (ako i toliko). Baš slabo ide sa prodajom. Šta god da ubacim, koliko god da je novo, iz inostranstva, da ne postoji na našem tržištu ne ide sve dok ovde ne dođe ta moda, stoga očekujem za nekih godinu dana da se jave za kupovinu jer mi kaskamo za svetom otprilike toliko (uverila sam se prethodnih godina jer znam koliko sam stvari pokupovala po inostranstvu, svi su me gledali kao budalu, a kad je došla ta moda kod nas onda su svi bili u fazonu kako su super stvari i slično).
2017 04 13
Sta da Vam kazem devojke,ostaje nam samo da se nadamo da ce krenuti i da cemo prodati po neku krpicu. :)
2017 04 13
Cao,i ja se isto pitam,a imam veoma kvalitetnu robu iz inostranstva po smesnim cenama.I ako sam nova mislim da nije to razlog da je to generalno svugde tako.Vidim da vecina nije aktivna a ja se trudim koliko mogu..nadamo se nekoj boljoj buducnosti ..
2017 04 16
Tema je odlicna. Bukvalno o tome razmisljam vec neko vreme. Ovde se stvarno mogu naci kvalitetne i povoljne stvari, ja sam licno kupovala par puta i bila sam prezadovoljna. Ali sto se prodaje tice primetila sam da ide slabije u poslednje vreme, ne znam zbog cega. Uglavnom mi se javljaju devojke zbog razmene. Takodje bih volela da znam kako unaprediti prodaju. :D
2017 04 19
Imam gooooomilu garderobe kuci, prodajem jos vise, a vise od pola utisaka je sto sam ja pokupovala ili zamena. Strasno! :')
2017 04 24
Snizenja ne pomazu, akcije ne pomazu, nista ne pomaze... Nisam pametna. Zato kuma @MajaS1985 i ja otvaramo Second hand. x-) x-) x-) x-)
2017 04 24
Pokusajte da postavite predmete i na druge sajtove za prodaju stvari mozda to uspe.
2017 04 29