Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanja. . :-)

Novija sam na sajtu,pa i dalje ne znam neke stvari.:-) Imam dva pitanja,pa ako neko može da mi odgovori.. Kada izbacim temu na neki forum,kako kasnije mogu da je izbrišem? I da li se to uopšte može?:) Iii... Što se tiče razmena,kada neko radi razmenu,a u opisu profila piše za omiljene predmete ili kako već većina napiše.. Šta to znači i kako se to gleda?
pre 4 dana, 20:34
Cao 😃 Temu ne mozes da obrises, jedino da stavis crtice "////" u naslovu, tako automatski sajt prijavljuje da stranica nije pronadjena. Sto se tice omiljenih predmeta, svoje pogledas tako sto kliknes na ovog coveculjka, i tu imas dodatne stavke gde pise i "omiljeno". A sto se tice omiljenih predmeta ostalih clanica jednostavno udjes kod njih na profil i skrolujes nanize, pri dnu videces omiljene. 😃 Ako je neka clanica napisala da radi razmenu samo za stvari koje su joj stavljene u "omiljeno" pogledas njenu listu i da li se ta stvar nalazi na istoj. Zelim ti puno lepih saradnji.
pre 4 dana, 20:58
Dobrodošla pre svega!!! Brisanje ne radi već duži period , temu možeš obrisati ako klikneš da izmeniš naslov i staviš naprimer kose crte /////////////////, tad tema više nije vidljiva. A omiljene proizvode ostalih članica možeš videti na dnu profila svake od njih. Kliknes na ovo gde piše ČLANU SE SVIĐA ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/1a6ed6109896a61b67543bfc0391f1e8.jpg) Nadam se da sam ti uspešno odgovorila na pitanja.☺
pre 4 dana, 21:00
Hvala vam punoo.🤗🤗💖💖
pre 4 dana, 21:12
Nema ne cemu :") :*
pre 4 dana, 22:05