Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Čini mi se da se ovo u poslednje vreme dešava češće nego ranije. Da nisam videla ovu temu na forumu mislila bih da možda samo ja nemam sreće. U poslednjih nedelju dana sam kontaktirala 4 članice, sa željom da kupim njihov predmet. Ni jedna mi se nije javila :D
2017 04 23
Lavlii - ja te tacno razumem :-D Meni se pre ovo nije desavalo, vrlo lako sam zavrsavala sve i dobijala predmet. A ovo mi je jos gore, dogovorili se za kupovinu i njih nema. Odvojis novac i cekas cekas...a jps gore mi je sto vidis da su na sajtu a nemas odgovor.
2017 04 23
Ovo izgleda postaje redovna pojava :o . Iako mi nisu jasni razlozi, pomiricu se sa tom cinjenicom :/
2017 04 23
> NinaKg: > Ovo izgleda postaje redovna pojava :o . > Iako mi nisu jasni razlozi, pomiricu se sa tom cinjenicom :/ Nazalost postaje. Moje misljenje je jer cekas admina po mesec dana. Evo ja cekam odgovor jos uvek. Devojka mi je poslala dva predmeta flekava, nosila na hemijsko i me moze da se skine. Odbija da vrati novac. Ako joj ja dam negativnu, dace i ona meni ( njen predlog je da izaberem nesto sa liste da mi se oduzi a ja to ne zelim. Da sam htela jos nesto narucila bih i to. A kako su ovi flekavi bili navodno bez ostecenja kakvi li su sledeci ) A kada bi se takvi odmah banovali preko admina da vidis kako ne bi bilo ovakvog ponasanja. Prodavac ti ne odgovara na poruke, javis adminu i brise predmete.
2017 04 23
Javlja mi se članica da želi dodatne fotografije za predmet, pošaljem joj desetak novih sa i bez blica, ovde i na Viber, kažem joj da mi samo napiše kupuje li ili odustaje, ona se loguje i 'ladno ignoriše. Jedno kratko i jasno - Hvala, odustajem. Teško li je? Čist bezobrazluk.
2017 04 27
Cao svima! Dobro da nadjoh ovu temu jer sam htela da pitam sta nije u redu sa clanicama? Trazim da kupim sako. I tako od njih sedam,samo se jedna udostoji da mi posalje mere(ostale sest redovno ulaze na sajtu). Stavila si predmet da prodajes,a onda neces da ga prodas nego samo da stoji? Nesto kao "samo ga gledajte-a ne moze da kupite". Krajnji bezobrazluk.
2017 05 02
> AleksandraLilic: > Cao svima! Dobro da nadjoh ovu temu jer sam htela da pitam sta nije u redu sa clanicama? Trazim da kupim sako. I tako od njih sedam,samo se jedna udostoji da mi posalje mere(ostale sest redovno ulaze na sajtu). Stavila si predmet da prodajes,a onda neces da ga prodas nego samo da stoji? Nesto kao "samo ga gledajte-a ne moze da kupite". Krajnji bezobrazluk. Docices do dela i da nadjes sako, dogovoris kupovinu i ne jave se posle a redovno su tu :D
2017 05 02
Clanice koje se loguju a ne odgovaraju treba banovati sa sve predmetima koje prodaju jer to i nisu ozbiljni prodavci, takodje i one kojima treba izvlaciti reci iz usta kao klestima.
2017 05 09
Ili koje pitas za mere pa nikako ne stizu da posalju mere al stizu da se redovno loguju pa i povise cenu predmeta. Za to ima vremena... Prosto zaobidjes i sta da se radi.
