Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Koja je najjeftinija opcija za ok internet u kuci i da li je moguce bez fiksnog tel?

Zdravo svima, trenutno imam IPTV box paket fiksni tel+internet+tv i istekao mi dvogodisnji ugovor, tako da mogu da ga raskinem. E, sad, s obzirom da sam shvatila da mi je to sto placam previse i da tv ustvari uopste vise ni ne gledam, fiksni ne koristim, samo mi je internet potreban, da li biste mogle da me posavetujete sta da uradim? Kako da se resim fiksnog telefona? Moram li ga imati za internet? Mozete li preporuciti neki paket? Mobilni tel.mi je u telenor mrezi i tu imam neki net, ali treba mi ipak net i na kompu... Hvala puno unapred svima.
pre 16 dana, 15:29
ima reklama na tv...neki bezicni internet sad neznam dali moze za komp....999.din...u vip
pre 15 dana, 14:41
Opticki internet... ne treba ni fixni ni kablovska uz njega. Nude ga Telekom, Exe, Orion... mozda jos neko. Moguce je da se uzme bez rutera ili sa (da bi imali wifi). Svih tv kanala ima i uzivo na netu (live streaming) :)
pre 14 dana, 23:15
Ja isto trazim neku najpovoljniju varijantu za kucu. U kancelariji imam MTS prenosni 1000 din mesecno i uvek mi ostane (a na poslu sam 10 sati ) otvaram video, ogromne mailove, jedino radio ne ukljucujem. E sada sam videla da ima Kopernikus -kablovski od 800 dinara pa navise. Kako ne downloadujem ozbiljno se nosim mislju da uzmem taj. On je sporiji i zato jeftiniji. Javi za sta si odlucila.
pre 4 dana, 20:57