Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Dobila sam je u kesi Maxi. koja nije nigde ni izgrebana a tvrdi da je prilikom transporta, mozda iscepana torba, a ono dno samo sto ne ispadne...evo dokaza da sam joj jos u subotu prebacila novac, koji sam trebala detetu da dam za menzu ali njoj sam naspremala hranu da bi kupila iscepanu i neupotrebljivu torbu, evo dokaza o uplati..
2018 10 17
A evo sa njenog sajta sta pise o torbi i sve slike koje je postavila...
2018 10 17
Nigde, ama bas nigde ni slovce da ima ikakvo ostecenje, drugo prodoje kao ali nema utisaka, ja ispadoh luda i naivna ali mi najvise krivo deteta sto mu ih ne dado za hranu.... Nece da vrati novaca ja ne znam sta da radim, treba mi pomoc da mi neko objasni koji je postupak da ikako ovo resim. Poslala sam joj poruku da mi vrati novac a ja njoj iscepanu torbu ili bar 2000 din, i da zanemim sto se tice nje ali da obavestim ostale clanice negativnim utiskom, naravno nece novac da mi vrati...
2018 10 17
Eto ako ikako iko zna bilo koji nacin, za resavanje ovog mog problema, javite se, molim vas...ja sam jednoj clanici prodala kaput za 1000 din. i slikala ga i nigde ni tipkicu nema a ona se buni pa nije to to pa nije dobar pa stari model...ja joj kaput poklonim i na pos net vratim njenih 1000 din. jer ne zelim da me iko pljuje ili da se gresim ni pred ljudima a kamoli Bogu.
2018 10 17
Otvori posebnu temu ,sve ovo i link do njenog profila ,ovako nece mnogo nas videti . I pisi adminu , posalji sve ovo sto imas ,prepisku ,slike , screenshotove . Zao mi je ,iskreno .
2018 10 17
Ok hocu, poludela sam sve mi se ruke tresu od nervozee
2018 10 17
kako se obratiti adminu
2018 10 17
Postavi i na Crnu listu ( ne smes prave podatke ,samo link do njenog profila ) . Ako ne uspevas da pises adminu ,posalji meni pa cu proslediti .
2018 10 17
Ne znam kako ni sta smem ni sta ne smem ja nisam takav covek ovde sam ne da varam i lazem vec da kupim sebi i detetu a nesto i poklonim...
2018 10 17
Sacekaj onda da se sredis , onda sutra tema i na Crnu listu .
2018 10 17
Pa ona nema nijedan utisak ! Ostavite joj negativnu !
2018 10 17
> 11Ivana11: > ma nista se ne desava ljudi moji jel znate da je Darija Stevic na pinku u rijaliti 😖 > jooooj drzavo Cekaj to je Daria koja je ovde varala pola ljudi 😠
2018 10 18
Ne znam stvarno, toliko sam se i zbunila i ne znam ni sta radim, ni sta pricam ja stvarno nisam takav covek nisam
2018 10 18
Cekam vas odgovor ili sa mail-a koga sam jos juce poslala iz kontakt ovde na sajtu..
2018 10 18
Napisi bar grad i ime bez prezimena kako da znamo ko je i kako da se zastitimo.
2018 10 18
1 2 ... 8 9 10 11 12