Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POKLANJAM PUN VELIKI KOFER MUSKE GARDEROBE M XL XXL

Poklanjam raznu musku graderobu, majice, odela, pantalone itd uglavnom xl i xxl ...Ima potpuno novih stvari a ima i nekih koje su nosene. Ukoliko nekome zaista treba neka mi se javi da licno preuzme u beogradu. Odgovara mi da se preuzme sve zajedno sto pre. Ukoliko nema zainteresovanih ide u reto centar. Mozete me kontaktirati ovde ili poslati pp. Hvala
2017 04 21
Moje postovanje. Imam sina koji nosi xxxl velicinu. Ako vam nije tesko slikati garderobu. Eto ja bi ako mu odgovara da kupim a ne da mi poklonite. Hvala..
2017 04 24
<iframe width="480" height="360" src="http://s120.photobucket.com/user/ena_photogallery/embed/moje%20krpice/story"></iframe> ovde se nalaze sve fotografije stvari
2017 04 29
Najvise bi mi odgovaralo ukoliko je neka od clanica voljna da preuzme sve (ja sam u Beogradu vojvode stepe trosarina) a ostalo sto joj ne treba da prosledi nekom drugom. Trenutno imam puno posla i nisam u mogucnosti da saljem pakete, a ukoliko neko zeli da pomogne neka mi se javi.
2017 04 29
> Deny67: > Moje postovanje. Imam sina koji nosi xxxl velicinu. Ako vam nije tesko slikati garderobu. Eto ja bi ako mu odgovara da kupim a ne da mi poklonite. Hvala.. Tu su sve stvari ukoliko vas nesto konkretno zanima pitajte
2017 04 29