2017 05 21
eee, too...i ja sam od jedne clanice sa +500 poozitivnih utisaka trazila dimenzije torbe koja mi se svidela...logovala se devojka i kulirala me...i sta sad, da je molim...a ocekujes da ce sa toliko +++ da se malo potrudi oko kupca. Ovih dana citajuci po forumu o najezdi starih/novih prevaranata non stop nailazim na komentare tipa da su nove članice (bez ili sa malo + utisaka) sumnjive i da ih treba dobro proveriti, ako je moguće. Međutim, ponekad i ove stare kajle nesto umisle...Možda misli da nisam vredna obraćanja jer imam malo +++ U svakom slučaju, meni je čista savest. Imam tek 6 pozitivnih utisaka, od skoro sam na MK, nabola sam i jedan negativan, jer se clanica ponasala neprofesionalno pa sam joj zalepila negativnu za osmodnevno zavlačenje, a ona mi uzvratila...Gledam da se svakome ko mi se obrati sa pitanjem bilo da nudi razmenu, traži dodatne informacije ili nešto treće, uredno odgovorim, čak se i zahvalim. Tako sam se zahvalila i onoj Daci013 sto se posle ispostavilo da uvaljuje fake robu... I to zaista jeste stvar kućnog vaspitanja i kulture. I da nas je više takvih, lepše bi smo se zabavljale i sarađivale. Pozz svima..
2017 06 24
Najbolje su clanice koje traze na forumu nesto i slike u inbox, a kad im se posalje, nepsimene su da kazu hvala Ja nekad udjem sa fona i nece poruku da mi otvori, ali posle par sati udjem sa kompa i obavim taj deo posla
2017 06 28
Ne, najbolje su one koje traze razmenu za odredjeni artikal, ti pogledas kod njih i pitas za njihov predmet da li je u korektnom stanju jer clanica ima vise negativnih i od tada nista, posaljes jos jednu poruku da vidis da li se primaona odlucila ili da prodajes predmet- nista. To je moja nemusta komunikacija sa clanicom @TamaraOstojic. Sledece kriticne traze predmet, konkretno kupaci, iz svih uglova, ledja, korpa, unutrasnjost korpe, obim i sl, i sl.... I tako, slikate 116 slika, kao da vam je to omiljena dnevna aktivnost, merite vise razlicitih modela jer je clan neodlucan i onda kaze a ipak je korpa suvise punjena kod poslednjeg, javice vam najkasnije ujutru sta je odlucila. Moja komunikacija sa clanicom @Dadevu. Naravno od javljanja nista! Ne znam da li nekom otpali prsti da napise kao odgovor na trud, slike i vase vreme samo - Hvala, ne odgovara...
2017 06 29
> visnjicicaaa: > Clanice koje se loguju a ne odgovaraju treba banovati sa sve predmetima koje prodaju jer to i nisu ozbiljni prodavci, takodje i one kojima treba izvlaciti reci iz usta kao klestima. tacno.
2017 06 30
Super sto sam naisla na ovu temu jer sam vec mislila da druge clanice imaju nesto protiv mene. :D Prva clanica - poslala sam joj poruku da mi izmeri duzinu brusa jer mi se mnogo svideo, odgovorila mi je i mere su mi odgovorale te sam odlucila da ga kupim i odmah trazila broj ziro racuna da joj prebacim novac i poslala moje podatke i od tad ni traga ni glasa a clanica se redovno logovala i objavljuje nove stvari. Poslala sam joj dodatnu poruku da li je videla moju poruku ali je ona i to iskulirala. Druga clanica - htela sam da kupim tri brusa od nje, takodje sam trazila duzinu na sta mi je ona trazila tacan link od brusa i ja sam joj poslala i od tad ni traga ni glasa a pri tome ima 500 pozitivnih ocena i loguje se. Treca clanica - poslala sam poruku da mi izmeri obim struka i kukova farmerica i evo od tad ni traga ni glasa, redovno se loguje, objavljuje nove stvari a mene kulira, takodje ima preko 500 pozitivnih ocena. Ne razumem u cemu je problem? :D
2017 08 02
Hajde opet da nazvrljam i ja...elem, prošle nedelje sam krstila klince, nemam nikakve cipele, pa krenula u potragu, eeeee, naravno, bilo je članica koje su odgovorile, ali se nikako nisam gađala sa dužinom gazišta njihove obuče, a one za koje sam sigurna da bi mi odgovarale, članice nisu odgovarale. I baš sam juce poslala upit za jednu suknju i pantalone članici koju sam već pitala za jedno haljinice i koja mi nije odgovorila nikada, naravno opet nema odgovora. Da sam nekulturna i bezobrazna, razumela bih... ali ovako ne. I bas se nerviram zbog toga.
2017 08 03
1 2 3 4 5 6 7 ... 24