Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Poštovani, moram naglasiti da sam ovde vec par godina, i da apsolutno nikada nisam imala neprijatno iskustvo :), obozavam krpice sa clanicom LORDCESAR 22.04. 2017.g. dogovorila za kupovinu DQ papuca u iznosu od 15.000,00. Dogovrile smo se da joj kao avans uplatim 5000,00 din sto sam i uradila 24.04.2017.g., a ostatak do 10.05.2017. Iznos od 10.000,00 sam uplatila 09.05.2017.g. Papuce su i dalje aktivne, nisu naznacene kao prodate. Clanica je rekla da ce poslati odmah nakon uplate papuce, s obzirom da joj je drugi deo uplacen u toku prepodneva. Nije poslala 09.05.2017.g., navodna je posala 10.05.2017., paket. U toku jucerasnjeg dana 10.05.2017.g. nisam dobila odgovor, tek uvece oko 21:00h, navodno nije mogla da mi javi pre da je poslala paket , i da ne brinem. Ne mogu da verujem da ovakvi ljudi postoje, da apsolutno nemas ni trunke obriza da taj isti neko ocekuje blagovremen odgovor, za nesto sto je posteno platio. Nazalost u posti nema prispelih paketa na moje ime. Kada sam joj zatrazila broj adresnice, videla sam da joj poruke na vin ne stizu, odnosno da me je blokirala. Saljem joj poruku na Wacup, da mi posalje broj adresnice, naravno bez odgovora, potom sledi jos jedan poruka i onda block i na wacup. Osecam se kao neki detekiv, i debil jer sam prinudjena da radim ovakve stvari, ali nije malo novca u pitanju. Napomenula bih i da joj redovan poziv na mobilni telefon nije dozvoljen Clanice, Molim Vas za pomoc
2017 05 11
Ako paket ne stigne u roku od nekoliko dana podnesi tuzbu protiv doticne A ovde ostavi link ka njenom profilu
2017 05 11
Слажем се са ElenaPt. жалбу бих поднела јер је у твом случају очито да сте на губитку (новчаном).
2017 05 11
Evo ga link
2017 05 11
Ostavite link članice ovde da vidimo o kome se radi. I kakve su to papuče od 15.000?Nadam se da ce na kraju sve da bude ok jer cifra nije nimalo naivna.
2017 05 11
I ja se nadam jer san radila pola mesaca za taj novac 😀 Ostavila link 😀 Devojke hvala Vam
2017 05 11
Jos sam i popust dobila od 3000, jer im je pocetna cena bila 18000 Cinilo mi se po profilu da je ok clan, slike nisu sa neta i tome sl
2017 05 11
Meni jedno nije jasno : zasto si slala toliki novac unapred????? To nije 700-800 dinara... ovde pricamo o hiljadama :@ i to clanu od 17 pozitivnih ?!?! Nadam se da ce ispasti sve ok ali ne bih NIKADA na nevidjeno toliku sumu dala, bih, da, ukoliko moze licno preuzimanje
2017 05 11
Sta da radim sad, napravila glupost ja licno, krivaa sam Kako da resim problem za to vas molim, i da li je neko bio u slicnoj sitauciji Hvala vam
2017 05 11
Tuzi je
2017 05 11
Tuzba je neminovna... ta pare vratiti nece :( ne razmisljaj vise nego odmah u policiju
2017 05 11
15.000 ste uplatili unapred ? ! Ne verujem . Toliko.
2017 05 11
Narode uplatila sam, sta da radim sad, ne mogu vratiti vreme i ispraviti ucinjenu gresku Molim za pomoc Devojka me je blokirala na svim mrezama, vib, wacup, fsb i sl Da li postoji admin koji bi mogao da je blokira da ne osteti jos nekog clana
2017 05 11
> bebana021: > Sta da radim sad, napravila glupost ja licno, krivaa sam > Kako da resim problem za to vas molim, i da li je neko bio u slicnoj sitauciji > Hvala vam Dušo , da ti solim so na ranu i kežem da si ispala glupa neću... Prevaranata na sve strane . Zato gledajte da kupujete obuću od članica iz svog mesta koju možeš lično i pogledati . Ja tako prodajem i svoju obuću, i kupujem... A dotičnoj nađi nekog i idi na vrata jel sa stokom može samo tako. Usput je prijavi u sup u njenom gradu. To sve završiti možeš za jedan dan. Postoji odeljenje u mupu koje se bavi tom vrstom prevara. Jel 15.000 nije malo. I bre ne uplaćuj tolike pare , ne bereš ih na drvetu. Ovo ti je škola za ubuduće. Nadam se da će se sve završiti u tvoju korist..
2017 05 11
> bebana021: > Narode uplatila sam, sta da radim sad, ne mogu vratiti vreme i ispraviti ucinjenu gresku > Molim za pomoc > Devojka me je blokirala na svim mrezama, vib, wacup, fsb i sl > Da li postoji admin koji bi mogao da je blokira da ne osteti jos nekog clana Da li imate sacuvane uplatnice od uplate Sa njima u mup I prijavi Vise nemoj da cekas Odmah ujutru podnesi krivicnu prijavu
2017 05 11
1 2 3 4 5 ... 12