Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dijetetski proizvodi

Zanima me da li je neko ko je koristio dijetetske proizvode poput Antikilograma, Herbalife, Herbafast, imao loša iskustva? Ne mora nužno da bude u pitanju neki od ovih, dakle bilo koji, u obzir mogu doći i čajevi za mršavljenje. Trenutno radim novinarsko istraživanje na temu dijetetskih pilula i čajeva i njihovim efektima, pa bi mi značilo kada bi se neko javio u inbox. Hvala u napred!
2017 05 04
I dalje tražim devojke :")
2017 05 12
Мислим да нико није задовољан јер сви којима је почело да иде са дијетама причају о избацивању хлеба, шећера и о шетњама а никада нисам чула некога да је рекао да му је помогло тако нешто . Ако ишта значи ... позз!
2017 05 17
Ja imam 39 godina i 57 kg, dugo godina sam trenirala i nisam bila sklona nikada gojenju. Od prošlog leta sam nabacila par kg tačnije 5 kg.... Čula sam za Apuretin, on nije kapsula za mršavljenje nego izbacivanje viška vode iz organizma. Naše telo taloži masti , taloži i vodu. Ja nikad i nisam jela slatkiše ,niti su me privlačili ali volim masnu hranu jbg. Otuda i kilogrami.. Ove kapsule izbacuju višak vode iz organizma i ubrzavaju metabolizam.. Ne piju se za mršavljenje nego dodatak ishrani. Uz njih možete i trenirati mada i ne morate... Ja nemam kad da trčim,radim čučnjeve, trbušnjake . Pijem ih nedelju dana 2,5 kg sam skinula... Vidite na netu o tabletama. Koštaju od680 do 900 ,zavisi od apoteke do apoteke. I ima 30 kapsula što je dovoljno za mesec dana. Dobre su i za vodeni celulit...
2017 05 26
Pričala sam dosta i sa lekarima, endokrinolozima, nutricionistima, svi kažu da nije bezbedno uzimati ništa na svoju ruku, a sve češće i mlade devojke kupuju po apotekama svašta (ili još gore na netu), od raznih pilula pa i do diuretika... Moj savet svima je - ništa bez savetovanja sa stručnjacima.
2017 05 26
Tablete su biljnog porekla... A stručnjak nikad neće preporučiti tabletu, već vežbu i promenu načina života tj zdrav život.... Odlazak kod nutricioniste... Mada to znamo i same...
2017 05 26
Tablete jesu biljnog porekla, da, ali to ne znači da je preparat automatski lekovit i delotvoran. Vi kada uzimate neki preparat, vi ne znate kako će vaše telo da reaguje na njega. Osim toga, svi ti suplementi, preparati, tablete, čajevi i slično često ne sadrže ono što se na pakovanju navodi da sadrže, ili sadrže u tragovima. Isto tako, može da se desi da dođe do neželjenih reakcija i posledica ukoliko kombinujemo lekove sa preparatima, i baš zbog toga i savetujem razgovor sa stručnjakom. U Srbiji niko ne testira i ne ispituje efikasnost dijetetskih preparata i to je problem. Mislim da se iza svakog dijetetskog proizvoda na našem tržištu, poput amazonskog oka, antikilograma, herbafasta, herbalajfa i sl. krije teška muljaža i da ih treba zaobilaziti u širokom krugu.
2017 05 26