Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Travel blog, saveti za jeftina putovanja i kupovinu karata... :)

Drage devojke, posto sam do sada posetila oko 30 zemalja, planiram da uskoro otvorim svoj sajt na kome bih delila iskustva i davala savete za jeftina putovanja :) ukoliko imate bilo kakva pitanja oko samostalne organizacije nekog putovanja, slobodno mi pisite... do tada mozete pratiti moja putovanja na instagram profilu jovana_kvrzic ❤ hvala 💞
pre 19 dana, 10:59
Divno <3 Obozavam putovanja! cula sam da mnogi ljudi pronalaze prejeftine letove, tipa za 5 e karta iz Nisa do Berlina.....kako im to polazi za rukom, kada je potrebno ukucati tacan datum, recimo za wizzair, ima li nekih trikova za takva putovanja? Koje destinacije nam preporucujete za letovanja? Pozdrav
pre 19 dana, 22:11
Super 8-) taman planiram za leto da organizujem sama s dragim putovanja
pre 15 dana, 17:04
Sajt koji je po meni najbolji za avio karte je momondo.com. Low cost kompanije su dobre ukoliko ste fleksibilni sa datumima i ne planirate da nosite prtljag (sa prtljagom ponekada ispadne i skuplje nego regularna karta). Wizz air probajte da gledate i iz Budimpeste ili Temisvara, ti aerodromi nam nisu daleko, i sa toh aerodroma se leti na vise destinacija. Ono sto sam ja citala, a i sama se uverila par puta je da karta najjeftinija 10 nedelja pre putovanja ukoliko se kupi. Ukoliko volite Grcku obalu, moja preporuka je Parga :)
pre 12 dana, 01:53
Draga, hvala na ovim informacijama :) Inače, prelepe su ti slike sa putovanja :) p.s. iz Skoplja su karte za wizz isto jako jeftine. Ja sam putovala s njima do Barselone i nazad za 90e a onda od Barselone do Palme Ryanair (Mallorca) za 30e. Naravno karte su povratne bile.
pre 7 dana, 19:52