Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Odrzavanje obuce :)

Zaista mi treba ideja kako ocistiti espadrile. imam model kao na slici, spolja koza, a iznutra je specifican materijal, koji ne znam cime i kako da ocistim. ,:) ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/d8531e9924cc554df2e40375ca9aabd6.jpg)
2017 04 18
Iskreno, ja imam samo koznu obucu, i perem je u ves masini vec godinama, i nista im ne fali. :) A opere se savrseno i iznutra i spolja. I patike tako perem najvise, i espadrile i sve. :D
2017 04 18
U Deichmanu imas preparate za odrzavanje svih materijala i sjajni su. Odnesi ih tamo pa ce ti oni preporuciti sta je najbolje (i ne nude ti najskuplje nego ono sto je zaista namenjeno toj vrsti cipela/patika i slicno). Za sada, u mom slucaju, nikad nisu omasili :)
2017 04 18
Ovo se ne sme prati u masini, ni potapati u vodu, jer se odlepe iznutra i raspadnu- lepljene su iz delova. Neko sredstvo specijalno da, pa se raspitaj u radnjama
2017 04 18
Gumena cetkica, gumica za brisanje, mokar sunjer pa susenje na vazduhu, sprej za kozu neko koristi vodu i sirce sve zavisi sta ti se ucini kao najbolje. Ja koristim mokar sundjer da ih prebrisem i kada se prirodno osuse naprskam sprejem za velur. Nikako ne koristiti neke sapune i sampone jer ostavljaju fleke i ne trljati previse.
2017 04 18
Gumena cetkica, gumica za brisanje, mokar sunjer pa susenje na vazduhu, sprej za kozu neko koristi vodu i sirce sve zavisi sta ti se ucini kao najbolje. Ja koristim mokar sundjer da ih prebrisem i kada se prirodno osuse naprskam sprejem za velur. Nikako ne koristiti neke sapune i sampone jer ostavljaju fleke i ne trljati previse.
2017 04 18
Hvala vam, kupovala sam u deichmanu sprej za kozu, dobar je. Videcu da li imaju nesto i za ovaj drugi materijal, a probacu pre toga sa gumicom za brisanje. :") Ja patike uvek perem u ves masini, cizme odrzavam uglavnom sprejem za kozu, a s ovim nisam znala sta cu, pa resih da vas pitam.
2017 04 18
Ukucaj na fejsu blossom ima slika nekog cvetica na profilnoj a u objavama ima kako se cisti obuca video jako je dobar i koristan 😊
2017 04 18
Lustgirl, hvala ti. Stranica je ekstra, bas volim da citam/gledam takav sadrzaj! :") :")
2017 04 18
I ja isto, uzivaj 😊 caos <3
2017 04 19
tabanica je od kanapa,raspasce se u masini
2017 04 19