Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

sampon za suvo pranje kose, iskustva?

Devojke, da li neko od vas koristi sampon za suvo pranje kose? ako da, kakvi su vam utisci?
pre 9 dana, 00:00
Lose.. Umesto tog sampona uzmi bebi puder ja koristim kosili ako bas nemam vremena za pranje njega naneses na koren istrljas, sagnes se da kosa padne dole istreses je onako rukama(valjda si me shvatila) i to je to.. :)
pre 9 dana, 00:51
Shvatila sam..to koristim ponekad, nego mi je sampon delovao prakticnije..ali izgleda da nije vredno kupovati :) hvala na odgovoru..poz
pre 9 dana, 01:41
Po meni, Batiste je ubedljivo najbolji. Probala sam dosta, od najjeftinijih do nekih skupljih...Balea, Velnea, Syoss, Schauma, Tigi itd. Sa Baleinim suvim šamponom za brinete sam imala najlošije iskustvo. Čak mi se i Tigi (koji je 3-4x skuplji od Batista) pokazao kao izuzetno loš, ostavljao je bele tragove koje je bilo nemoguće ukloniti a miris je bukvalno gušio koliko je bio intenzivan. Planiram da ovih dana probam i Schwarzkopf Got2be (trenutno je u Liliju na sniženju - oko 430 din). Čula sam i za trik sa bebi puderom, ali nisam nikada probala. Takođe sam čula da neke devojke koriste i pudere u prahu za tu namenu, mislim na one bele transparentne poput Aurinog shine killer-a.
pre 8 dana, 07:09
Ja koristim ljubicasti Batiste, on mi bas pomaze, ali je problem sto se kosa malo ukruti. To se ovako ne vidi, ali ne mozes npr da prodjes rukom kroz nju. Taj ljubicasti je i za volumen, meni kosa izgleda divno kad ga stavim :) Par puta me je zaista spasio
pre 8 dana, 10:42
Meni je to spas. S obzirom da sam ranije prala kosu svaki dan resila sam da pocnem da to smanjujem uz pomoc suvog sampona. Sada je perem 2 puta nedeljno, samo je vazno da uzmes za tvoju boju kosu. Moje preporuke za Batiste, Velnea (Lilly) i Balea (DM). Ja sam plavusa stoga uzimam za plavu kosu i fantasticno je :)
pre 8 dana, 12:07
> OljaBg13: > Meni je to spas. S obzirom da sam ranije prala kosu svaki dan resila sam da pocnem da to smanjujem uz pomoc suvog sampona. Sada je perem 2 puta nedeljno, samo je vazno da uzmes za tvoju boju kosu. Moje preporuke za Batiste, Velnea (Lilly) i Balea (DM). Ja sam plavusa stoga uzimam za plavu kosu i fantasticno je :) Koje su cene ovih?
pre 8 dana, 16:52
Cene variraju,zavisi gde kupujete,u onim radnjama sa kucnom hemijom su Batiste suvi samponi oko 350 dinara dok su u liliju skoro 600 din. Ja sam probala razne marke ali su mi ubedljivi Batiste a posle njih syoss
pre 8 dana, 20:35
I moje misljenje je da i te kako vredi kupovati,pogotovu kada ste u zurbi a nemate vremena za pranje kose,za sekund dobijete cistu mirisljavu i bujnu kosu ;)
pre 8 dana, 20:37
> Zabicazabic: > I moje misljenje je da i te kako vredi kupovati,pogotovu kada ste u zurbi a nemate vremena za pranje kose,za sekund dobijete cistu mirisljavu i bujnu kosu ;) To je onda odlicno, jer sam navikla da perem kosu svaki drugi dan i puno mi vremena oduzima..:/ Hvala svimaa :)
pre 8 dana, 20:51
I ako neko zna gde u Bg-u ima povoljno da se kupe neka javi..:)
pre 8 dana, 20:52
Ja koristim bebi puder i ima trenutni efekat samo kosu lepo isceljam napuderisem oko temena ali ne puno bitno da cestice padaju na masne delove i ne puno,onda protljam prstima pa rascesljam, skinem visak pudera ako negde padne :) ovo mi je SPAS kada ne stignem da operem kosu. Preporucujem :)
pre 5 dana, 23:23
Revolucionarni proizvod! Meni daleko bolji od bebi pudera. 😄 Isprobala sam 2-3 Batiste šampona, jedan od njih za braon kosu i bio je dobar, dok mi je jedan bio previše prašnjav i brašnjav, čak ni ako odaljim maksimalno od kose, opet je ostavljao neki beli trag. Meni lično najbolji je Syoss zeleni, često bude na akciji u Lilly-ju za 333din. 😊 Balea mi nikako nije odgovarala.
pre 3 dana, 21:43
Hvala puno devojke :) :)
pre 3 dana, 23:32