Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Loša prodaja

Meni prodaja sasvim lepo ide. Imala sam dosta lepih saradnji ovde sto prodaja sto razmena ovog meseca,kao i na lalafo sajtu
2017 05 21
Prodadoh i ja po nešto.. Mada na tom lalafo ništa sem parfema pre par meseci. Mada ja sam malo teška, prodajem samo kulturnim devojkama. Za takve može i popust, i uvek pošaljem neki poklončić uz to. A valjda delujem arogantno prema ovim kobilama što nemaju kulture pa ne napišu ni dobar dan,veče, ćao itd samo razmena. E sa takvima ni za pare ne sarađujem.
2017 05 25
Ne bih znala sta da kazem,ja sam zaista i ovde i na Lalafo i na KP imala samo kulturne kupce,svi se kulturno jave pitaju sta imaju,zahvale unapred. Cak sam i ovde imala ovih dana saradnju s tim da mi se clanica javila privatno na mob.jer mi stoji broj u opisu za kupovinu,uplatila iznos pre slanja,greskom malo vise nego sto treba,ja sam to primetila,oduzila se poklonom prilikom slanja paketa,kad danas vidim kada sam dobila utisak i ja ostavljala isti da clanica ima cak 7 negativnih,ali eto ja sam i sa njom imala zaista fer i korektnu saradnju 😊
2017 05 25
Moglo bi se reci da je period zatislja prosao. U poslednjih 10tak dana sam bas puno krpica prodala, jer razmene ne radim. Par samo ovde, al mnogo vise na nekim drugim sajtovima. Kljuc su niske, niske cene. Realno, kupovna moc je opala i nema niko novca za bacanje.
2017 06 24
Kod mene zatisje, doduse nisam bila nesto preterano aktivna u poslednje vreme. Jedino knjige i casopisi idu , ako nista drugo :")
2017 09 18
Sve zavisi i od sezone. Ja prodajem, naprimer, zimske jakne. Pa tesko se neko interesuje za perjanu jaknu u julu:). Sada vec krece prodaja:)
2017 09 21
1 2 3