Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta raditi u ovom slučaju?

Pozdrav devojke. Da li se Vama desilo da se dogovorite sa nekim da prodate/razmenite stvari,sta god,pri tom razmenite podatke,a taj neko Vas bukvalno zavlači više od mesec dana da će poslati."evo sutra šaljem,bla bla...","sad sam zauzeta sa poslom..."... Pri tom se drugi raspituju za stvari,hoće da kupe a Vi naravno kao što svako normalan postupa u tim situacijama,bar se nadam😀,lepo odgovori da su stvari rezervisane. I sta sad? Ko je ovde lud,ja što sam čuvala nekom stvari,i izgubila druge kupce ili ? A ovo nije jedini slučaj,i nije prvi put. A tako je jednostavno o reći,odustajem , ili sta god i zavrsena prica. Nije fer stvarno.😞 PS Moj savet za druge članice da ako i rade rezervacije,rade u razumnom roku od par dana.
2017 04 25
Desilo mi se na pocetku, ugovorila razmenu i posaljem a druga clanica taj dan kao nije stigla. Cimala sam je punih mesec dana da posalje, jedva je poslala ali posle mesec dana moljakanja da se smiluje. Jednostavno moze rezervacija na par dana posle toga ne cekam, prodajem ili razmenjujem dalje...
2017 04 25
upravo cekam devojku da se smiluje da mi da svoj racun da joj uplatim novac za trenerku i pitam se da li uopste da uplacujem ili da odustanem od saradnje ne shvatljivo mi je da ne mogu nekoga da namolim da mi da svoje podatke za uplatu pitam se kako li cu da je namolim da mi posalje paket
2017 04 25
Ja cuvam drugima predmet, kakav god da je dogovor u pitanju, ali vecinu za rec ne mozes uhvatiti (''covek se drzi za rec, a vo za rogove''), pa ti savetujem da prodas prvom sledecem koji zeli da kupi, ako prethodni zabusava. Dogadjalo mi se da se dogovorimo za razmenu, ali im je prioritet prodaja, sto meni izgleda nije, te se drzim dogovora. Smatram da covek ako nema rec, nema ni obraz. Postoje rokovi koji treba da se postave, da bude jasna situacija- do kad si u moralnoj obavezi da cuvas predmet Lidija, bolje odustani na vreme. Mozda hoce jos malo da je nosi, pa joj treba vremena za oprastanje 😂
2017 04 25
Evo i mene , uplatila sam 700 dinara za cipele kod osobe pod imenom stevan202 , a uplata je isla na ime Jelene Timarac (0631884097) i poslala je poruku sutra saljem i tu je kraj. ne javlja se na telefon, izbrisan profil. Interesuje me sta ovaj SAJT cini u takvim situacijama? Zasto se registrujemo? Onda je ovo idealna BAZA za prevare i kradje!
2017 04 26
> kornelina: > Evo i mene , uplatila sam 700 dinara za cipele kod osobe pod imenom stevan202 , a uplata je isla na ime Jelene Timarac (0631884097) i poslala je poruku sutra saljem i tu je kraj. ne javlja se na telefon, izbrisan profil. > Interesuje me sta ovaj SAJT cini u takvim situacijama? Zasto se registrujemo? Onda je ovo idealna BAZA za prevare i kradje! Da nažalost na ovom sajtu treba da se dobro pazi.😑 Sledeci put nemoj uplaćivati novac unapred a malo veća sigurnost je da saradjujes sa članicama koje imaju veći broj pozitivnih utisaka, tamo gde ima dosta negativnih bolje ih je izbegavati. Čitaj teme na forumu da se dobro informises. Nažalost ako je profil obrisan onda nam je sve jasno. Prijavi tu osobu na svim temama gde se radi o prevarama,crne liste,....Kao upozorenje ostalim članicama da se paze. U slučaju da profil nije obrisan mogla bi da je prijavis Adminu ovog sajta da je blokira ali čak ni onda mislim da od povraćanja novca ne bi bilo ništa nažalost.😒
2017 04 26
> LepaLejla: > > kornelina: > > Evo i mene , uplatila sam 700 dinara za cipele kod osobe pod imenom stevan202 , a uplata je isla na ime Jelene Timarac (0631884097) i poslala je poruku sutra saljem i tu je kraj. ne javlja se na telefon, izbrisan profil. > > Interesuje me sta ovaj SAJT cini u takvim situacijama? Zasto se registrujemo? Onda je ovo idealna BAZA za prevare i kradje! > Da nažalost na ovom sajtu treba da se dobro pazi.😑 > Sledeci put nemoj uplaćivati novac unapred a malo veća sigurnost je da saradjujes sa članicama koje imaju veći broj pozitivnih utisaka, tamo gde ima dosta negativnih bolje ih je izbegavati. > Čitaj teme na forumu da se dobro informises. > Nažalost ako je profil obrisan onda nam je sve jasno. > Prijavi tu osobu na svim temama gde se radi o prevarama,crne liste,....Kao upozorenje ostalim članicama da se paze. > U slučaju da profil nije obrisan mogla bi da je prijavis Adminu ovog sajta da je blokira ali čak ni onda mislim da od povraćanja novca ne bi bilo ništa nažalost.😒 Sad sam baš pogledala CRNU LiSTU prevaranata i upravo je još jedna članica prevarena na ime/ stevan202/.
2017 04 26